Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (3757. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37553756375737583759
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 20 ay garantili s7 edge almıstım daha 3 hafta oldu olmadı. bu fıyatı gorunce cok uzuldum. su an hatta satıp bundan kapalı kutu mu alsam dıye ıcımden gecırmıyor degılım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Byteks1

Hocam telefonu aldım şimdi eve geldim. Exynos işlemciliymiş. şimdi kurulum işlerini falan halledeceğim. bayramdan önce telefon bakmaya başladım. 2000 lira civarına bişey arıyordum ilaç oldu ilaçç :)

Bu arada sadece 200 tane varmış telefondan artık ne zaman tükenirse o zamana kadar 1950 tl.

eynossa süper hayırlı olsun ...
    hangi rengini aldın...
    arka kılıf olarak samsungun orjinal araka kapağını al medimarkette ve vatanda 99 tl samasung shoplarda 130 tl gördüm bunu muhakkak al ufak bir çarpmada arka kapak çok kolay çiziliyor ön ekrana 4 tane cam ekran koruyucu yaptırdım hiçbirinden memnun kalmadım ön ekran çok kavisli dikkat et anahtar bozuk para aynı cebe koyma ayrıca piyasada çok güzel telefon ...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• efem-35 kullanıcısına yanıt
    Gümüş aldım hocam. Aslında siyah almaya gitmiştim. Gümüş gözüme çok güzel göründü.Bencede bu piyasada bu fiyata güzel telefon o yüzden aldım zaten :D Öneriler için teşekkür ederim, hepsini değerlendireceğim.
  • arkadaşlar bizim telefonda 4k video çekiminde ois özelliği yok mu ...
    donanım haberin inceleme videosunu seyredirken 4k da ois özelliği yok dedi şok oldum 1080p da var dedi erdi bey :)
    https://www.youtube.com/watch?v=Iinr_ggxqSU&t=638s
    15:36sn de bahsediliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 25 Ekim 2017; 13:57:10 >
  • quote:

Gümüş aldım hocam. Aslında siyah almaya gitmiştim. Gümüş gözüme çok güzel göründü.Bencede bu piyasada bu fiyata güzel telefon o yüzden aldım zaten :D Öneriler için teşekkür ederim, hepsini değerlendireceğim.

silver reng en güzeli bendeki de silver.....

Şimdi deniyorum telefonu da kulaklık allaha emanet kulağımdan düşüp duruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

arkadaşlar bizim telefonda 4k video çekiminde ois özelliği yok mu ...
    donanım haberin inceleme videosunu seyredirken 4k da ois özelliği yok dedi şok oldum 1080p da var dedi erdi bey :)

video çekim ayarlarına girin kalite seçeneklerinde hangi modda hangi özelliğin kullanılabildigi yazıyor

• quote:

Şimdi deniyorum telefonu da kulaklık allaha emanet kulağımdan düşüp duruyor.

ne yazık ki samsung pintilik yapmış kullaklık hiç güzel değil müzik dnleyeceksen dışarıdan güzel bir kullaklık al ben hanımın htc kullaklığını kullanıyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: kasvet-efza

quote:

video çekim ayarlarına girin kalite seçeneklerinde hangi modda hangi özelliğin kullanılabildigi yazıyor

iyide erdi bey 4k da ois yok diyor birde video örneği göstermiş bende genelde 4k çekiyorum vidolarda hiç sallanma görmedim ...

• quote:

OIS yazılımsal değil donanımsal çalışır. Kamera sensörü hareket eder. EIS var birde o ise yazılımsal çalışır. videoyu izlemedim ama belki karıştırmış olabilirler. 1080p 30fps de elektronik imaj sabitleme isterseniz aktif olur OIS daima açıktır EIS isteğe bağlıdır.

• Robert Lewandowski RL9 kullanıcısına yanıt
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.blasterbyte.burn_infix bu uygulama faydalı diyorlar
    Sizinki de en iyisi olmuş

Eski telefonumda kişiler google hesabında kayıtlıydı. Ne yaptıysam s7 ye bir türlü aktaramıyorum. Yardım edebilecek birisi var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

quote:

OIS yazılımsal değil donanımsal çalışır. Kamera sensörü hareket eder. EIS var birde o ise yazılımsal çalışır. videoyu izlemedim ama belki karıştırmış olabilirler. 1080p 30fps de elektronik imaj sabitleme isterseniz aktif olur OIS daima açıktır EIS isteğe bağlıdır.

hocam deneme yaptım videoda 4k getirdiğimde video sabitleme pasif konuma geçiyor ama 4k hariç diğer modlarda video sabitleme yani ois aktif ben artık 1080p 60 da video çekerim televizyonda uyumlu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: antrepocu

20 ay garantili s7 edge almıstım daha 3 hafta oldu olmadı. bu fıyatı gorunce cok uzuldum. su an hatta satıp bundan kapalı kutu mu alsam dıye ıcımden gecırmıyor degılım.

S7 edgenin fiyatinda bisey yok hocam üzülmeyin :) Bu yapilan indirim s7 icin duz modeller genelde tutulmuyor S6da da ayni durum olmustu

• quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

quote:

Orijinalden alıntı: antrepocu

20 ay garantili s7 edge almıstım daha 3 hafta oldu olmadı. bu fıyatı gorunce cok uzuldum. su an hatta satıp bundan kapalı kutu mu alsam dıye ıcımden gecırmıyor degılım.

S7 edgenin fiyatinda bisey yok hocam üzülmeyin :) Bu yapilan indirim s7 icin duz modeller genelde tutulmuyor S6da da ayni durum olmustu

tesekkurler hocam bılgıler ıcın. s7 edge gorsel olarak muazzam. yalnız ekranı korumak olayı cıdden can sıkıcı. koruyucu, film vs olmuyor bıldıgınız gıbı.
    aynı paraya hem sıfır hem de neredeyse aynı cıhazı alabılıyor olmak cezbedıcı geldı. nasıl dıyelım artık
  • Byteks1 kullanıcısına yanıt
    Ben de almaya gittim ama indirim 200 adetle sınırlı olduğu için hemen bitmiş.neyse takibe alıp bekleyeceğim

• mb2007 M kullanıcısına yanıt
    Ayıplı malda seçimlik hakların var.onarımı kabul etmek zorunda değilsin

• Robert Lewandowski RL9 kullanıcısına yanıt
    +

• Arkadaşlar uzun zamandır iyi bir telefon arıyordum güvenilir satıcı bulamadığım için hep erteledim.
    Şimdi Samsung satıcısı gördüm eski telefonu (8 serileri için) getir yeniyi götür kampanyası. Birde peşin fiyatına 10 taksit yapmışlar.
    Ben banka kredisi ile 3.250 TL 24 ay taksitle (S7 edge) alacağım.

Sizce hâlâ alınabilir bir telefon mu bu yoksa başkamı bakayım.

• Oreo güncellemesi için tahmini tarih nedir arkadaşlar ?
  • 
Sayfa: önceki 37553756375737583759
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.