Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY W | ANA KONU (380. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.133
Cevap
101
Favori
1.258.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 378379380381382
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @Hakan456 hocam ekrana mat ekran filmi yapıştırırsanız yansıma olmuyor ve o filmin parmağa verdiği pürüzlüymüş hissi on numara :) Bende telefona eski telefonumun 8GB lik hafıza kartını taktım fakat class 2. Oyunları oraya kurdum özellikle Temple Run oyunu ilk bir kaç el oynarken kasma yapıyor. Formatlamayı düşünüyorum hafıza kartını yada yeni bir kart almayı düşünüyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mylord92

@Hakan456 hocam ekrana mat ekran filmi yapıştırırsanız yansıma olmuyor ve o filmin parmağa verdiği pürüzlüymüş hissi on numara :) Bende telefona eski telefonumun 8GB lik hafıza kartını taktım fakat class 2. Oyunları oraya kurdum özellikle Temple Run oyunu ilk bir kaç el oynarken kasma yapıyor. Formatlamayı düşünüyorum hafıza kartını yada yeni bir kart almayı düşünüyorum...

nerede satılıyor..hepsiburadadan ya da istanbulun her yerinden gidip alabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan456

quote:

@Hakan456 hocam ekrana mat ekran filmi yapıştırırsanız yansıma olmuyor ve o filmin parmağa verdiği pürüzlüymüş hissi on numara :) Bende telefona eski telefonumun 8GB lik hafıza kartını taktım fakat class 2. Oyunları oraya kurdum özellikle Temple Run oyunu ilk bir kaç el oynarken kasma yapıyor. Formatlamayı düşünüyorum hafıza kartını yada yeni bir kart almayı düşünüyorum...

nerede satılıyor..hepsiburadadan ya da istanbulun her yerinden gidip alabilirim

Ben Ümraniye'den aldım ama merkezi olması açısından Kadıköy'de Yazıcıoğlunun sol tarafındaki handa bulabilirisiniz. Orası sırf telefon üzerine :)

• öncelikle yasak mı burda böyle şeyler paylaşmak bilmiyorum ancak yasaksa ve uyarirsaniz silebilirim bu mesajımı, daha önce bi kaç apk dosyası paylasilmis ordan cesaret alarak soruyorum :)

poweramp programının unlocker dosyasını blackmarttan indirdim ancak bi gün sonra hata verdi ve araştırdığım kadarıyla rootsuz bi çözüm bulamadım, bu konuda rootsuz bi çözüm bilen varsa burda veya özel mesajla paylasabilirse çok sevinirim :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuna3543

öncelikle yasak mı burda böyle şeyler paylaşmak bilmiyorum ancak yasaksa ve uyarirsaniz silebilirim bu mesajımı, daha önce bi kaç apk dosyası paylasilmis ordan cesaret alarak soruyorum :)

poweramp programının unlocker dosyasını blackmarttan indirdim ancak bi gün sonra hata verdi ve araştırdığım kadarıyla rootsuz bi çözüm bulamadım, bu konuda rootsuz bi çözüm bilen varsa burda veya özel mesajla paylasabilirse çok sevinirim :)

Poweramp ı bir kaç kere denemiştim fakat arada böyle sorunlar verdiği için uğraşmadım, 5 aydır ttpod kullanıyorum memnunum bir dene istersen blackmart ta var..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yardım ederseniz sevinirim :) Rehberde Google hesabı ile rehberi eşle dedim ve rehber kayboldu... Nasıl geri getirebilirim ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: saldagfb

quote:

Orijinalden alıntı: atakan153

quote:

Orijinalden alıntı: crazy_dance

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: atakan153

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AeonFlux™

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AeonFlux™

quote:

Beyler konusma sesı kotu dıyordunuz ben bir kotuluk goremedim.nokia bh505 le de iyı kanka oldular. 5800 bile boyle bas vermiyordu. Basmatikten dokunmatihe gecince yazmak kabuş gibi. Alismak llayım. Dnkmatik icin koruyuçu almadim kemdi knruyucusunu sókmddim. Yazdigimi gordmiyorum :) guncelleme yapmayacam bole iyı. Knruxuyucu kilifa 10 tl veqdım silikon.umaqım kazik yememisımdir.tel goldda 699 tl 6 maximum takrit var

Basmatikten dokunmatihe gecince yazmak kabuş gibi. Alismak llayım
    hocam kabuş kısmını anlamadım ?

kabus gıbi olacak. Her dokunduhunu algiliyor ue el aliskanligi.nokiada 4 kezde çikan harf bunda 3 te yada 5 i basişta çikabiliyor.birde harfler biqaz geç çikiyor.alismam lazim.

