Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab 2 7' - Telefon Görüşmesi Aktifleştirildi! (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
670
Cevap
12
Favori
78.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4 gb lık harici sd karta yükledim dosyaları ama ilgisi olmayan başka dosyalar da var sd kartta onlardan olabileceğini düşünmemiştim ama sd kartta sadece bu dosyalar mı olmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemilgir

kartel1 hocam yukarıdaki link derken hangisini kastettin saat 20:54 de yazdığın mesajın üzerinde benim mesajımdaki alıntı linkini diyorsan direkt zipli dosya olarak iniyor saat 7 den beri burada taıldım

hocam senin 20.38 de yazdığın mesajındaki linkten bahsediyorum oreaya tıklayınca direk apk iniyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kriger

Arkadaslar sunları bı toparlasak

hocam bir sayfa geriye gidersen orada toparlanmışı var hazır beklemeyelim lütfen
  • kartel1 bende bir terslik var oraya bastığımda doğrudan zip olarak iniyor. beceremeyeceğim sanırım
  • Arkadaşlar bize ait bir ana konu başlığı açtım uygun görürseniz ordan devam edelim

http://forum.donanimhaber.com/m_73286034/mpage_1/f_/key_//tm.htm#73286034 herkesi bekliyorum başlık ancak desteğinizle ayakta durur unutmayın.
  • quote:

kartel1 bende bir terslik var oraya bastığımda doğrudan zip olarak iniyor. beceremeyeceğim sanırım

hocam ana konumuza gel senin problemi çözelim link hemen yukarıda
  • kartel1 hocam ali çimen linkine tabletten girerek indirdim apk uzantılı olarak indi daha önce bilgisayara indiriyor sonra sd karta atıyordum bu şekilde odin işi sayenizde çözüldü italyan sürüm yüklendi şu anda yüklendi açılmasını bekliyorum
  • quote:

kartel1 hocam ali çimen linkine tabletten girerek indirdim apk uzantılı olarak indi daha önce bilgisayara indiriyor sonra sd karta atıyordum bu şekilde odin işi sayenizde çözüldü italyan sürüm yüklendi şu anda yüklendi açılmasını bekliyorum

tamam hocam ihtiyacın olursa yeni başlıkta olurum hadi kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: android-s

quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

quote:

Orijinalden alıntı: nivadan

bu italyan rom dan 4.1.2 ye update ettikten sonra root olayını yine "CF-Auto-Root-espressorf-espressorfxx-gtp3100.tar.md5" ile mi yapıyoruz?

Nasil yani hocam ?

Bu arada @kartel1 hocam ve @android-s hocam ellerinize saglik hersey icin

Kendi adıma ben çok eğlendim son bir kaç gün. Cuma gününden bu güne kadar forumda olumlu ve olumsuz cevap yazan herkesin sayesinde oldu. Bir arkadaş yazmıştı daha önce, aynı cihazı P3100 olarak telefon aktif satarken Türkiye için engellemeleri adil değildi zaten. Ucuza satabilmek için engellemesinin yanında güncellemeleri Türkiye için yayınlamamakta. İsterseniz sammobile sayfasını inceleyin, Türkiyede satılan modellerin yurt dışı modellerinin android sürümleri her zaman daha yüksek. Artık Türkiyedeki samsung kullanıcıları özgür kullanım yollarını keşfediyor forum sayesinde.

Size katiliyorum kesinlikle hocam zaten bu ülkede yaşadiğimizdan ötürü diğer ülkelere göre kat kat vergi ödüyoruz her aldiğimiz şeye bari sen yapma böyle sen bize yardimci ol neden kısıtlıyorsun ne var yani yurt dişi modelleriyle ayni olsa.ama arkadaslar sagolsun yilmadiniz gücenmediniz yorulmadiniz hallettik beraber suan mükemmel oldu :)

• quote:

Değerli arkadaşlar bu konuda emeği geçen herkese çok teşekkür ederim, sizlerin yaptığını Samsung Türkiye distribütörü yapmıyor birçok ülkede bu tabletin telefon özelliği aktifken bizlerin sırtından para kazanan Samsung Türkiye bizlere layık görmüyor demek ki yazıklar olsun onlara. Bu nedenle elbirliği ile yaptığınız bu iş çok büyük bir iş bana göre yanlış anlaşılmasın büyük olması tabletten telefon görüşmesi yapmak değil zaten hepimizin telefonu var çok şükür bu yaptığınızın asıl büyüklüğü samsung galaxy p3105 tabletin sizler tarafından aktif hale getirilen telefon olarak da kullanılma özelliğinin kapatılarak kullanıcıların mahrum kalmasına samsung türkiye tarafından göz yumulması karşısındaki boyun eğmeme, başkaldırı Türk insanının başarısını göstermedir. Bu işteki ilk ateşlemeyi Ali Çimen bey yaptı ama gelinen noktada çok yol katedildi. Telefon özelliğini aktifleştiren arkadaşlardan zamanı müsait olan bir arkadaş ilk baştan telefon özelliğini aktifleştirebilmek için yapılması gereken işlemleri maddeleyerek sırasıyla anlatabilirse çok memnun oluruz, ancak yazmasanız da canınız sağolsun bu işi başardınız ya, ancak gerçekten bu işlerden hiç anlamayan ben ve benzeri durumdaki diğer kullanıcıların da yararlanabilmesi adına yapacağınız detaylı anlatım faydalı olacaktır. Hepinize çok teşekkür eder saygılar sunarım, bu iş samsung Türkiye temsilciliğine ye kapak olsun.

