Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (3761. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37593760376137623763
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Byteks1

Sizin üretim tarihi baya eskiymiş. Ama pek bir farklılık olacağını sanmam.

SD kartı yaza doğru almayı düşünüyorum. Nasıl birşey alsam öneriniz var mıdır? Eski telefonum zenfone 5 ti kamerası kaliteli olmadığı için hafızası dolmuyordu. Bununla 4k video falan çekeriz hemen dolar.

benim aldığım günlerde daha eski üretim tarihli alanlar oldu hatta 2016 üretim tarihi bile vardı yalnız samsung galaxy s7 üretimini durdurmamış yani üretime devam vatan ve teknosa medimarket indirimlerinde millet piyasada s7 bırkmamış :)
    iki sene önce 38 tl ye aldığım hafıza kartı biraz fiyatı artmış :)
    http://www.hepsiburada.com/sandisk-ultra-android-microsdxc-32gb-sd-adapter-80mb-s-class-10-hafiza-karti-sdsqunc-032g-gn6ma-pm-fthfzsan32gmcand80?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber
    piyada araştır bunun 64gb olanında alabilirsin bana 32gb yetiyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 27 Ekim 2017; 11:41:54 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar merhaba. S7 tourcwiz den sıkıldım Google Louncer yükledim (Nexuslardan kalma bi alışkanlık). Fakat daha önceden yüklediğim kafak kullanmadığım Microsoft Launcher da ana ekran seçeneklerinde çıkınca merak edip onu seçtim. Şimdi tekrar google yada kendi tourchwiz programına dönmek istiyorum . Ayarlar> Ekran menüsününe girdiğimde Ana ekran seçeneği pasif durumda ve seçemiyorum. Programı kaldırmadan bu seçeneği aktif etmenin bir yolu varmı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sancos

Arkadaşlar merhaba. S7 tourcwiz den sıkıldım Google Louncer yükledim (Nexuslardan kalma bi alışkanlık). Fakat daha önceden yüklediğim kafak kullanmadığım Microsoft Launcher da ana ekran seçeneklerinde çıkınca merak edip onu seçtim. Şimdi tekrar google yada kendi tourchwiz programına dönmek istiyorum . Ayarlar> Ekran menüsününe girdiğimde Ana ekran seçeneği pasif durumda ve seçemiyorum. Programı kaldırmadan bu seçeneği aktif etmenin bir yolu varmı acaba?

ayarlar+uygulamalar+sağ üsteki üç nokta+varsayılan uygulamalar+ana sayfa ekranından istediğini değişterebilirsin...

• efem-35 kullanıcısına yanıt
    Üretime devam etmeleri iyi birşey. Çünkü s7 ile s8 arasında ekstra 1500-2000 tl verecek bir fark yok. Zengin olmadığın sürece tabiki :D

Sd kart piyasasını biraz araştırayım hiç bilgim yok. Zaten almaya daha var öğrenirim zamanla. Teşekkür ederim bilgiler için :)
  • 2000 civari alinabilecek en iyi cihaz s7 edge..Kendi cihazimi gold renk diye sattim 2100 liraya 3 gundur cihaz bakiyorum ama yok arkadas piyasada hep gold renk var 3 farkli kisiyle gorustuk adamlar ciziksiz diyor gidiyosun saginda solunda bise cikiyor.Bugun yakin bi arkadastan nokta ciziksiz 18 ay garantili s7 edge mavi rengi 2000 liraya aldim aksesuarlarini dahi kullanmamis baya iyi oldu benim icin.Bu arada mavi renk alacaklara kesinlikle tavsiye ediyorum cok tatli bi rengi var satarkende daha degerli fiyata gidiyor piyasada cok fazla yok + en son uretilen cihaz oldugundan pembe ekranla karsilasma ihtimali cok dusuk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu veripte tutmayı beceremediği sözlerle nasıl oluyorda bu samsung batmıyor arkadaş. Bi biz miyiz açıkların hataların kapatılmasını isteyen millet anlamadım. Bi bizim mi canımızı sıkıyor hatalı yazılım yada açık olan yazılım kullanmak. Bu iş hep Google 'ın suçu Android 4 çıkıyor samsung ağlatıyor yazılımı ekran bölme bilmem ne sayfa kaydırma falan filan s3 s4 yer adam bunları yaptı Google daha 7 de tanıttı ekran bölme işini. Samsung rahat davranıyor ben zaten 4 te verdim bunu hatta daha fazlası var diye. Geciktiriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

