Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (971. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.105
Cevap
162
Favori
1.231.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 969970971972973
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tens

Android 10 kullanan arkadaşlar WhatsApp'ta durum ve aramalar sekmesine kaydırarak hızla geçiş yapmayı deneyebilirler mi kasma var mı diye?
    sorun yok

android 10 da tek kasma ayarlar menüsü içinde kalabalık olan menülere girerken çıkarken bekleme yapıyor. Kasma denilecek tek olay bu android 10 da kendi adıma.

Temiz kurulumda yaptım uygulamaları tek tek yüklemiştim.
  • heryere güncelleme gelmiş Türkiye android 10 sürümüne hala ses yok mart için :( çok garip ya

en çok satış yapılan ülkeyiz belki de
  • brkbskc kullanıcısına yanıt
    25 i yada 27 si gibi gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unlovedman

25 i yada 27 si gibi gelir
    Almanya 10 sürümündeyim ama tadı yok gibi sanki ya. Türkiye sürümünde durum nedir acaba
  • Greylights kullanıcısına yanıt
    Paylaşma imkanınız varmı hocam

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-31C666817 -- 21 Mart 2021; 12:38:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkbskc

heryere güncelleme gelmiş Türkiye android 10 sürümüne hala ses yok mart için :( çok garip ya

en çok satış yapılan ülkeyiz belki de
    arkadaşlar türkiye ye mart güncellemesi bu aralar gelmiyecek sanıyorum . diğer ülkeler ocak dtaa sürümünden sonra direk şubat dtb5 e geçmişler . bizim sürümümüz dtb4 , bize dtb5 sürümü gelmez . saçma olur . mart güncellemelerine daha var , diğer ülkelere de gelmedi zati .
  • custom rom android 8 aynı şekilde bunun android 9u var stock rom ile birebir gereksiz uygulamalardan arınmış. cihaz uçuyor lightrom v30 xda dan bakabilirsiniz oem kilidini eskiden yapmıştım ama 1 hafta falan beklemedim galaxydestek sitesinden yapmıştım o adımları izleyerek twrp yükleyebilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uurkayaogl

custom rom android 8 aynı şekilde bunun android 9u var stock rom ile birebir gereksiz uygulamalardan arınmış. cihaz uçuyor lightrom v30 xda dan bakabilirsiniz oem kilidini eskiden yapmıştım ama 1 hafta falan beklemedim galaxydestek sitesinden yapmıştım o adımları izleyerek twrp yükleyebilirsiniz
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-31C666817 -- 21 Mart 2021; 12:37:48 >
  • Bu arada bilginiz olsun samsung garanti servisleri kendini bayağa bi ilerlemiş s9 da ekranda kırmızı çizgi çıkıyordu beyaz sayfalarda belli oluyordu garantinin bitmesine 1 hafta kala avcılar servise götürdüm hem ekranı hem bataryayı hem parmak okuyucuyu hem de kasayı 1 saatte yapıp verdiler halen şaşkınım. Ve onarım süresi 1.5 saati aşarsa yedek cihaz veriyorlarmış vallahi ne yalan söyliyim insan vip müşteri sanıyor kendini 😊

• Arkadaşlar bu Mart güncellemesi dediğiniz sürümü gösterir misiniz samsung S9 plus için Şubat güvenlik güncellemesi var.

• yazılımlarda pda mı önemli csc mi önemli ? hangisinin sürüm harfinin daha yeni olması önemli
  • almanya sürümünden Türkiye sürümüne geçtim arkadaşlar.

Şimdi ben Türkiye sürümüne geçtiğim için güncellemeleri otadan alabilecek miyim ?
  • asi_karizma kullanıcısına yanıt
    Parmak izi ve kasa ne alaka anlamadim ne yaptılar yenisini mi taktiklar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Greylights

Eğer ekran kırılmasın diyorsanız uv yapıştırıcılı olanlar şart. 3. Kez kullanıyorum düşürdüm telefonu birçok kez, baya etkili. Şuan da koruyucu kırık şekilde kullanıyorum :) Tam kaplamıyor ama kıvrımlara kadar koruyor. Sonrasında kılıf var zaten. Gerçek cam istiyorsanız başka seçeneğiniz yok. Diğerleri plastik türevleri. Neo gibi jelatinlerin kırılmaya karşı etkisi yok. Bir kere düşürdüğümde taş içinden geçip ekranı çizmişti.
    https://www.hepsiburada.com/aksestore-samsung-s9-plus-ekran-koruyucu-cam-ve-uv-kit-paketi-p-HBV00000GODJ4

telefon yeni geldi servisten o zaman şu linktekini alıyorum :D

• quote:

Orijinalden alıntı: brkbskc

almanya sürümünden Türkiye sürümüne geçtim arkadaşlar.

Şimdi ben Türkiye sürümüne geçtiğim için güncellemeleri otadan alabilecek miyim ?
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-31C666817 -- 21 Mart 2021; 12:37:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Undisclosed

https://www.hepsiburada.com/aksestore-samsung-s9-plus-ekran-koruyucu-cam-ve-uv-kit-paketi-p-HBV00000GODJ4

telefon yeni geldi servisten o zaman şu linktekini alıyorum :D

Alıntıları Göster
    alma bunlardan takmayın sunları anahtarla aynı cebe atma yeter canavar gibi ekran yapmışlar 40 liralık şeylerle o harika ekrana dokunmaktan mahrum kalıyorsunuz ayda 1 alanı biliyorum ben ayda 3 tane değiştirdim sonra çıkardım harika sonuç diyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Gabriel TR

alma bunlardan takmayın sunları anahtarla aynı cebe atma yeter canavar gibi ekran yapmışlar 40 liralık şeylerle o harika ekrana dokunmaktan mahrum kalıyorsunuz ayda 1 alanı biliyorum ben ayda 3 tane değiştirdim sonra çıkardım harika sonuç diyorum

Alıntıları Göster
    :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-31C666817 -- 21 Mart 2021; 12:37:28 >
  • 3 tane samsung telefonum oldu bi kere bile ekran koruyucu takmadım. Boşverin.

Şu ekranın keyfini çıkarın.

Anahtarla bile aynı cebe attığım oldu dalıpta.
  • Ben de kullanmıyorum bir sorun yok. Çıkarınca ekran kalitesini nasıl düşürdüğü anlaşılıyor zaten.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 969970971972973
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.