Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (839. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.133
Cevap
188
Favori
1.586.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 837838839840841
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet Garanti kapsamında Bir an önce Servis e verin
  • quote:

Orijinalden alıntı: saasc

quote:

Orijinalden alıntı: saasc

arkadaşlar telefone recoverden format attım. Telefonu açmak için onceki google hesabımı istiyor. Şifremi vs vs hatırlıyorum ancak şifremi gün içinde değiştirdiğim için 24 saat beklememi soyluyor. Yarın il dışına çıkacagım bunun kolay çözümü yok mu ?

up

Bi telefoncuya götür iki dakkada açıyo diğer türlü başka yolu yok 24 saat beklemen lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beko1903 B kullanıcısına yanıt
    Kardeş u11 dediğin telefonda bütün özellikleri açtıgın zaman 1 1.5 saat fazla performans veriyo öyle aralarında dağlar denizler yok yani.Ayrıca herşey buda değil tasarım albeni kullanırken daha iyi hissetmen duygusal olarak elden çıkarırken piyasası.Yani ben 1 1.5 saatlik bi fark için bu hislerden vazgeçmem 5 10 saat fark olsa haklı olabilirsin.Ayrıca bunu satıp onu alabilirsin engel yok neyi bekliyorsun memnun değilsen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi armegedon22 -- 24 Ocak 2018; 10:58:42 >
  • arkadaşlar s8 ile kulaklıkla müzik kontrolü yapamıyor muyuz? ios da mesela iki kere basıp basılı tutuyordum şarkıyı ileri ya da geri sarıyordu. s8 ile olmuyor mu bilen yardımcı olabilirse çok sevinirim
  • phaselis86 P kullanıcısına yanıt
    play-pause tuşuna ardarda iki kere basınca sonraki şarkıya geçiyor onun dışında ileri geri sarma olayı yok diye biliyorum
  • bangez kullanıcısına yanıt
    bu iyi olmadı işte hocam ya en çok kullandığım şeydi o benim. tek arayacağım özellik o olacak o zaman. aslında vardır diye düşünüyorum bir yolu androidde olmaz yok :)
  • phaselis86 P kullanıcısına yanıt
    Playde Smart Key (sony mobile) veya headset button contoller olarak arayın. Dediğinizi tam anlamasam da işinize yarayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stserkan -- 24 Ocak 2018; 12:27:5 >
  • armegedon22 kullanıcısına yanıt
    Al işte. Ya sizin gibilerle muhattap olmayacağım ama gene tutamıyorum kendimi. Kardeşim ben u11 daha iyi telefon mu dedim? Bu telefonun eksi yönlerinden biri pili dedim. U11 daha iyi telefon onu mu alın dedim. Piyasada alınacak en iyi 2-3 telefondan biri s8 dir. Ayrıca senin o 1-1.5 saat ekran süresi dediğin 5 den 6.30 saate 6 dan 7.5 saate çıkarır ki o fark da azımsanmayacak bir farktır. Umarım artık anlama belirtileri göstermeye başlamışsındır

Ben zaten 6.30 saat ekran alıyorum çiiiçeeeemmm alamayanlar düşünsün onu benim pille sorunum yok maşallah tele.Her telefonun - si pilidir zaten 1.5 saatte yukarda olsa bu seferde 2900 lük telefon 7.5 saat veriyor 3.5 luk telefonda 7.5 saat veriyor diye zırlarsınız siz sizin zırlamalarınız bitmez çiçeeeem.Ben pili çok iyi demedim ama telefonun her özelliğini her sensörünü açıp 6.5 7 saat ekran alamıyorum diye zırlayamazsın onu diyorum.Başka kimse şikayetçi değil farkındaysan senin gibi var işte 3 4 tane her özelliğini açıp sonra pil bitiyo diyen biticek tabi.Hem karnım doysun hem aşım dursun oldu paşam. Neyse boş yapmanın anlamı yok.Oreoyu bekleyip görücez ne ne olacak bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi armegedon22 -- 24 Ocak 2018; 12:59:0 >

• -YucukluSucurtam- kullanıcısına yanıt
    Hocam s8 tam yapışan diye ararın 60 tl civarı olanlar var benim aldığım link kapanmış bulursam atayım yine

• armegedon22 kullanıcısına yanıt
    Tamam yavrum sen devam et ölücü gibi savunmaya telefonunu. Dünyanın en iyi piline sahip telefon. Dünya savunuyor çok iyi değil pili eksilerden diye hala mükemmel pili varmış. Devam et yavrum o kadar para verdin sonuçta 😂

• Beyler sensorlerden bahsediyorsunuz da nereden kapatılıyor bu meretler

• Bir telefon için tartışıyorsunuz beyler farkındamısınız ya 6 ay sonra 2.eli 1800 e satılacak makina.
    Genel olarak gün içi 4,5 - 5,5 saat ekran süresi versin öp başına koy 3000 mAh dan ne bekliyecen. (ilk bir kaç ay belki 6 saati geçersin ama fazla sürmez merak etmeyin)
    Daha fazlasını söyleyen fantazi yapıyordur 3000 lira vermenin şokunu atlatamamıştır daha.
  • oguzhan297 kullanıcısına yanıt
    Frp unlock yöntemi ile açtım teşekkürler yinede

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

Bir telefon için tartışıyorsunuz beyler farkındamısınız ya 6 ay sonra 2.eli 1800 e satılacak makina.
    Genel olarak gün içi 4,5 - 5,5 saat ekran süresi versin öp başına koy 3000 mAh dan ne bekliyecen. (ilk bir kaç ay belki 6 saati geçersin ama fazla sürmez merak etmeyin)
    Daha fazlasını söyleyen fantazi yapıyordur 3000 lira vermenin şokunu atlatamamıştır daha.