mikrofon ile yazmayı kullansana veya göndermeden önce bi son kontrol yap

o nasıl oluyor yaw

Ekran klavyesinde bosluk tusunu solundakine tikla konus anlar telefon :)

vay bea süpermiş.. hiç dikkatimi çekmedi..

tabi düzgün istanbul türkçesiyle konuşmak lazım :))

İstanbul turkcesı olcak oda guzel O zaman sıvesı tuhaf bırıne denettırcem ben ya benımkını algılıyor ızmırlıyım :)

msn mi lan burası?

harbiden çok alıntı yapmışız.. şu konuşma olayı harbiden güzelmiş.. ama "onu bana yolla" dedim "onur bana yollar" diye yazıyor... sanırım alıştırma yapmak gerekecek..

birde aldığımda pili yarı doluydu iyice bitirdim sonra pili dün saat 20:00 da şarja taktım 22:00 da tam dolmuştu sanırım çektim.. tüm gece açıktı (alarmdan dolayı), sabah 5dk görüşme, 10dk facebook, 1:30 saat son ses müzik dinledim (sürekli değiştirerek) pil düzeyi %85 (08:50 itibariyle)

3g yi kapattım,ekran kısıklığı en azda,mobil ağıda kapattım, simsiyah duvar kağıdı koydum (bir yerde okumuştum laptoplarda işe yarıyormuş.boyutu 7kb) saat hariç tüm ekranlardaki widgetler,bluetooth,gps,wi-fi falan komple kapalı.. sizce iyi değer mi yoksa garantiye vereyim mi çünkü %90-95 olmasını umuyordum

bu arada emektar 5800 ın 8gb lik kartını bu telefona taktım.. şu an bir reset ya da kasma görmedim ama alalı daha 1 gün oldu..

önereceğiniz kaliteli ekran jelatini var mı peki (yansıma önleyicili).. kendi üstünde duranı sökmedim ama böylede yazdığımı göremiyorum..

@hakan 456

harbiden çok alıntı yapmışız.. şu konuşma olayı harbiden güzelmiş.. ama "onu bana yolla" dedim "onur bana yollar" diye yazıyor... sanırım alıştırma yapmak gerekecek..

birde aldığımda pili yarı doluydu iyice bitirdim sonra pili dün saat 20:00 da şarja taktım 22:00 da tam dolmuştu sanırım çektim.. tüm gece açıktı (alarmdan dolayı), sabah 5dk görüşme, 10dk facebook, 1:30 saat son ses müzik dinledim (sürekli değiştirerek) pil düzeyi %85 (08:50 itibariyle)

3g yi kapattım,ekran kısıklığı en azda,mobil ağıda kapattım, simsiyah duvar kağıdı koydum (bir yerde okumuştum laptoplarda işe yarıyormuş.boyutu 7kb) saat hariç tüm ekranlardaki widgetler,bluetooth,gps,wi-fi falan komple kapalı.. sizce iyi değer mi yoksa garantiye vereyim mi çünkü %90-95 olmasını umuyordum

bu arada emektar 5800 ın 8gb lik kartını bu telefona taktım.. şu an bir reset ya da kasma görmedim ama alalı daha 1 gün oldu..

önereceğiniz kaliteli ekran jelatini var mı peki (yansıma önleyicili).. kendi üstünde duranı sökmedim ama böylede yazdığımı göremiyorum..

gercekten bu kadar abartmayalım lütfen bu alıntı konusunu.

Şarj konusunda ilk şarj a bakarsak telefonu direk çöpe atmalıyız.. 5-6 full şarj dan sonra telefon kendini topluyor dün öğlen 1 de sarjdan aldım internet yok ortalama ram tüketimi 307 200mesaj ve yarım saat oyundan sonra akşam 6 da şarj %72di. Daha sonra arkadaşa gidip wirelesse baglandım yaklaşık 10-15 uygulama indirdim ki bunlarin biri 380mb gt race. Neticeye gelecek olursam sarj gece 1de bittiki bu android kullanan bir telefon için muthis birsey. Sizin telefonunuzda yakinda bu duruma gelecektir. Sarjin bitmesinin en onemli nedeni ekran, nobil veri akisi (internet) ve oyundur. Soyle bi oran vereyim mevcut sarjinizla atiyorum 3.saat mobil internet kullanabiliyorsunuz ayni sarjla 7 saat wirelessden internete girebilirsiniz. Aradaki farki siz anlayin.

Format atma konusunda soyle bi tespitte bulundum sizde deneyebilirsiniz telefinda bid gun boyunca kullandiginiz uygulamalari ac kapat yapa yapa ramde kalinti tarzinda yer kaplayan seyler oluyor. Yani yeni acilmis telefonun ramini sifirlayinca ram 207 lere 198lere duserken 10 saat kullanilmis telefonlarda bu sayi minimum 289 307 lerde. Ve bu perfofmansi etkiliyor. Sistem gelistidicileri bunu engellemek icin otomatik kapat-ac (reset) yapmis olabilirler. Telefonum 1 kere reset atti bu aralar gunde iki kere kapat ac yapiyorum ve reset falan yok telde.

