Şimdi Ara

SAMSUNG Galaxy Tab A SM P580 10.1 İnceleme (Fiyat+Performans Ürünü) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
13
Favori
53.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cabriolet1981

Orji şarj aleti

teşekkür ettim hocam serviste 125 lira ymış

• Günlük ofis işleri için bu tableti almak yeterli olur mu ya da fazla mıdır? tavsiyesi olan varsa alabilirim :)
  • Uygulamaları sd karta kurmanın bir yolu var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • swashbuckler55 S kullanıcısına yanıt
    Kalemi aktif kullanırım derseniz tam fiyat performans ürünü. Kalemde gayet başarılı. Ama kalem olmasa da olur derseniz daha güncel modellere de bakılabilir. Tercih sizin kullanım senaryonuza göre karar verin.

• Aslında ipad 6 almaya karar vermiştim. Fakat fiyat,sd kart opsiyonu ve kalem aklımı çeldi diyebilirim.
    Şimdi kurulum yapıyorum. Fikir veren arkadaşlara teşekkür ederim.
    Kılıf,ekran jelatini ve bluetooth klavye alıp,laptoptan kurtulacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swashbuckler55 -- 22 Ağustos 2019; 15:31:30 >
  • swashbuckler55 S kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Güle güle kullanın İnşallah işinizi görür. Ekran jelatini kalemi cok kullanacaksanız kalemin yağ gibi akmasını engelliyor bilginiz olsun. Taktığım gibi söktüm attım ilk gün. 6 aydır hiç çizik yok maşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: ademdemiryas

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın İnşallah işinizi görür. Ekran jelatini kalemi cok kullanacaksanız kalemin yağ gibi akmasını engelliyor bilginiz olsun. Taktığım gibi söktüm attım ilk gün. 6 aydır hiç çizik yok maşallah.
    teşekkürler hocam. kılıf+bluetooth klavye aldım. Cumartesi-Pazar bir eğitimde kullandım.
    Performansı gayet tatmin edici. Tavsiye eden arkadaşlara da teşekkür ederim.
  • Merhabalar, engelli abim için bu tableti almayı düşünüyorum. Oyun olarak çok ağır olmayan LEGO yapımı oyunları ve birkaç yarış oyunlarını oynuyor. Bunları oynarken bi sorun çıkarır mı sizce yoksa daha üst bir modele mi yönlenmeliyim. Şimdiden hepinize teşekkür ederim

• osmanli64 kullanıcısına yanıt
    Şahsi fikrim hiç tereddüt etmeden alın. Ben kendim için değil oğlum için aldım zaten. Ve malum işi gücü oyun. Oyundan pek anlamam işimde olmaz vakit geçirmek için birkaç basit zeka oyunu şeker oyunu ve okey dışında oyun bilmem. Ama oğlum gayet memnun baba şunu da açıyor bunu da vay be dediğini duyuyorum ve sorun yok diye düşünüyorum. Sizin bahsettiğiniz oyunlarda da sıkıntı olacağını hiç sanmam ama karar sizin paranız cebinizde kalsın diye söylemek istedim.
    2019 u da çıktı ama s Pen yok ram daha düşük işlemci daha düşük falan niyeyse anlamadım ileri değil geri gitmiş özellikleri. Tek artısı güncelleme alır. Biliyormusunuz bilmiyorum epey diye yerli inceleme sitemiz var puan veriyor ve karşılaştırma yapıyorsunuz orda. 2016 bizim cihaz 57 puan 2019 yenisi 39 puan almış bi bakın derim. Link koyuyorum sizin için 2019 ve 2016
    https://www.epey.com/tablet/samsung-galaxy-tab-a-10-1-wi-fi-2019.html

https://www.epey.com/tablet/samsung-galaxy-tab-a-10-1-s-pen-2016.html

• YouTube'da 1080 60fps videoları akıcı olarak (hiçbir frame atması olmaksızın) oynatıyor mu?

