Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (3877. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38753876387738783879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende note 5 ten gecmistim 6 ay oldu kesinlikle sarji ok daha iyi note 5 ten .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wade96

Arkadaşlar selam herkese,

Çok güzel bir uygulama keşfettim xda'da gezerken:https://forum.xda-developers.com/android/apps-games/app-themediy-samsung-galaxy-s8-s7-s6-j-t3685010

Bu uygulama sayesinde istediğiniz icon pack'i ve/veya renklerde temaları oluşturup samsung theme storedan uygulayabiliyorsunuz. Böylece touchwiz içinde external icon pack kullanmak mümkün hale geliyor. Ayrıca siyah bildirim çubuğu ya da 3.parti uygulamaların ana rengini (ör siyah whatsapp) değiştirmeyi de mümkün kılıyor. Bildiğiniz renkleri kendiniz seçip temanızı oluşturup tema mağazasından kuruyorsunuz deneme olarak. Yaklaşık 4 dakika sonra 3-4 saniyeliğine telefon donup tema mağazasını durduruyor ve sonsuza dek temanızla baş başa kalıyorsunuz :)

Çok güzel bir olay ve root gerekmiyor.

Play store linki:https://play.google.com/store/apps/details?id=project.vivid.themesamgalaxy

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Simgelerin adi ne

• quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Telefon bölümüne tıklayın. (Arama yaptığınız) Üstte sağdaki menüye tıklayıp ayarlar deyin. Altlarda videomu gizle seçeneğini kontrol edin.
    telefonumda görüntülü arama yaptığımda karşı tarafa normal arama gibi gidiyordu..VOLTE kapatınca düzeldide..bu volte ne işe yarıyor hd ses ve görüntü ile ilgili değilmi..de illede kapatmam gerekiyor onu..tam anlamadım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 06ensar -- 24 Aralık 2017; 23:45:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tiesto5000

quote:

Orijinalden alıntı: wade96

Arkadaşlar selam herkese,

Çok güzel bir uygulama keşfettim xda'da gezerken:https://forum.xda-developers.com/android/apps-games/app-themediy-samsung-galaxy-s8-s7-s6-j-t3685010

Bu uygulama sayesinde istediğiniz icon pack'i ve/veya renklerde temaları oluşturup samsung theme storedan uygulayabiliyorsunuz. Böylece touchwiz içinde external icon pack kullanmak mümkün hale geliyor. Ayrıca siyah bildirim çubuğu ya da 3.parti uygulamaların ana rengini (ör siyah whatsapp) değiştirmeyi de mümkün kılıyor. Bildiğiniz renkleri kendiniz seçip temanızı oluşturup tema mağazasından kuruyorsunuz deneme olarak. Yaklaşık 4 dakika sonra 3-4 saniyeliğine telefon donup tema mağazasını durduruyor ve sonsuza dek temanızla baş başa kalıyorsunuz :)

Çok güzel bir olay ve root gerekmiyor.

Play store linki:https://play.google.com/store/apps/details?id=project.vivid.themesamgalaxy

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Simgelerin adi ne

Graced UI hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: kasvet-efza

Btk'ya ulaşın telefonla durumu anlatın. Imei kaydını nerden yaptınız? kayıt yaptığınızı gösterecek herhangi bir dokümanınız var mı? banka, vergi dairesi dekontu vs. Bu bilgileri talep edebilirler bunları sağlarsanız açılır cihaz.

Btk nın sitesinden elimdeki iş bankası makbuzunu çekip paylaştım. Ben ilk kez böyle bir durumla karşılaşıyorum. İnternetten araştırdım cevabını bulamadım. Sağol yardımların için. Bu imei kaydı saçmalığını umarım kaldırırlar bir an önce.

• silver0021 S kullanıcısına yanıt
    bankaya yatırılan para makbuzu kayıt olduğunun delili olmaz..eğerki e devlet üzerinden pasaport kayıt işlem dekontu varsa açarlar..
  • Arkadaslar en soldaki + isaretli simge ne anlama geliyor?

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

• bha41 kullanıcısına yanıt
    Veri tasarrufu modunuz açık. Bu mod uygulamaların arka planda veri kullanmalarını engeller. Değiştirmek için Ayarlar > Bağlantılar > Veri kullanımı > Veri tasarrufu yolunu izleyebilirsiniz.