2000 civari alinabilecek en iyi cihaz s7 edge..Kendi cihazimi gold renk diye sattim 2100 liraya 3 gundur cihaz bakiyorum ama yok arkadas piyasada hep gold renk var 3 farkli kisiyle gorustuk adamlar ciziksiz diyor gidiyosun saginda solunda bise cikiyor.Bugun yakin bi arkadastan nokta ciziksiz 18 ay garantili s7 edge mavi rengi 2000 liraya aldim aksesuarlarini dahi kullanmamis baya iyi oldu benim icin.Bu arada mavi renk alacaklara kesinlikle tavsiye ediyorum cok tatli bi rengi var satarkende daha degerli fiyata gidiyor piyasada cok fazla yok + en son uretilen cihaz oldugundan pembe ekranla karsilasma ihtimali cok dusuk

hayırlı olsun cihazınız.

bende seyi anlamıyorum, ikinci elde cihaz alırken çizik olmayacak mevzusu bana çok saçma geliyor. çizik olmasını istemiyorsan gidip 1000 lira 1200 lira fazlasını vereceksin sıfırını alacaksın. 2. el alıyorsan buna takılmaman gerek.

telefon sahipleri de çiziksiz sıkıntısız telefonunu satarken haliyle biraz fazla miktar istiyor. bu seferde adama piyasası bu, neden fazla istiyorsun muamelesi yapıyorlar.

ya sıfır alacaksın ya da çok sorgulamıycaksın.

• quote:

Orijinalden alıntı: antrepocu

quote:

2000 civari alinabilecek en iyi cihaz s7 edge..Kendi cihazimi gold renk diye sattim 2100 liraya 3 gundur cihaz bakiyorum ama yok arkadas piyasada hep gold renk var 3 farkli kisiyle gorustuk adamlar ciziksiz diyor gidiyosun saginda solunda bise cikiyor.Bugun yakin bi arkadastan nokta ciziksiz 18 ay garantili s7 edge mavi rengi 2000 liraya aldim aksesuarlarini dahi kullanmamis baya iyi oldu benim icin.Bu arada mavi renk alacaklara kesinlikle tavsiye ediyorum cok tatli bi rengi var satarkende daha degerli fiyata gidiyor piyasada cok fazla yok + en son uretilen cihaz oldugundan pembe ekranla karsilasma ihtimali cok dusuk

hayırlı olsun cihazınız.

bende seyi anlamıyorum, ikinci elde cihaz alırken çizik olmayacak mevzusu bana çok saçma geliyor. çizik olmasını istemiyorsan gidip 1000 lira 1200 lira fazlasını vereceksin sıfırını alacaksın. 2. el alıyorsan buna takılmaman gerek.

telefon sahipleri de çiziksiz sıkıntısız telefonunu satarken haliyle biraz fazla miktar istiyor. bu seferde adama piyasası bu, neden fazla istiyorsun muamelesi yapıyorlar.

Valla ben bugüne kadar 100 u aşkın cihaz kullandım tamamıda ciziksizdi eyvallah 2.el aliyoruzda bedava değil ben satarkende hep piyasanın üstüne satıyorum nedeni belli sıfır ayarında cihaz..Millet hor kullancak saga sola atıcak hiç dikkat etmeyecek satarkende çiziksiz cihazlarla aynı parayı isteyecek yok öyle bise :)

• bysozdemir B kullanıcısına yanıt
    https://www.sammobile.com/apk/touchwiz-home/samsung-touchwiz-home-6-1-58-5/ buyur

• Package disabler pro kaldirilmis BK disabler pronunda yeni surumu yok gereksiz uygulamalari suan hangisiyle kaldiriyosunuz ?

• quote:

Package disabler pro kaldirilmis BK disabler pronunda yeni surumu yok gereksiz uygulamalari suan hangisiyle kaldiriyosunuz ?

Bu başlıkta bir arkadaş paylaşmıştı bende Dropbox'uma ileride lazım olur düşüncesiyle yüklemi?tim. Uygulamanın adı Adhell.

https://www.dropbox.com/s/34pwaofveg6l874/Adhell_1.7.3.apk?dl=0

Ayrıca çizik olayına katılıyorum. İkinci el araba alırken mümkün olduğunca çizik dahi olmasın diye bakıyoruz. Çiziksiz araba daha muteber oluyor değil mi?

• quote:

quote:

quote:

hayırlı olsun cihazınız.

