Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (1160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.133
Cevap
188
Favori
1.586.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11581159116011611162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lmBcl

Merhabalar. Telefonu masadan düşürerek sağ üstü kısmından çatlattım. Çatlak giderek büyüyor.

Servisin önerdiği tamir fiyatı 1450₺ görünüyor internet sitesinde. Maalesef benim için hayli yüksek bir miktar. Birkaç ay öncesine kadar bir telefon alınıyordu bu fiyata. Camı yenilemek için uygun fiyatlı bir öneriniz ya da "abi gittiği kadar idare et büyümesini şöyle engelleyebilirsin" diyeceğiniz bir yönteminiz var mı?
    Geçmiş olsun. Geçen hafta hanımın note5 inin ekranı kırıldı samsung serviste 1000₺ ya ekran taktırdım. Yanı o parayi vermezseniz o fiyata o kalite telefonu alamıyorsunuz. Telefon fiyatları aşırı pahalandı. Yapilacak birşey yok bence değişeceksiniz. Daha yeni ne telefon nede araba alınır bu fiyatlara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• gael kullanıcısına yanıt
    Cektiginiz fotograflardaki yaziyi metin olarak alabiliyosunuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar,

Edge aydıntlaması diğer uygulamalara da geldi mi? Hala bende bir aramada birde mesajlar uygulamasında edge erkanı çıkıyor. Yapabilen varsa anlatırsa sevaba girer..

birde güncel olarak s8 ekran değişim ücreti 1400 tl olmuş 1 ay önce 1000 tl idi. Camı ayrı değiştirmiyorlar tüm ekran değişiyor bilginize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustiki212

Merhabalar,

Edge aydıntlaması diğer uygulamalara da geldi mi? Hala bende bir aramada birde mesajlar uygulamasında edge erkanı çıkıyor. Yapabilen varsa anlatırsa sevaba girer..

birde güncel olarak s8 ekran değişim ücreti 1400 tl olmuş 1 ay önce 1000 tl idi. Camı ayrı değiştirmiyorlar tüm ekran değişiyor bilginize.
    Edge aydinlatmasini aramalarda aktif etmek icin herhangi bir ayar yapmamiz gerekiyormu?

• mustiki212 kullanıcısına yanıt
    Şu edge aydınlatmasını bi whatsapp da istediğim gibi kullanamadım. Mesajda bu sorun yok..mesaj gelince ekran kapalıyken tepede ufak bir bildirim ve edge aydınlatması çalışıyor. Telefonu açınca ekranın ortasında kocaman bir bildirim çıkmıyor ama whatsapp da böyle değil maalesef. Whatsapp ta ekran açıkken yada kapalıyken diye seçerseniz edge aydınlatma çalışıyor fakat telefonu açınca ekranda kocaman whatsapp mesajı ile karşı karşıya kalıyorsunuz..Ben bir türlü çözemedim bunu..sizin sorunuza gelince edge ayarlarından hangi uygulamalardan bildirim istediğinizi seçebiliyorsunuz

• Arkadaşlar iphone daki gibi arandığında isim söyleme varmı bu cihazda?

• beyefendi34 B kullanıcısına yanıt
    bixby vision kullanmaya başladım benim için fazlasıyla yeterli hem metni çeviriyor hem telefon numaralarını kaydediyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar instagramdan hikaye çekip paylaşınca kalite ciddi anlamda düşüyor bu sorun hakkında ne yapmak lazım instagramdan kaynaklı bir sorun sanırım bu

• Atacan- kullanıcısına yanıt
    Anlayışınız için teşekkür ederim hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Turbetfurzey

Pil kullanımı bölümünde bulunan "android sistemi " 'ni arka planda kullanım tikini kapatın müthiş fark ediyor. Hiç bir olumsuzluğunu görmedim. Olsa zaten izin verilmezdi
    ben bulamadim hocam

• EHABERDAR kullanıcısına yanıt
    seçtim müdür lakin birtek mesajlarda çalışıyor.. diğer bildirimlerde tık yok..

• CRUSSOR kullanıcısına yanıt
    hatırlamıyorum lakin terste iken kendi edge yapıyor telefon sessizde olması gerekiyoriş gereği. o zaman ter çeviriyorum edge dönüp duruyor arama geldiğinde

• beyler bu game launcher deki ipuçları ekranını kapatmanın bir yolu var mı?
  • Ultra Ağır Çekim geldi

• SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

• Arkadaşlar son güncellemeden sonra şarj bence iki kat fazla azalmaya başladı.Varmı aynı sorunu çeken?

• quote:

Orijinalden alıntı: ataman67

Arkadaşlar instagramdan hikaye çekip paylaşınca kalite ciddi anlamda düşüyor bu sorun hakkında ne yapmak lazım instagramdan kaynaklı bir sorun sanırım bu
    Ben samsunga kadar yazmıştım ne yaparsanız yapın instagramdan kaynaklı problem daha doğrusu android sürümünden kaynaklı problem size tavsiyem kendi kameranızdan çekip instagramda hikaye atmanız o zaman bi nebze kalite düzeliyor.
  • kyazmaci468 kullanıcısına yanıt
    Doğru tespit,

Ben telefonu aldığımdan beri o şekilde yapıyorum.
  • bende bulamadım çözüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: just one bad day

Telefon 3 gün önce ulaştı elime geldiği andan beri kılıf araştırıyorum, telefon malumunuz sabun gibi. Bugün şortumun cebine koymaya korktum fırlayıp gidecek gibiydi

Neyse Az öncehttps://www.youtube.com/watch?v=hnlxiiAoFD8 bu videoya denk geldim. Adam kılıfları müthiş incelemiş patır kütür giriyo telefona Kaba duran armor almak istemiyodum ama Spigen Tough Armor kafama yatmaya başladı
    hocam thin fit öneririm.

• 
Sayfa: önceki 11581159116011611162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.