• silver0021 S kullanıcısına yanıt
    bu sıkıntı genellikle gsm operatörlerinin bayilerinde kayıt yaptırılınca meydana çıkıyordu. sizinki daha farklı bir durum ama kayıtlı olduğu için çözülür. kolay gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: 06ensar

bankaya yatırılan para makbuzu kayıt olduğunun delili olmaz..eğerki e devlet üzerinden pasaport kayıt işlem dekontu varsa açarlar..

daha önce hiç imei kaydı yapmadınız anlaşılan şu bilgiyi vereyim o halde, bankadan veya vergi dairesinden imei kaydı için harç yatırıldığında dekont üzerinde kaydedilecek cihazın imei'si yer alır. Böyle ihtilaflı durumlarda ise BTK dekontları esas alır.

• wade96 kullanıcısına yanıt
    rootsuz bundan iyisi olamazdı heralde. çok teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokmay

Tamamen şüphe uyandırıcı bir durum...

Evet ucuz etin yahnisi oluyor bir bakima

• quote:

Orijinalden alıntı: Onurmsq

quote:

Orijinalden alıntı: yyusa

quote:

2.299 TL Samsung garantili sıfır kapalı kutu S7 Edge için şüpheli bir fiyat. Bahsettiğin ilan(lar) SM Grup ise firmanın ilanlarında kullandıkları görsellerin hepsi ithalatçı garantili cihazlara ait. Karar verip almak isterseniz aman dikkatli olun bu konuda.

Aynen dediğiniz gibi sm grup bulduğum mağaza, bana İthalatçı garantili demedi ama uyarı için teşekkür ederim, zaten son güncellemeyi alacak demiş bir arkadaş ve sanırım bu alım için - puan oldu. Kazasız belasız bir telefonu en az 2 en fazla 3-4 yıl kullandığımızı düşünürsek s7 edge ileride güncelleme konusunda sıkıntı çıkarabilir sanırım.

Sm grupta ithalatcida var distrubutor de var.

Distrubutor garantili cihazlarda kutusu yiprandigi islandigi vs durumlar oldugu icin kutusu trdeki satilan kutulardan degil. Ithalatci kutularindan sag ustteki samsung logosuda yapistirma. Jelatinli sekilde de var. Jelatini olmamis sekilde de var. Sadece kutu icerigi ve icindeki cihaz tr cihazi

Bilgi için teşekkür ederim, cihazı alsam ve daha sonra servislik bir durum olsa, onarım değişim vs gibi durumlarda kutu istermi servis? Kutu olmamasının bana bir zararı olurmu sizce?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ssphnx kullanıcısına yanıt
    Cok iyiymis :) mobil veri siniri gecince kendisi acildi demek. Tesekkurler.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Onurmsq

quote:

quote:

2.299 TL Samsung garantili sıfır kapalı kutu S7 Edge için şüpheli bir fiyat. Bahsettiğin ilan(lar) SM Grup ise firmanın ilanlarında kullandıkları görsellerin hepsi ithalatçı garantili cihazlara ait. Karar verip almak isterseniz aman dikkatli olun bu konuda.

Aynen dediğiniz gibi sm grup bulduğum mağaza, bana İthalatçı garantili demedi ama uyarı için teşekkür ederim, zaten son güncellemeyi alacak demiş bir arkadaş ve sanırım bu alım için - puan oldu. Kazasız belasız bir telefonu en az 2 en fazla 3-4 yıl kullandığımızı düşünürsek s7 edge ileride güncelleme konusunda sıkıntı çıkarabilir sanırım.

Sm grupta ithalatcida var distrubutor de var.

Distrubutor garantili cihazlarda kutusu yiprandigi islandigi vs durumlar oldugu icin kutusu trdeki satilan kutulardan degil. Ithalatci kutularindan sag ustteki samsung logosuda yapistirma. Jelatinli sekilde de var. Jelatini olmamis sekilde de var. Sadece kutu icerigi ve icindeki cihaz tr cihazi

Bilgi için teşekkür ederim, cihazı alsam ve daha sonra servislik bir durum olsa, onarım değişim vs gibi durumlarda kutu istermi servis? Kutu olmamasının bana bir zararı olurmu sizce?

Valla onu samsung servisiyle konus. Iadede istiyorlardi galiba. Tam emin degilim.

