Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (457. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.112
Cevap
161
Favori
1.232.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 455456457458459
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    dalga geçer gibi cevap yazmış hangi seviyeden bahsediyorsun, hayırdır, ben onu bilmeyecek kapasitede biri gibi görünüyorum kaçıncı android telefonum yeni üye falan mi sandınız beni ,ben iki paragraf yazı yazmışım orda, millet neyi neden savunacağını şaşırmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hatırlarsanız samsung shoptan s9 plus almıştım ancak çift barkodlu gelmişti. Neyse ki değişim talebim kabul edildi ve ben de s9 plus ile aranıza katıldım. Sizden ricam root olmadan telefonda ki tüm reklamları kaldıran uygulama hangisiydi yardımcı olur musunuz?
  • cumur C kullanıcısına yanıt
    Adamın verdiği cevabı begenmeyebilirsin istersen fi tarihinden önce üye ol foruma istersen dünyanın en akıllı telefonlarını kullan bu sana ukalalık yapma hakkı vermez

Anlatmaya çalıştığın şeyden anlaşılan o ya kendini ifade edemiyorsun yada anlatmaya çalıştığın şeyi anlatamıyorsun

Kulanilan cihaz kullanandan akıllı olmayacak bu tür sorunlar kaçınılmaz

• F-138 kullanıcısına yanıt
    tekrar söylüyorum ukalalık yapılırsa ukalaca cevap verilir, şu an sizin yaptığınızda ukalaligin daniskası, cihaz kullanıcıdan akıllı olunca böyle oluyormuş demek istemeniz sizinde okuduğunuzu anlamadığıniz anlamına geliyor, soru gayet açık şu zamana kadar ingilizce olarak konuştuğum ve kullandigim özelliği sırf türkçe yapıca bu tür saçmalıklar yapması kısaca her hangi bi yerinde gözümden kaçan bi ayar mi var verilen cevap "ok google diyin" bu size mantıklı bi açıklama olarak geliyorsa diyecek sözüm yok bol şanslar evet cihaz sahibinden akıllı olmamalı derdimizi bile birbirimize aktaramıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: cumur

ağır ol bakalım hadsiz saygısız ne demek ne alaka ben sana ok google dedikten sonra yazmışmıyim yada önce onu bilmesem soruyu niye sorayim sazan gibi anlamadan neden cevap veriyorsun hadsiz de sensin saygısızda, önce kendin adam ol adam gibi oku anla sonra cevap yaz dalga geçer gibi cevap yazarsan l aynı şekilde karşılık alırsın
    Arkadaşım sorunlu musun?

"bu google asistan da mesela rehber diyorum internetten uygulama buluyor çağrılar diyorum başka biseye yönlendiriyor onu nasıl ayarlicaz arkadaşlar ben telefonumdakileri açsın istiyorum mesela "

Ne anlamamızı bekliyordun?

Doğru üslup kullanacaksan cevap ver, yoksa hiç uzatma.

• Blokla geç boşver bitmez bunlar

• quote:

tekrar söylüyorum ukalalık yapılırsa ukalaca cevap verilir, şu an sizin yaptığınızda ukalaligin daniskası, cihaz kullanıcıdan akıllı olunca böyle oluyormuş demek istemeniz sizinde okuduğunuzu anlamadığıniz anlamına geliyor, soru gayet açık şu zamana kadar ingilizce olarak konuştuğum ve kullandigim özelliği sırf türkçe yapıca bu tür saçmalıklar yapması kısaca her hangi bi yerinde gözümden kaçan bi ayar mi var verilen cevap "ok google diyin" bu size mantıklı bi açıklama olarak geliyorsa diyecek sözüm yok bol şanslar evet cihaz sahibinden akıllı olmamalı derdimizi bile birbirimize aktaramıyoruz
    Bir anlat bakayım şu sorunun neresine ukala,dalga geçen cevap vermişim? Ayrıca bir daha adamlık madamlık karıştırma,bu daha da büyük terbiyesizlik.

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]

• F-138 kullanıcısına yanıt
    formun içine eden siz bitmeyen biz ne günlere kaldık

• SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]
    adamlık muhabbetini açan sizsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 15 Aralık 2018; 14:28:25 >
  • quote:

adamlık muhabbetini açan sizsiniz
    Arkadaşım iyi bak yazana.

Ben ciddi ciddi cevap verdim.

Ok google deyip ardından kişiler uygulamasını aç diyeceksin.

Rehber deyince google.com araması yapar, uygulamasını açmaz. Rehber diyorum açmıyor demişsin,ona istinaden yazdım.

Ne yazmam gerekiyordu bu adımları anlatmam için?

Adam falan yok orada. Başka mesajla mı karıştırdın?

• SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]

yemin ederim yoruldum ben zaten ok google demeyi bilmesem size bu kadar yazı yazarıyım benim sorduğum ince ayar mi var bisey mi eksik zaten ok google demeden aktif olmuyor bunu dünya alem biliyor

• quote:

yemin ederim yoruldum ben zaten ok google demeyi bilmesem size bu kadar yazı yazarıyım benim sorduğum ince ayar mi var bisey mi eksik zaten ok google demeden aktif olmuyor bunu dünya alem biliyor
    Peki arkadaşım, herkes salak bir sen akıllısın.

Teşekkür edeceğine gevşek gevşek cevap yazmasaydın bu muhabbet de uzamazdı böyle. Konuyu daha fazla kirletmeyelim.

Diğer arkadaşlardan özür dilerim verdiğim rahatsızlıktan dolayı.

Sana da blok.

• senin gevşek cevabına karşılık verilen tepki diyelim haklisin haksızsın muhabbetine gireceğine keşke soruya cevap verseydin
    yardım etmiş gibi tribüne oynama bari

blok koyarak ta lütfetmişsin teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 16 Aralık 2018; 10:31:39 >
  • S9 şuan media marktta 3999 lira bu fiyata alınır mı sizce yoksa s10 mu bekleyim (telefonum s6 edge stabil çalışıyor)

• dimontales kullanıcısına yanıt
    S10 4 bin tlden piyasaya sürülmeyeceğine Göre bence almalısın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yerimseniDH kullanıcısına yanıt
    Adhell. Forumda üstlerde nasıl kurulacağı anlatıldı.

• dimontales kullanıcısına yanıt
    Ee stabil calısıyor dıyorsun para cok galıba 😂

• Harcayacak yer bulamıyorum hocam 😂

• hzr34 H kullanıcısına yanıt
    Kurdum hocam çok teşekkür ederim baya hoşuma gitti bu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: xengineerx

Benim kullanımdan biraz daha fazla sizinki, fakat günü çıkarır. Bakın bu sadece bir örnek olsun size şimdi çektim fotoğrafı. Genellikle wifi kullanırım, otomatik parlaklık, instagram twitter wp pubg en çok kullandıklarım.
    Cevap veren tüm arkadaşlara teşekkür ederim 3.500 e plus düşürürsem alacağım. Beklemede kalalım.

• 
Sayfa: önceki 455456457458459
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.