Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab 3 10.1 Ana Konu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
1.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreeRun

güncelleme yaptınımı cihazı?

Tabi, kurulumdan sonra ilk işim güncelleme oldu.Resetlemelerden sonra fabrika ayarlarına sıfırladım. Resetlemeler kesildi. Ancak güçlü grafikleri olan oyunlarda fena halde kasma, ve çok kasarsada masaüstüne atma yaşıyorum. Ekran kartı zaten çok iyi değil. Oyun konusunda beklenti çok olmamalı diye düşünüyorum.Onun dışında kamera , internet hızı, ekran çözünürlüğü, dokunmatik mükemmel.
  • herkese slm arkadaşlar

tableti alalı 1 hafta kadar oldu şimdilik genel olarak memnunum.yalnız samsung link özelliğinin desteklenmediğini farkettim.Yani pc telefon,tv olarak 3 ünü kullanabiliyorum.tablette ise sadece tabletteki fotoğrafları filmleri tvden seyredebiliyorum.google play de ise samsung link uygulamasının tablette desteklenmediğini gördüm.samsung linki şimdi tablette kullanamayacak mıyım?bilgisayırımda olan herhangi bir filmi tablette seyredemezmiyim..bilgisi olan varsa paylaşabilirse sevinirim.hepinize iyi günler
  • Merhaba Arkadaslar,
    Ben de tableti yeni aldim ve bir sorun dikkatimi cekti. Gerci bilmiyorum sorun mu yoksa yazilim mi o sekilde yazilmis? Ekrana basili tuttugumda parmagimi cekmezsem 20 saniye sonra cihaz parmagimi algilamiyor. Tabi bunu oyun oynarken farkettim. Normal kullanimda boyle birsey sikinti olmuyor tabi. Siz de deneyebilirseniz sevinirim. Ana ekrandayken ekrani kenara kaydirip parmaginizi cekmezseniz sorun varsa eger farkedebilirsiniz. Simdiden tesekkurler arkadaslar.
  • Bir de tableti ilk aldığımda garantiye gönderdim yenisiyle değiştirdiler. Sebebi de çerçevesinin ufak bir bölümünde yarım milimlik açıklık vardı. Bu sürede de tablet garantiden gelene kadar Casper tablet verdiler aynı ebatlarda. İlk bir baktım Casper'a ondan sonra bir daha elime almadım nerdeyse. Ama yeni Samsung'u alınca elimden düşmüyor hiç. Laptop'ı açıyorum nerdeyse. Ve kullanıcı yorumu olarak da şunu belirtiyim. Tableti özellikle film izlemek için almıştım. Hoparlör sesi mükemmel derecede memnun edici. Görüntü kalitesi de Casper'ı gördüğüm için yorum bile yapmıyorum, muazzam. Oyun da oynuyorum tabi, oynamanız için de Revolt 2'yi tavsiye edebilirim. Tablette çok eğlenceli oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trkgncr -- 19 Nisan 2014; 20:24:38 >
  • 20 sn ekrana aynı noktaya hiç hareket ettirmeden basmak zorunda hiç kalmadım açıkçası :)
  • Iste ben de sadece oyun oynarken yasadim bu sikintiyi . Gaz butonuna surekli basinca basima gelen birsey. Yoksa bir sikinti yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ben tabletten gayet memnunum bu fiyata cin tabletlerine ve muadil markalara bes basar.ustelik gps e sahip olusuda cabasi.
    Sunuda unutmamak gerek bu tablet bir performans cihazi degil.1 gb ram ve intel atom cift cekirdek islemci ile ne yapilabilirse o. Evde laptop ile internete girmektense oradan oraya rahatca tasiyabileceginiz bir tabletle siteleri dolasmak tabiiki daha kolay. Pek oyun meraklisi olmadigim icin oyun performansi konusunda pek birsey diyemecegim. Stereo hoparlor ile ses kalitesi gayet tatmin edici. Tabletten multimedya film dizi youtube belgesel izliyorum bir sıkıntı yaşamadım. Ihtiyaclar ve beklentiler iyi arastirilip ona gore alinmali.

• quote:

Orijinalden alıntı: erceylanus

herkese slm arkadaşlar

tableti alalı 1 hafta kadar oldu şimdilik genel olarak memnunum.yalnız samsung link özelliğinin desteklenmediğini farkettim.Yani pc telefon,tv olarak 3 ünü kullanabiliyorum.tablette ise sadece tabletteki fotoğrafları filmleri tvden seyredebiliyorum.google play de ise samsung link uygulamasının tablette desteklenmediğini gördüm.samsung linki şimdi tablette kullanamayacak mıyım?bilgisayırımda olan herhangi bir filmi tablette seyredemezmiyim..bilgisi olan varsa paylaşabilirse sevinirim.hepinize iyi günler

bilgisi olan yok mudur?
  • Tab3 p5210 var. Müzik çalarken şarkıların ilk 30 40 sn.sini calıp duruyor. Problem ne olabilir acaba, bir türlü bulamadım...
  • bende aldım 720 liraya.
    Gayet memnunum pikseller belli oluyor alma diyen arkadaşlar oldu tabi. Aldıktan sonra verdim eline al bak nerede görünüyor piksel diye gözünü sokunca görüyorsun diyor utanmadan.
    Hani kafanızı şişirecek arkadaşlarınız olursa takmayın. Mis gibi piksel miksel görünmüyor 25-30 santimden. 1080p denemedim fakat 720p de bile gayet tatminkar görüntüsü var ekranın.

Fakat pili çok iyi dayansa bile güç tablosunda %70 ekran pil harcıyor ibaresini görünce şok geçirebilirsiniz.
  • Bu cihazın ekranı çok güzel ve kaliteli ,yanlardan bakınca bile kararma vs kesinlikle olmuyor sırf ekranı için bile alınabilir. Çözünürlüğün 1280x800 olması sizi yanıltmasın.
  • Arkadaşlar harici 3g modem destekliyormu.. Vınn modem gibi?

• quote:

Orijinalden alıntı: trkgncr

Merhaba Arkadaslar,
    Ben de tableti yeni aldim ve bir sorun dikkatimi cekti. Gerci bilmiyorum sorun mu yoksa yazilim mi o sekilde yazilmis? Ekrana basili tuttugumda parmagimi cekmezsem 20 saniye sonra cihaz parmagimi algilamiyor. Tabi bunu oyun oynarken farkettim. Normal kullanimda boyle birsey sikinti olmuyor tabi. Siz de deneyebilirseniz sevinirim. Ana ekrandayken ekrani kenara kaydirip parmaginizi cekmezseniz sorun varsa eger farkedebilirsiniz. Simdiden tesekkurler arkadaslar.

bu sorunu yaşayan var mı aranızda
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.