arkadasım samsunga sallamıssın da yalnız yanlıs yapıyorsun.bu taabletın turkıyede gsm ozellıgı sence neden kapalı acaba? dunya alemde acıkda bızde neden kapalı acaba?sence layık gormedıklerı ıcın mı?kapalı olmasının sebebı bırı rekabet(kalıte bır markanın,f/p olarak rekabet edebılecek urunu olması) dıgerı ıse bızlerız.neden mı,cunku tlf ozellıgı acılmıs olsaydı fırma bunun devlete ö.i.vergisini,kdv sini,suyunu&buyunu odeyecektı kı buda fıyat olarak bıze yansıyacaktı.eee sonra bazı arkadaslarda senın yaptıgın gıbı sallamaya baslayacaklardı)bu fıyat mı olur,bu tablet dısarıda bu fıyat v.b)
    sen sımdı kapak olsun fılan demıssın ya,dıkkat et de sana kapak yapmasınlar(btk,ulastırma bakanlıgı buradakı uyanıkları gorunce gel evladım,seni bir oksıyayım derse,senın vermen gereken şu şu vergiler,harclar,cezalar var derse,hadı onu gectık senın makıne yarın servıse duserse ve samsung ooooooo bunlar ısı buyutmus,hele gelın gelın sız ne yapmıssınız derlerse)

• quote:

Orijinalden alıntı: Dukkha

quote:

quote:

quote:

quote:

bu neyin kafasi

Hangisi

tabletle telefon gorusmesi nedir ya :)

Hocam harika birsey acikcasi avcuma sigdigindan cok rahat konusuyorum ama disarda millet biraz garip karsiliyor telefon tasima derdi yok ikisi bir arada

samsung bunun icin zaten imzamdaki urunu uretmis

kesınlıkle haklısın....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scarface0537 -- 27 Mart 2013; 1:36:09 >

• @kartel1 italyan romu yükledim diyorsunuz ya; bu romun arayüzü cihazı ilk aldıgınız zamanki arayüzle aynımı? (menü görünümü, içerigi, tablet ana ekranı vs vs ) JB ye geçtikten sonrada arayüz aynı kalıyormu yoksa CM romlar gibi arayüzemi sahip oluyor?
    Bir arkadaşım Not II kullanıyor ve ona JB geldi arayüz 4.0.4 ile aynı ICS ile. Eğer sizin yüklediğinizdede arayüz aynı kalıyorsa bende hemen yüklicem. Stock rom yüklemiştim arayüz aynı kalsın diye çünkü
  • yahu beyler ben herşeyi yaptım wipe işlemlerini vs mobil odın flash kernel tm itly ıtv 4.0.4 ü de kurdum cihaz hızlandı fransaya göre stabil oldu zaten telefon özelliği duruo problemsiz ses kısıklığıda söz konusuda değil açılış hızlandı ekranda ki o bozuk renkli görüntü artık yok eyvallahta yardımcı olun güncelleme gelmiyor bana güncelleme yok diyor ben ilk güncelleme açılışında ülke olara türkiyeyi seçtim acaba hata mı ettim kies ten denemedim
  • 4.1.2 yi kendim indirip mobil odinle kursam 4.0.4 ün üstüne ekran gidermi korkuyorum ugrasmamak için indirmiyorum otomatik güncellemede almıyor cihaz şu işi bi çözelim sizlere zahmet
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hsnc

yahu beyler ben herşeyi yaptım wipe işlemlerini vs mobil odın flash kernel tm itly ıtv 4.0.4 ü de kurdum cihaz hızlandı fransaya göre stabil oldu zaten telefon özelliği duruo problemsiz ses kısıklığıda söz konusuda değil açılış hızlandı ekranda ki o bozuk renkli görüntü artık yok eyvallahta yardımcı olun güncelleme gelmiyor bana güncelleme yok diyor ben ilk güncelleme açılışında ülke olara türkiyeyi seçtim acaba hata mı ettim kies ten denemedim

Bizde zaten oyle sectik hocam ams guncelleme yok dememesi lazim tekrardan yapin ayni islemleri bi isterseniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cok garip hiç hata ypmadım halbu ki
  • quote:

cok garip hiç hata ypmadım halbu ki

arada oluyor hocam benimde ilk yapişimda ekran acilmamişti mesela dün bir arkadas 4 kere denedi açiliş ekranini gecemedi felan olana kadar deneyin derim
  • açılış ekranını gecmek basit 4.0.4 ü kurduktan sora samsung yazısında takılıyorsa cihazı recovery mod da acıp sırasıyla wipe cahce partition sora wipe data cachce tekrar vipe cahce partition yapın acılıyor bnde oyle oldu
  • quote:

açılış ekranını gecmek basit 4.0.4 ü kurduktan sora samsung yazısında takılıyorsa cihazı recovery mod da acıp sırasıyla wipe cahce partition sora wipe data cachce tekrar vipe cahce partition yapın acılıyor bnde oyle oldu

Yok hocam 4.1.2 de boyle olmustu,siz naptinz halledebildiniz mi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok iş yerindeyim şuan iş yerinde siteler yasaklı giremiyorum evde halledicem
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.