Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.134
Cevap
188
Favori
1.586.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hala ben şu altta tuş konulacağını düşünüyorum abartıyormuyum bilmiyorum :)

Parmak izi benim dediğim şekilde olmuş sırıtmıyor,tek içime sinmeyen su dokunmatik tuşları en alt bölüme alınsaydı 3 tane ufacık dokunmatik tuş onun dışında tasarımı beğendim

https://www.sammobile.com/2017/03/21/working-galaxy-s8-appears-in-leaked-video/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 21 Mart 2017; 16:1:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Boyle bi video sizsin diye bekliyordum. Bence elde durusu vs telefon harika gorunuyor. Arkasi biraz garip gelmisti ama bu videoda o kosim da gayet hos gorundu. On tarafin tamamen siyah arkantarafin renkli olmasi da iyi dusunulmus. Heyecanla cikmasini bekliyorum ama aslinda asil bekledigim note 8.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnizukaSensei

Boyle bi video sizsin diye bekliyordum. Bence elde durusu vs telefon harika gorunuyor. Arkasi biraz garip gelmisti ama bu videoda o kosim da gayet hos gorundu. On tarafin tamamen siyah arkantarafin renkli olmasi da iyi dusunulmus. Heyecanla cikmasini bekliyorum ama aslinda asil bekledigim note 8.

Aynen genel olarak guzel dusunulmus orkide gumusu benim ilgimi ceken :)

Note3 kullandim ama S in zevkini vermedi bana orda zaten anladim benim serim S diye :)

Bekliyoruz bakalim insallah cikis tarihi aciklaninca hayal kirikligina ugramam sirf su tel icin dustukce euro aldim almayada devam ediyorum :D

Telin yaninda powerbankta cikacakmis;

https://www.sammobile.com/2017/03/21/galaxy-s8-5100mah-power-bank-leaks-in-grey-and-blue/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 21 Mart 2017; 23:20:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cumur

televizyon kumandası gibi uzatmışlar telefonu

sesli güldüm :D hahahahahah bizim kumanda daha güzel bu samsung tam bir estetik düşmanı lg g6 daha güzel iphone 7 yide sevemedim köşelerini elimi ağrıtıyor
  • Dex falan sizmis 150 euro pahali tabi mesela ilk 1 hafta icinde alanlara hediye verilebilir yaninda.

Unpacked 2017 ye girisler acildi ama sadece izin verilen davet edilen kullanicilar diyor basina yada partnerlerine mi verdiler bu davetiyeleri;

https://www.sammobile.com/2017/03/22/samsung-desktop-experience-station-galaxy-s8/

• S8 5.2" olmaliymis

• quote:

Orijinalden alıntı: Terms

S8 5.2" olmaliymis

Hocam zaten S7 boyutunda S8 yani çerçeve azaldı ekran büyüdü;

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=7821&idPhone2=8161&idPhone3=8523

• Akustik34 kullanıcısına yanıt
    Huawei p10 sar değerleri : kafa = 0.98W/kg, vucud= 0.07

Samsung Galaxy S7 edge Eu standardı sar degeri: 0.26 W/kg (head) 0.51 W/kg (body)

Samsung Galaxy S7 edge : Us standardı :1.17 W/kg (head) 1.59 W/kg (body)

Neye göre kime göre yüksek, atmasyon karalamasyon ise huawei'nin sar'ı çuk düşürüyormuş

Hocam araştıralım önce.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ertuğrulgazi46

Samsung Galaxy S7 edge Eu standardı sar degeri: 0.26 W/kg (head) 0.51 W/kg (body)

Neye göre kime göre yüksek, atmasyon karalamasyon ise huawei'nin sar'ı çuk düşürüyormuş

Hocam araştıralım önce.

Merhabalar hocam :)

Huawei'in P10 Plus ile Mate 9'un yüksek SAR değerlerine sahip olduğunu okumuştum.

Yanılıyorsam düzeltin...

• quote:

Hocam araştıralım önce.

Huawei P10 un degerlerini nerden buldunuz ayrica buldunuz sar degeri EU buyuk ihtimal

Huawei P9

SAR EU 1.43 W/kg (head) 0.55 W/kg (body)

S7 Edge

SAR EU 0.26 W/kg (head) 0.51 W/kg (body)

Burdan karsilastirin uzun telefon gorusmelerinde huawei rahatsiz edecektir ki bunyeye gore degisiyor cinli telefonlarin sar degeri hep yuksek buna yapacak birsey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 23 Mart 2017; 9:15:5 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

Hocam araştıralım önce.

Huawei P10 un degerlerini nerden buldunuz ayrica buldunuz sar degeri EU buyuk ihtimal

Huawei P9

SAR EU 1.43 W/kg (head) 0.55 W/kg (body)

S7 Edge

SAR EU 0.26 W/kg (head) 0.51 W/kg (body)

Burdan karsilastirin uzun telefon gorusmelerinde huawei rahatsiz edecektir ki bunyeye gore degisiyor cinli telefonlarin sar degeri hep yuksek buna yapacak birsey yok.

Aynen hocam...

Genel bağlamda Huawei'ler yüksek çıkıyor. Çekim gücü yüksekler tamam ancak sağlık açısından da bunu gözardı edemeyiz..

S7 Edge'nin bir yerde en düşük SAR değerine sahip akıllı telefon olduğunu okumuştum ama yanılıyor olabilirim...