Hangi samsung servisi telefonlarini aciyorsa onunla konus. Bazi servisler telefonlarina bile bakmiyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

quote:

Orijinalden alıntı: cagrii_72

quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

quote:

Orijinalden alıntı: cagrii_72

S7 için temperli curved cam taktirdim ama dokunmatik hassasiyeti azaldı bunu yaşayan var mı

bende dün taktırdım klavyede sağ tuşlarada tam basmıyordu ekran düz olmadığından üzerine cam ekran tam oturmuyor hocam şimdiden 50 tl ekran parasını çöpe attım

tekrar gideceğim başka koruyucu taktiracagim koruyucusuz olmaz

hocam iki koruyucu taktım biri yarım biri tam ne yazık ki olmuyor dokunmatiği bozuluyor ekran bombeli yapmışlar düz olsaydın süper olacaktı bence temiz kullanırsak olur birde kaliteli tam korumalı ekran koruyucu bulmak lazım arkadaşın dediği gibi spingende var ama biraz tuzlu aslında edge modeller daha da tuzlu turkcell bayisinde edge ekran koruyucu 199 tl gördüm...
    ben galaxy s7 ekranı düz zanediyordum fakat edge gibi bombeli yapmışlar...

Değerli forumdaşlar, bu ekran camı koruyucu konusu önemli. Ben biri aliexpress'ten biri de Türkiye'den olmak üzere iki tane kaliteli ekran koruyucu cam taktırdım, aliexpress'ten gelen koruyucu telefonun sol köşesinde hassasiyeti öldürdü, TR'deki magazadan deneyerek aldıgım cam koruyucuda ise klavye tepkilerinde keyboard lag adını verdikleri yavaşlama ve geç tepki verme durumu yaşandı. İki ekran cam koruyucusunu da bir süre sonra cıkarttım, ama bu arada telefonu yere düşürdüğüm için ekranında çatlak oluştu. Ekran cam koruyucu veya ekran cam filmi kullanıpta hem koruyuculuk özelliğinden hem de dokunmatik hassasiyetinden memnun olduğunuz marka/model varsa burada paylaşabilir misiniz üstadlar?

• Ben spigen seramik kaplama aldım. Çekle indirimle 20 küsür liraya geldi. Elime ulaşınca bilgi veririm.

• synergic kullanıcısına yanıt
    Hocam ben spigen curved hd ekran filmini kullanıyorum silikon kılifla kavislerde falan herhangi bir sıkıntı,kalkma yok filim oldukça ince ekranda yok gibi bu gorsel acidan cok guzel.

cam olmadigindan kullanıma bağlı olarak bi zaman sonra kilcal çizikler olabilir ama ekranı çizimlere karşı koruyor bunda bi sıkıntı yok ben memnunum bana sorarsanız tavsiye ederim

ama genelde kullanalar memnun değil oda iyi uygulayamadıkları için kavislerden kalma yapıyor ürününde kötülüyorlar haliyle biraz zor uygulamak tabi bunuda göz önünde bulundurun ama iyi bir ürün

• wade96 kullanıcısına yanıt
    Simge bolumunde cikmadi hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak**

Hocam ben spigen curved hd ekran filmini kullanıyorum silikon kılifla kavislerde falan herhangi bir sıkıntı,kalkma yok filim oldukça ince ekranda yok gibi bu gorsel acidan cok guzel.

cam olmadigindan kullanıma bağlı olarak bi zaman sonra kilcal çizikler olabilir ama ekranı çizimlere karşı koruyor bunda bi sıkıntı yok ben memnunum bana sorarsanız tavsiye ederim

ama genelde kullanalar memnun değil oda iyi uygulayamadıkları için kavislerden kalma yapıyor ürününde kötülüyorlar haliyle biraz zor uygulamak tabi bunuda göz önünde bulundurun ama iyi bir ürün

Burak Bey bahsetmiş olduğunuz ürün bu mudur?

https://www.spigen.com.tr/Galaxy-S7-Ekran-Koruyucu-Spigen-Curved-Crystal-HD-Kavisli-Tam-Kaplayan-2-Adet-On,PR-1827.html?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Bu ekran filmini kullanmaya başladıktan sonra özellikle klavye kullanımında harflere basarken bir tepki gecikmesi, yavaşlama, dokunmatik hassasiyetinde azalma vs. yaşadınız mı? Birde kullanmış olduğunuz ürünün darbelere, düşmeye karşı koruma düzeyi sizce nasıldır ?

• 
Sayfa: önceki 38753876387738783879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.