• ademdemiryas kullanıcısına yanıt
    Yorumunuz için çok teşekkür ederim öncelikle. Haklısınız fiyat ortalama olarak aynı lakin ram olsun s pen olsun nedense yeni modelinde yok.
    Epey karşılaştırma sitesini biliyorum tekrar bakacağım hocam 2016 tab a ya bi tık daha yakınım galiba. Çok teşekkür ederim, sağolun. Uygun fiyatlı bulduğum anda siparişimi geçeceğim

• osmanli64 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim ve bende cevabınız için teşekkür ederim. Forumun tamda amacına uygun olarak bildiğimiz kadarıyla birbirimize yardımcı olmaya çalışıyoruz. Umarım istediğiniz gibi çıkarda hayrını görün şimdiden.

• Kullandığım P580 tablet beyaz renkli. Film, Mail, yazı-çizi, not tutma vs işlerde gayet iyi ve hızlı. Otg kablo ile klavye kullanılabiliyor.
    Ben oyun oynamıyorum. Deneme amaçlı amiral battı yükledim sorunsuz oynuyor. Yani online oyunlar oynanabilir.
    İnternetten ve hafıza kartından film/video izleyebilirsiniz. Takılma kasma yok.
    İnternet hızı ve video hızı akıcı, yani gayet iyi bir cihaz.
    Cihazdaki Kalem yani 🖊 S pen Samsung un en başarılı olduğu alanlardan biri. (Tükenmez kalem kalınlığında olsa daha seri kullanılabilir diye düşünüyorum)
    Alınır mı diye soranlara 2016 çıkışlı bir cihaz olduğu halde hala alınabilir diyorum.
    Özetle:
    Hız, Kalem, Ekran ve Pil performansı açısından bundan daha iyi olan (daha doğrusu daha yeni model) cihazlar 2,5 katı fiyatla satılıyor.

Ben sim kartlısını almak için satmayı düşünüyorum
    Bu kalite, hızı ve kalem (ayrıca uygun fiyat) avantajı ile en az 4 sene kullanırım diye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustakil_Yazar -- 18 Ağustos 2019; 18:21:30 >

• abdullah b. abdullah kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle takılmadan oynatıyor.

• Arkadaşlar bu tablette şu uygulama çalışıyor mu? Ona göre ben de satın alacağım bu tableti. Çünkü bir çok tablette cihazınız bu uygulama için kullanılamıyor uyarısı veriyormuş.

SAMSUNG Galaxy Tab A SM P580 10.1 İnceleme (Fiyat+Performans Ürünü)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muroekc -- 19 Ağustos 2019; 12:24:59 >
  • Hearthstone'da kasmasa iyiydi ya, geri kalanından çok memnunum ben de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muroekc

Arkadaşlar bu tablette şu uygulama çalışıyor mu? Ona göre ben de satın alacağım bu tableti. Çünkü bir çok tablette cihazınız bu uygulama için kullanılamıyor uyarısı veriyormuş.

Bir şey diyecek yok mu acaba??

• Samsung browser son güncelleme sonrası biraz kasıyor mu ? Sanki bende öyle gibi

• Arkadaşlar bu tablette samsung notes larda not yazarken yan tuşlar hariç tüm tuş fonksiyonlarını nasıl kapatabilirim. Örneğin ekranın altına indiğimde elim geri tuşuna veya home tuşuna fln çarpıyor ve sinir ediyor insanı

• Arkadaşlar, bu tableti almayı düşünüyorum. Çünkü kalemle not tutmam lazım.

Bu modelin herşeyini inceledim, teknosa da denedim, ama çözünürlüğü hoşuma gitmedi. W620 ile bunun arasında kaldım. Ama w620 nin fiyatı bunun 3 katı olduğu halde bu daha güzel diyenler var.

Android sürümü olarak sanırım şuan 7 var en güncel olarak. 9 a zaten yükselmez diye tahmin ediyorum ama 8 e yükselenilir mi?

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.