• Yeni advertorial sanirim kamerasi ile ilgili;

Iris tarayicisiymis

https://youtu.be/eXQiV63IT3U

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 23 Mart 2017; 9:40:11 >
    29 Mart TR saati ile 18:00 da Türkiye'de Wolsvagen Arenada da lansman yapılacak. Bu sene Amerika, İngiltere ve Türkiye'de eş zamanlı lansman gerçekleşecek.
    Merhaba

Hocam bu sar degerleri labaratuar ortaminda cihazın bütün bağlantı seçeneklerinin aktif olduğunda alınan değerleridir.

Yani bir telefon görüşmesini 1-2 saat yapiyorsanız huawei de samsung da sizi öldürmez. Telefon çok ısınır ve şu yazmış olduğumuz sar değerlerine ulaşmaz bile cünkü o sar değerleri telefonda ne kadar radyo dalgasi yayan anten vs chip varsa hepsinin aktif olmasi gerekiyor. Bluetooth bile mesela aktif olmali. Bu yüzden zararlı demek yanlış olur. Samsungda olsun huawei de olsun zararlı değillerdir.

Sağlık açısından da samsung daha iyi demek baya bi abes olmuş. 2W/kg şiddetindeki bir ürün olsa standart prosedürler doğrultusunda dediklerinizi kabul ederdim. Ama sistem o sizin bahsettiğiniz gibi işlemiyor. Cinlilerin ki yüksek ? Diyip geçmek samsunga karşı bi sempatiden de kaynaklanıyor olabilir.

İyi forumlar

• Akustik34 kullanıcısına yanıt
    Hocam sar değeri bir telefonda 2W/kg altındaki değerlerde ise sorun teşkil etmiyor. Sağlığınıza karşı bir tehdit olarak görmeyin.

Eger sağlıgınıza karşı bir tehdit ariyorsanız. Modemize, televizyonunuza, mikro dalga fırında ısıttigınız yemeginize, Dizinizde kullandigınız pc'nize, bi göz atın derim. Acaba burdaki durum ne ? bence tehdit aranacaksa bunlar öncelikli.

Telefon üzerinde yurtiçi ve yurtdışı bir çok test gerçekleştirilmiştir. Genel anlamda erkeklerin sperm hareketinin kısıtlandığını ve yavaşladığını savunmakta bir çok test yanında hiç bir şekilde sperm hareketini kısıtlamadığını ve yavaşlatmadiğını kanıtlayan testlerde mevcut. hangisine inanmak isterseniz hocam ?

• Cihaz 3 Ay koşulsuz iade garantisi ile gelecekmiş, iPhone'dan S8'e geçeceğim sanırım.

• quote:

Merhaba

Hocam bu sar degerleri labaratuar ortaminda cihazın bütün bağlantı seçeneklerinin aktif olduğunda alınan değerleridir.

Yani bir telefon görüşmesini 1-2 saat yapiyorsanız huawei de samsung da sizi öldürmez. Telefon çok ısınır ve şu yazmış olduğumuz sar değerlerine ulaşmaz bile cünkü o sar değerleri telefonda ne kadar radyo dalgasi yayan anten vs chip varsa hepsinin aktif olmasi gerekiyor. Bluetooth bile mesela aktif olmali. Bu yüzden zararlı demek yanlış olur. Samsungda olsun huawei de olsun zararlı değillerdir.

Sağlık açısından da samsung daha iyi demek baya bi abes olmuş. 2W/kg şiddetindeki bir ürün olsa standart prosedürler doğrultusunda dediklerinizi kabul ederdim. Ama sistem o sizin bahsettiğiniz gibi işlemiyor. Cinlilerin ki yüksek ? Diyip geçmek samsunga karşı bi sempatiden de kaynaklanıyor olabilir.

İyi forumlar

Aynen orda sonradan farkettim duzgun yazmamisim aslinda demek istedigim kisiden kisiye degismesi bazi insanlarda gercekten sar degeri etkili oluyor.Soyle birsey var 0.25 olsun yada 2 olsun kanitlanmis bir durum yok zararli mi degil mi onuda gectim etrafimizda milyonlarca sinyal var zararli mi belli degil 100 sene sonra belkide cok zararli oldugu ortaya cikacak yada etkilemedigi :)

Hani biz desekte onun sar'i 3w/kg etrafimizda sinyaller zaten kac katidir kim bilir

• s8 ile piyasayı süpürücek samsung. kaç paraya gelecek bakalım 2.5 yaparsa kapış kapış gider o derece
  • quote:

Orijinalden alıntı: vforfreedom

s8 ile piyasayı süpürücek samsung. kaç paraya gelecek bakalım 2.5 yaparsa kapış kapış gider o derece

Kemiksiz 3.000 TL diyorum. 4-5 ay sonra 2.300-2.400 TL'ye düşer
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ginga Bishounen

quote:

Orijinalden alıntı: vforfreedom

s8 ile piyasayı süpürücek samsung. kaç paraya gelecek bakalım 2.5 yaparsa kapış kapış gider o derece

Kemiksiz 3.000 TL diyorum. 4-5 ay sonra 2.300-2.400 TL'ye düşer

hocam bu telefona 2300 göz kapalı verilir ama. birde note 7 den sonra kendilerini affettirme derdindeler mağlum :)
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.