Ben olayi anlamadim zaten okumadimda acikcasi

U11 vs S8 mi olay o kadar uzagim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Ben 2700 tl para verdim sen kaç para verdin çiçeeem kimin acısı büyükse o ağlıyo işte.Sen ölücü ne demek onu öğren ilk önce sonra konuş genel kültür abidesi seni. Ben pili çok iyi demiyorum siz 3 saat ekran alıyorum diyorsunuz bende nedenini söyledim.İnsanları yanlış yönlendirmeyin her özelliği aynı anda ve sürekli açık bırakıyorum bu yüzden 3 4 saat ekran alıyoruz ve burada zırlıyoruz yazarsanız eyvallah ama direk 3 saat ekran alıyorum dersen kusura bakma ama savunurum o kadarda değil.Sen açarım diyorsan ağlamaya devam edersin o zamanda buraya yazman yersiz bence.Ben kendi cihazımda gördüğümü söylüyorum tabi savunucam.Çünkü düzgün kullanımda iyi performansı bence yeterli.Neyse kudurmaya devam edin ben eğleniyorum ah sizde olmasanız neye gülücem.

Düzgün kullanım sonucu her ihtiyacım karşılanıyor ve performanstan memnunum.Cihaz 1 2 aylık bir cihaz değildir programı sonradan buldum o yüzden ortalama 40 45 günlük bir kullanımın ortalaması budur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi armegedon22 -- 24 Ocak 2018; 17:9:7 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ofatihakdogan

Herkese merhabalar. Telefonumda ekranin tepki vermemesi sorunu var. Bazen telefona reset atsam da bir sure duzelmiyor. Telefon arka planda calisiyor ama ekran tepki vermiyor. Yabanci sitelerde yuklu uygulamalarin sebep oldugu yaziyordu. Telefonu sifirladim temel uygulamalarla kullaniyorum, yine de ayni sorunu yasiyorum. Telefonj yeni aldim garantiye gonderip bir sure telefonsuz kalmak istemiyorum. Sorun yazilimsalsa yardimlarinizi bekliyorum. Tesekkurler.

Yazilimlar guncel.

Yardımlarınızı bekliyorum.
  • Güvenli modda deneyin. Bir de ekran testi yapın. Detaylar googleda.

• quote:

Orijinalden alıntı: turbetfur2

Beyler sensorlerden bahsediyorsunuz da nereden kapatılıyor bu meretler

Beyler fuzuli tartışmaları bırakalım sorulara cevap verelim

• quote:

quote:

Beyler sensorlerden bahsediyorsunuz da nereden kapatılıyor bu meretler

Beyler fuzuli tartışmaları bırakalım sorulara cevap verelim

Kameraya girin üst sağdan ayarlar çekim yöntemleri kalp atış hızı sensörüne dokunun mesela bende bu kapalı gereksiz geldi kapattım.
    Yine ayarlar gelişmiş özellikler ekranı yakalamak için için elinizi kaydırın mesela bu bende kapalı çünkü benim zaten aklıma dahi gelmiyo elimi kaydırıp ss almak direk tuşlara basıp çekiyorum yani şey demek istiyorum bir gece telefonu alın kurcalayın heryerine girip çıkın kullanmadıgınız aklınıza gelmeyecek şeyleri kapatın bence ben öyle yaptım.Mesela yine gelişmiş ayarlarda parmak sensör hareketleri var parmak izi sensörünü kullanarak bildirim panelini açıp kapatmaya yarıyormuş bunun pile bir katkısı olurmu bilmem ama bende kapalı çünkü bunu kullanmak benim aklıma dahi gelmez yukkardan çekmek daha basit geliyor göz önünde oldugu için o yüzden kapattım.Pile yarasın yaramasın kurcalayın girin çıkın telefonunuzu kendinizin en kolay kullanacagı şekilde özelleştirin.Yine gelişmiş ayarlarda akıllı bekleme özelliği açıksa kapatırsanız ön kameranızın gereksiz yere çalışmasını engellemiş olursunuz.

Bazı arkadaşlar gibi direk telefonu geldigi şekliyle kullanmayın mesela ben konumun kullanılmadıgı zaman açık olmasına acayip karşı biriyim Mark Zuckerberg bile kullanmadıgı zaman laptopunun kamerasını bantla kapatıyor bu arkadaşlara sorsanız ben nasıl telefonun hakkını vermiyorsam Mark Zuckerberg içinde bilgisayarın ve teknolojinin hakkını vermiyor derler alkollü kafalar.Rehbere girip kişi ismini sağa kaydırınca o kişiyi arayabilecekleri sola kaydırınca mesaj atabileceklerini bilmeyen insanlar bilgisayar programcısına teknoloji ve cihaz kullanım dersi vermeye çalışıyorlar.Sanıyorlar ki bütün özellikleri açtıgımız zaman cihaz kullanıyoruz.Dediğim gibi cihazınızı özelleştirin kullanmadıgınız özellikleri kapatın kullanıcagınız zaman tekrar açın en iyi pil performansına böylece ulaşabilirsiniz tabikide pilden kazanıcaz diye kullandıgınız özellikleri kapatmayın.Telefon ayarlarında dolaşıp daha fazla ayar bulabilirsiniz benim aklıma gelenler şimdilik bu kadardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi armegedon22 -- 24 Ocak 2018; 18:28:47 >

• 
Sayfa: önceki 837838839840841
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.