Valla ben bugüne kadar 100 u aşkın cihaz kullandım tamamıda ciziksizdi eyvallah 2.el aliyoruzda bedava değil ben satarkende hep piyasanın üstüne satıyorum nedeni belli sıfır ayarında cihaz..Millet hor kullancak saga sola atıcak hiç dikkat etmeyecek satarkende çiziksiz cihazlarla aynı parayı isteyecek yok öyle bise :)

Ben de siyah arıyorum valla. Gold görünüş olarak bence en iyisi anca kullanım açısından da en kötüsü. Ekran panel kenarlarındaki siyah çizgi bitiriyor beni. %100 kaplayan siyahn ekran camı aldım şuan telefon siyah gibi bişe oldu. Bi tane temiz siyah s7 edge bulursam alıcam bunu da kardeşime vericem :D S7 edge candır valla böyle cihaz 10 yılda bir gelir.

• celebic kullanıcısına yanıt
    Oncelikle tesekkur ederim.Cizik olayi herseyde önemli yani ciziksiz bi aracla cizik olan bi aracin piyasasi ayni olamaz.Telefonda da boyle ne kadar temiz nazik bakarsak o kadar iyi fiyat ediyor sahsen ben cok cihaz degistigim icin sifir alip bi ton zarar etmek istemiyorum.Bi S7 edgeyi uzun kullandim simdi mavisinide aldik 1 senede bunu kullanirim :) S8 arasinda hem aman aman bi fark yok hemde benim tuş takintim var kesinlikle arkadaki tuş kullanimi zorlastiriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: claswan

quote:

quote:

quote:

hayırlı olsun cihazınız.

Ben de siyah arıyorum valla. Gold görünüş olarak bence en iyisi anca kullanım açısından da en kötüsü. Ekran panel kenarlarındaki siyah çizgi bitiriyor beni. %100 kaplayan siyahn ekran camı aldım şuan telefon siyah gibi bişe oldu. Bi tane temiz siyah s7 edge bulursam alıcam bunu da kardeşime vericem :D S7 edge candır valla böyle cihaz 10 yılda bir gelir.

Siyahta guzel duruyor mesela note 5 in gri rengini s7 edgeye yapsalardi oda iyi olurdu.Siyah bi kac cihazla gorustum almaya gittim aksilik cikti nasibimizde mavisi varmis oda baya cekici duruyor

• s7 ve s7 edge'de şebeke sorunu varmış birçok şikayet var.telefon kronik sorunlu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetbayram5

s7 ve s7 edge'de şebeke sorunu varmış birçok şikayet var.telefon kronik sorunlu mu?

duymadım görmedim. gayet iyi çekiyor.

• ahmetbayram5 A kullanıcısına yanıt
    Öyle bir şey yok, hatta bir çok telefona göre daha iyi. Onu diyen çubuklara bakıp yorum yapan cahil biridir.

• Aramizda bu kiliftan kullanan var mi ? Sanirim yeni cikmis s7 edge icin olani goremedim fakat dükkanda oldugu gozukuyor.

Tam Koruyucu TPU

http://s.aliexpress.com/yEBNZ73M

(from AliExpress Android)

• quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

quote:

Orijinalden alıntı: Byteks1

Teşekkürler zaten içimden 7.0 la çıktı ben hiç güncelleme yapmadım en güncel sürümde şu anda.

Sen de alacaktım ne yaptın? 2 gün önce teknosa indirdi dün media markt indirmiş. Heralde telefonun satış fiyatını düşürdü samsung yoksa böyle indirim olmaz.

ben 10 Ağustos ta vatan galaxy s7 2199 tl indirimden aldım benim üretim tarihi 28 şubat 2017 telefon Android 7.0 yüklüydü telefonu açtıktan sonra iki adet yama günceleme geldi sonra bir yama günceleme geldi toplam 3 yama güncelleme yükledim, benim bir huyum vardır her türlü günncelemeden sonra fabrika ayarlarına dönerim inan çok faydasını gördüm...
    bu telefona güzel bir 32gb veya 64gb hafıza kartı al okuma hızı en az 80mb olsun resimleri videoları aktrarırsın telefonun kendi hafıza hızı 540mb birleşme olmuyor ama fabrika ayarlarına dönerken senin taktığın hafıza kartındaki bilgiler silinmiyor ...
    bu telefon efsana olacak galiba nokia 3310 gibi 😁😁😁😁😁

Flex 2 cihazim bozuldu ucret iadesi istedim ustune para koyup ilk indirimde aranizdayim.

• aşağıdaki linke tıklayıp oradaki yorumları okursan biri yazmış.sar değeri düşük olsun diye antenlerin çekim gücü az bir şekilde üretilmiş telefon.var mı aslı astarı?

https://forum.donanimhaber.com/lg-g6-ana-konu--124309147-141
  • 
Sayfa: önceki 37593760376137623763
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.