Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (1019. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.133
Cevap
188
Favori
1.586.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10171018101910201021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr. Management

Ya bu whatsapp da bildirim ışığı rengini değişiyorum uygulama da yeşil gözüküyor ama ısrarla beyaz yanıyor bildirim ışığı. Nasıl değişecek bu
    Galaxy S8 kadar bildirim ışığı dandik bir cihaz daha görmedim. Ana renkler dışında kesinlikle rezil. Aynı zamanda Mi5 cihazım var. Led kalitesi konusunda 3 e 5 e katlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mob411

g955fxxu1crd7 / g955foxm1crd5 / g955fxxu1crd1

yeniliklerde wifi kamera bluetouth diyor

güncellediniz mi ?

Alıntıları Göster
    her güncellemede aynı şeyler yazıyor hocam copy paste direk.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CreationTR

Arkadaşlar sizde de whatsapp iconu böylemi ? Hiçbir türlü değişmiyor.

evet logo değiştirdi whatsapp baya oluyor min 1.5 ay

• quote:

Orijinalden alıntı: msmart

alınmaz
    o para usd yapılır
    komşu ülkelerden birinde hem tatil yapılır hem cihaz alınır

Alıntıları Göster
    alınmıyor ki.Yine pahalıya geliyor almanyadan baktım 2900 kusure geliyor.659 euro mağazadan alınca 100 euro iniyor 60 taks free ediyor.510 euro 2550 liraya geliyor kayıtı çartı curtu ediyor 2700.TR den alınması daha iyi uyduruktan garanti olur en azından

• Beyler yeri değil ama tam zamanında sorunsuz uyarı veren kullandığınız ezan uygulaması var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Turbetfurzey

Beyler yeri değil ama tam zamanında sorunsuz uyarı veren kullandığınız ezan uygulaması var mı?
    Hocam, bu uygulamalar mekruh şeyler. Önemli olan sizin heyecan ve huşu içinde ezan vaktini beklemeniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: stserkan

Hocam, bu uygulamalar mekruh şeyler. Önemli olan sizin heyecan ve huşu içinde ezan vaktini beklemeniz.

Alıntıları Göster
    Bence mekruh olan sizin dalga geçer gibi cevabınız

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Hıı ondan demek saolasın. Bayadır aklımda da buraya yazmayı unutuyodum

• quote:

Orijinalden alıntı: Machine Wizard

Videoya girdikten sonra sag ustteki 3 noktadan duvar kagidi olarak secine basin.Videoda sececeginiz 15 sn lik bolumu kilit ekranina koyabilirsiniz
    hocam vıdeoya gırdım dedıgnız gıbı 3 noktaya bastım fakat bende duvar kagıdı cıkmadı acaba noughtta oldugum ıcınmı bu ozellık oreodamı geldı yoksa benmı yanlıs yapıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

her güncellemede aynı şeyler yazıyor hocam copy paste direk.

Alıntıları Göster
    evet hocam güncelledim format attım halen telefonu kapatamıyorum

basıyorum kırmızıya kapanmıyor bundan sonra takılmayacağım artık kapanırsa kapanır kapanmazsa kendi bilü

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmydz

hocam vıdeoya gırdım dedıgnız gıbı 3 noktaya bastım fakat bende duvar kagıdı cıkmadı acaba noughtta oldugum ıcınmı bu ozellık oreodamı geldı yoksa benmı yanlıs yapıyorum...

Alıntıları Göster
    Hocam videoya girmeyin galeriden videonuza gelin (oynatmayın) orada iken 3noktaya basın görüceksiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrahmanıl

Oreoda bıldırımler gec gelmeye basladı guncellemeyle duzelır dedım ama 2 guncelleme gectı hala aynı sıfırlayınca düzeliyor mu deneyen var mı acaba ?
    Gear s3 saat kullaniyorum, saate mesaj vs bildirimleri geliyor telefona bakiyom bildirim yok, 2-3 dkk sonra geldigi bile oluyor. Oysaki saat telefona gelen mesajlari telefon uzerinden aliyor. Yani saate daha gec dusmesi lazim. Sapitti telefon.

• Bugün denk getirip S9 Plus a geçiş yaptım konuda yardımcı olmuş arkadaşlara teşekkür ederim konuyu takibe devam tabii..
  • mob411 kullanıcısına yanıt
    telefon gorusmesi yaptiktan sonra gorusmeyi mi bitiremiyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cseyfe

telefon gorusmesi yaptiktan sonra gorusmeyi mi bitiremiyorsun?
    evet hocam konuşuyorum kapatmaya gelince basıyorum kırmızıya olmuyor önceden kapanıyordu ben mi yanlış yapıyorum anlamadım gitti.

7.0 da böyle olmuyordu.

ayrıca ilk kilidi açarken hep acil aramaya da tıklıyorum araba da zor oluyor ama öncesinde onda da sorun yaşamıyordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mob411 -- 25 Nisan 2018; 20:14:23 >
  • Arkadaşlar merhaba,

Dün gelen guncellemeyi yükleyince, telefonun şarj durumu çok kötü oldu, şarjda hızlı düşüşler gözükmekte.

Sizler de durum nedir, bilgilendirirseniz sevinirim.

Kolay gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: alprak

Arkadaşlar merhaba,

Dün gelen guncellemeyi yükleyince, telefonun şarj durumu çok kötü oldu, şarjda hızlı düşüşler gözükmekte.

Sizler de durum nedir, bilgilendirirseniz sevinirim.

Kolay gelsin.
    Bende bir anormallik yok

• kendi kendine sürekli restart atması problemiyle bugün telefonu servise götürdüm. önce sistem çökmüş diyerek sıfırdan yazılım atıp verdiler ancak yine sorun devam edince aldılar telefonu. eğer parça beklemesi gerekmez ise bir iki güne hazır olur dediler büyük ihtimalle anakartta bir sorun var sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: SERKAN BEY

bilgisayar olmadan olur linkteki dosyayı SD karta indirip Bİxby-Güç-Ses Yükseltme tuş kombinasyonu ile Downloand moduna alın telefonu oradan Apply Update From SD Card ı seçip güncellemeyi yapabilirsiniz..

https://cloud.mail.ru/public/LxDp/PbKrMuLds
    DİKKAT!bu yöntemi Almanya Cihazlarına yeni gelen Nisan güncellemesini Türkiye cihazına yüklemek için anlattım..

Merhaba hocam ben yaparken update aborted diyor sizce neden olabilir?
    Sorumu güncelleyeyim, ben hala zra5 teyim. Son çıkan yamayı nasıl yükleyebilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wamad -- 25 Nisan 2018; 22:13:38 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• mob411 kullanıcısına yanıt
    bende de var o kapanmama sorunu
  • 
Sayfa: önceki 10171018101910201021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.