Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Peki bu ilk uygulama açılış hızları falan çok hızlı şuan note 5 de. Bunun sebebi ufs 2.0 değil mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beko1903

Peki bu ilk uygulama açılış hızları falan çok hızlı şuan note 5 de. Bunun sebebi ufs 2.0 değil mi

Hocam çok hızlı dediğiniz inanın 1-2 saniye daha hızlı Ufs2.0.

Mesela telefon açılış karşılaştırmasına bakın Note 4 vs Note 5

https://m.youtube.com/watch?v=T4Xt2gkGWc4

Note 4 hafıza kartlı karşılaştırma da 5.01 kullanıyor. Note 5 ufs 2.0 5.1.1 kullanıyor ..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ___NeO

Tabiki hocam. İki renk olayi normal zaten 10tane renk cikaracak halleri yok :) benim demek istedigim hani sadece siyah cikarirlarsa olmas. Herkese siyah aldiracaklar yarin grisi cikacak belki daha guzel gorunecek bu kez siyah alan adama haksizlik olacak.

Almaya karar verirsem gri ile gold arasinda nasil secim yapacagim onu dusunuyorum

Gold asiri parmak izi tutuyor ama 5s iphone 6 ve s6 edge de hep gold kullandim. Gri mi alsam diye dusunuyorum. Sizlerin fikri nedir bu konuda

• Bilmedigimden soruyorum edge nin normal s7 den veya s6 dan farki tam olarak ne oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

quote:

Tabiki hocam. İki renk olayi normal zaten 10tane renk cikaracak halleri yok :) benim demek istedigim hani sadece siyah cikarirlarsa olmas. Herkese siyah aldiracaklar yarin grisi cikacak belki daha guzel gorunecek bu kez siyah alan adama haksizlik olacak.

Almaya karar verirsem gri ile gold arasinda nasil secim yapacagim onu dusunuyorum

Gold asiri parmak izi tutuyor ama 5s iphone 6 ve s6 edge de hep gold kullandim. Gri mi alsam diye dusunuyorum. Sizlerin fikri nedir bu konuda

Hocam Gri renk favorim. Gri renkten başkasını gözüm görmüyor şuan :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Jackquın

Bilmedigimden soruyorum edge nin normal s7 den veya s6 dan farki tam olarak ne oluyor

Ekranın kenarlarındaki kıvrımlarda fark hocam. O kıvrımlarda çeşitli yazılımsal özellikler var ve isterseniz siz de düzenleyebiliyorsunuz. Mesela :

https://m.youtube.com/watch?v=ByFC612tfK4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..scream.. -- 15 Şubat 2016; 14:33:25 >
  • Belirgin olarak fiyat farki da oluyor mesela kivrimli ekran benim pek hosuma gitmiyor aman aman bir fark yoksa normal s7 alinabilir mi o zaman ?

• S7 Manyak olmuş ama siyah güzel durmuyor.fiyat konusunda net bir bilgi varmı acaba..

• Kesinlikle gri renk :) aslinda keske arkasi cam kaplama olmasaydi daha şık olurdu gibime geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jackquın

Belirgin olarak fiyat farki da oluyor mesela kivrimli ekran benim pek hosuma gitmiyor aman aman bir fark yoksa normal s7 alinabilir mi o zaman ?

Sizin için edge ekranlardaki işlevsellik önemli değilse tabiki S7 alınabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Motti79

S7 Manyak olmuş ama siyah güzel durmuyor.fiyat konusunda net bir bilgi varmı acaba..

Söylentiler var hocam. Bunlarla kafa karıştırmanıza gerek yok. En detaylı bilgiyi 21 Şubat ta öğreniriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ..scream..

quote:

quote:

s6 edgenin yeşilinin üstüne renk tanımam bende

• quote:

Orijinalden alıntı: Katibim

quote:

quote:

quote:

s6 edgenin yeşilinin üstüne renk tanımam bende

Müthiş bir renk gerçekten.

• 6S+ kullanıyorum, S6 Edge'den sonra kamerası gerçekten çöp gibi geldi. Belki geçebilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam Meizu Pro 5 de micro sd vardı büyük ihtimal sıkıntı olmaz.

• Gri olan model renderlardaki kadar gri durmuyor sanki. Bu gri mi gold mu çözemedim. Tam ortası gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Golden Gate -- 15 Şubat 2016; 19:09:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: E30a Biner Yan Yan Gider

6S+ kullanıyorum, S6 Edge'den sonra kamerası gerçekten çöp gibi geldi. Belki geçebilirim.

Bekleriz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: EscapeSouL

Hocam Meizu Pro 5 de micro sd vardı büyük ihtimal sıkıntı olmaz.

Sd kartın olması hız açısından hiçbir sorun yaratmayacaktır S7 de. Buna şahsen çok eminim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..scream.. -- 15 Şubat 2016; 19:13:13 >
  • quote:

Gri olan model renderlardaki kadar gri durmuyor sanki. Bu gri mi gold mu çözemedim. Tam ortası gibi duruyor.

Hocam bu gold renk. Note 5 teki gold rengin aynısı. Arka taraf cam olduğu için bulunduğunuz ortamdaki yansımaya göre rengi değişiyor. Yanar döner bir renk alıyor hocam. Çok güzel oluyor cihaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..scream.. -- 15 Şubat 2016; 19:17:39 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: EscapeSouL

Hocam Meizu Pro 5 de micro sd vardı büyük ihtimal sıkıntı olmaz.

Sd kartın olması hız açısından hiçbir sorun yaratmayacaktır S7 de. Buna şahsen çok eminim.

Kartın da iyisi kötüsü var hocam .

Şu alttaki kartlar class 10 diye geçiyor ama piyasadaki en dandik kartlardan. 8-10 mb zor yazıyor. Elimde hem 16, hem de 32 gb lığı mevcut.

http://www.bimeks.com.tr/urun/125952/sandisk-android-32gb-ultra-micro-sd-class-10.aspx

Şu alttakinden almak lazım ki, performans görelim.

https://www.hepsiburada.com/sandisk-microsdhc-32gb-extreme-pro-95mb-s-class-10-uhs-i-hafiza-karti-sdsdqxp-032g-g46a-p-FTHFZSANMSD32G95MB

Alttaki videoda fark ciddi bir şekilde belli oluyor. Böyle yavaş kartları takıyoruz, sonra diyoruz ki hafıza kartı kendi hafızasına göre yavaş.
    -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Golden Gate -- 15 Şubat 2016; 19:36:18 >

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.