Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (3985. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 39833984398539863987
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hani uygulamaları kurarken bizden izin istiyorlar ya acaba bu tema mağazasından Samsung haricindeki x kimsenin temasını kullanmak güvenilir midir?

Tema kullanmadım sayılır da nasıl olur diye düşünüyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.el edge siyah modeli ile aranıza katıldım. düzünü alçaktım bulamayınca üstüne biraz daha koyup aldım.
  • MetalWave kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun

ne kadara aldın ? temiz cihaz mı ? garanti bitimine kaç ay var ?

almayı düşünen arkadaşlar lütfen biraz araştırma yapın, güncel daha güzel cihazlar alabilirsiniz bu paralara...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birisileri -- 3 Mart 2018; 19:43:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumur

bu programlar tamam güzel istemediğimiz uygulamaları devre dışı bırakıyoruz da sanki şarja pek katkısı yok gibi geliyor bana yanılıyormuyum acaba hocam, hiç test ettinizmi ?

Hocam adamlar uygulamalar bekleme modundayken bile sistem kaynaklarını kullanmasını engelleyerek ram ve bataryayı daha performanslı kullanabilmemizi sağlayan bir uygulama yapmış. Ayrıca kullanmadığınız programların kendi kendine belleğe aldığı cacheleri kaldırarak batarya tasarrufunun yanı sıra hızlanma sağlamaktadır.

Bunun testini yapmaya, tekrar Amerika'yı keşfetmeye gerek yok ayrıca bunu da test edecek zaman da yok. Yapılan iş belli, getirisi açık. Gönül rahatlığı ile kullanın.

• birisileri kullanıcısına yanıt
    çizik dahi yok 1 yıl daha garantisi var.

daha iyisi var derken ? ben 1850 ye aldım

Hayırlı olsun hocam iyi yapmışsınız

• Burak** kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim. geçen yıl eşime s7 gold kendime moto z aldım. moto z güzel ama bataryası küçük. birde saf android var ama bir zaman sonra birşeylerin eksik olduğunu hissediyorsunuz. eşimdeki s7 de hep gözüm kaldı 1 yılda kasma donma yok. moto z de batarya sorunu çıkarınca onu garantiye göndericem salı günü. para iadesi olursa iyi olmazsa satıcam cihazı

• celebic kullanıcısına yanıt
    teşekkürler, ya şimdi tabiki test etmek zahmetli, ama kullanırken sabah bakıyorum yine %3-5 şarjım gidiyor beklemede hatta telefonu ekranı üstüne koymama rağmen o yüzden benim denemeden kastım buydu insan istiyorki o kadar uygulama dondurduk sabah hadi 99 yada 98 de alayım telefonu elime
  • Mavi renk 12 ay KVK garantisi olan faturalı S7 Edge yi 1900 TL ye almayı düşünüyorum. Cihaz da kozmetik olarak toz dahi yok. Bu saatten sonra alınır mı?

Oneplus 5 ve Huawei P10 Plus en büyük ikinci alternatifim. Öneriniz nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dhKARACAN -- 3 Mart 2018; 21:22:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumur

teşekkürler, ya şimdi tabiki test etmek zahmetli, ama kullanırken sabah bakıyorum yine %3-5 şarjım gidiyor beklemede hatta telefonu ekranı üstüne koymama rağmen o yüzden benim denemeden kastım buydu insan istiyorki o kadar uygulama dondurduk sabah hadi 99 yada 98 de alayım telefonu elime

Hocam uygulama üzerine düşeni yapıyor. Sorun Android'in bekleme esnasında bataryadan fazla güç yemesi. Ios öyle değil, ekran kapalıyken Android'i göre daha az şarj yiyor.

Gece yatarken mobil veri ve wifi kapalı durumda 6-7 saatte %2 gidiyor.

Ben Android ve Samsung'u seviyorum ve kullandığım S7 Edge çok iyi bir telefon. Bir buçuk yıldır kullanıyorum ve en az 2 sene daha kullanırım. Yeni çıkan modellerin ekstra önemli getirisi benim için yok.

haklısın hocam bende seviyorum telefonumu yenisini alma gibi bi düşüncem yok çok şükür, şu bekleme modunda bende ortalama %5 gitmesi canımı sıkıyor sadece çözemedim bi türlü
  • 6 saatlik ekran süresi 3, 5 saate düştü. S9 çıktı direk telefonu öldürdüler.

• 2 yıllık cihazdansa güncele yönel derim
    her yıl değiştireyim demeyenlerden olduğun için tebrik ederim.

şu an orta sınıf telefonlar bile rahat 3 yıl götürür.s7'ler batarya hariç 2 yıl daha gider en az.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birisileri -- 3 Mart 2018; 23:22:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrockh

6 saatlik ekran süresi 3, 5 saate düştü. S9 çıktı direk telefonu öldürdüler.

7.0 ilk surüme dönebilirsin yada 6.0

S7 EDGE kullanıyorum bende cihaz gerçekten güzel ben çok memnunum eskiden beğenmezdim samsung ama s7 ve sonrakileri gerçekten güzel hakkını yemek lazım umarım dilediğiniz gibi olur hocam

• Hocam sonuç olarak fiyat uygun cihaz temizse bence alınabilir,18 aydır kullanıyorum herhangi bir sıkıntım olmadı,Samsung bana kalırsa S7'den önce ve sonra olarak ikiye ayrılıyor.
  • birisileri kullanıcısına yanıt
    şuan o fiyata 0 dahil dengi kalitede cihaz yok, özellikle kamera severler için söylüyorum. s8 e bile ekranına tutkun değilseniz gerek yok.
  • Arkadaşlar değişik bir soru soracağım. Telefonu arabanın bluetooth u ile eleştirdim fakat sadece arama yapiyor. Astra araç internette biraz araştırınca bluetooth ayarlarından medya açarsanız müzik dinleyebilirsiniz denmiş ama öyle bir özellik bulamadım bilen deneyen var mi

• 
Sayfa: önceki 39833984398539863987
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.