Ses konusunda 5800dan sonra tatmin etmiyor. kendi yaninda gelen kulaklik igrenc. Nokia kulakici kulakligi telefonda uyumlu degil cizirti yapiyor baska bi kulaklikla denemek lazim.

Poweramp kesinlikle kullanilmali uygulama onerisi isteyen olursa pm atabilir. Apk dosyasi atmam yasak isim veririm sadece yeni kullanicilar icin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar merhaba

telefonu aldım fakat sim kartımı okumuyor, arama yapmak istediğim zaman ağa kayıtlı değil diyor, çözümü ne olabilir bir de hangi programları yüklememi tavsiye edersiniz?
  • yine bi reset problemiyle başbaşayız :) bu telefon kendini niye resetliyo ? :)
  • poweramp ı bu kadar abartmayın ekolayzır olan bütün müzik programları iş yapıyor bende winamp pro var bence powerampdan daha kullanışlı
  • sim kartı sorunu çözüldü şimdilik birde pcye nasıl bağlıyoruz telefonu usb kablodan direk bağladığım zaman hiç nirşey çıkmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: anelka83

sim kartı sorunu çözüldü şimdilik birde pcye nasıl bağlıyoruz telefonu usb kablodan direk bağladığım zaman hiç nirşey çıkmıyor

ayarlar/kablosuz ve ağ/usb yardımcı uygulamaları/belleği pcye bağla
  • quote:

Yardım ederseniz sevinirim :) Rehberde Google hesabı ile rehberi eşle dedim ve rehber kayboldu... Nasıl geri getirebilirim ?

rehber açıkken telefonda bulunan soldaki dokunmatik olan tuşa bas gelen ekrandan 'diğer' /ekran ayarları görüntülenecek kişileri seçin diyo orayı bi kurcala bakalım
  • teşekkürler bir de ücretsiz videoplayer önerirmisiniz? altyazı destekleyen mp4 oynatan :) telefon yine reset attı sim kartı yine gözükmüyor bunu nasıl çözücem ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anelka83 -- 21 Mayıs 2012; 15:28:51 >
  • quote:

teşekkürler bir de ücretsiz videoplayer önerirmisiniz? altyazı destekleyen mp4 oynatan :) telefon yine reset attı sim kartı yine gözükmüyor bunu nasıl çözücem ?

MX Player işini görür fazlasıyla.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mxtech.videoplayer.ad&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5teHRlY2gudmlkZW9wbGF5ZXIuYWQiXQ..

• quote:

teşekkürler bir de ücretsiz videoplayer önerirmisiniz? altyazı destekleyen mp4 oynatan :) telefon yine reset attı sim kartı yine gözükmüyor bunu nasıl çözücem ?

bende ilk taktığımda gözükmedi ikincidede gözükmedi sim kartı sildim taktım çalıştı :) bi dene şansını
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncay_d

quote:

Orijinalden alıntı: tuna3543

öncelikle yasak mı burda böyle şeyler paylaşmak bilmiyorum ancak yasaksa ve uyarirsaniz silebilirim bu mesajımı, daha önce bi kaç apk dosyası paylasilmis ordan cesaret alarak soruyorum :)

Poweramp ı bir kaç kere denemiştim fakat arada böyle sorunlar verdiği için uğraşmadım, 5 aydır ttpod kullanıyorum memnunum bir dene istersen blackmart ta var..

çok teşekkür ederim tuncay bey eve gidince indirip deneyeceğim :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: HoLiGaN!

quote:

Yardım ederseniz sevinirim :) Rehberde Google hesabı ile rehberi eşle dedim ve rehber kayboldu... Nasıl geri getirebilirim ?

rehber açıkken telefonda bulunan soldaki dokunmatik olan tuşa bas gelen ekrandan 'diğer' /ekran ayarları görüntülenecek kişileri seçin diyo orayı bi kurcala bakalım

Teşekkür ederim hocam hallettim sanırım. Bu senkronize olayı kötüymüş yahu :)

• quote:

quote:

quote:

Teşekkür ederim hocam hallettim sanırım. Bu senkronize olayı kötüymüş yahu :)

bende öyle düşünüyordum ama sonra mantıklı geldi mail adresleri falan otomatik geliyor.istersen facebooktanda senk. edebiliyorsun :)

• quote:

quote:

bende ilk taktığımda gözükmedi ikincidede gözükmedi sim kartı sildim taktım çalıştı :) bi dene şansını

sim kartı si lderken rehberdenmi bahsediyorsunuz?
  • 
Sayfa: önceki 378379380381382
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.