Şimdi Ara

Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için Sıcak Fırsatlar (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.229
Cevap
30
Favori
106.151
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tarife dahil mi 2640 tl ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • koraygs K kullanıcısına yanıt
    Samsung Turkiye garantili (ya da distrubutor garantili) ise hediye alabilirsiniz. Ithalatci garantili ise alamazsiniz.

• zaftolga Z kullanıcısına yanıt
    Red 4.5G Red XS tarifesi ile alırsan cihaz 2640a geliyor vodafonecomtr ye göre +aylık 40 tl tarife ücreti (ki 3gb net (+1gb hediye), 600dk, 1000sms li tarife 19tl). Cep merkezleri ayrı kampanya yapmışsa bilemem tabi. Bana sorarsanız fiyat fahiş.
    S7 hb.com da Samsung TR garantili 2370 tl. 2380 tl kredi çekip 6 taksit yaptırsanız ayda 419 lira ödersiniz sadece. Hem gidip 20-25 tl lik tarifeye 40tl ödemez hem de cihazı 2500e almış olursunuz.
  • kayisikent kullanıcısına yanıt
    Teşekkurler.

• arkadaşlar:
    s7 mi
    s7 edge mi
    a7 mi
    hangisini almalıyım? F/P kıyaslayın lütfen.
  • esco673 E kullanıcısına yanıt
    dolandırıcıydı iyiki almadın
  • koraygs K kullanıcısına yanıt
    S7 edge bende var. Eşime de A7 aldım. 2770 TL S7 Edge'nin maliyeti. 1510 TL A7'nin maliyeti. A7 bir akıllı telefon için tüm beklentilerini karşılar. Edge'deki ekstra özellikler senin için çok önemli değil ise A7 derim ben. Şarj süreleri de birbirine yakın.

Edge güzel telefon ama fiyatı yüksek bana kalırsa...

• Arkadaşlar 2.ci el yurtdışından gelme pasaport kayıtlı düz s7 yi bin liraya satıyorlar bir sıkıntı yok dedi alacağım kişi güvenemedim siz ne dersiniz bir sorun yaratırmı ileriki zamanlarda. Dubai kore malları satılıyor onlardan nasıl ayırt ederim orjinalliğini .

• s7 amerikada 560 dolar, gerisini sen hesapla.
  • kayisikent kullanıcısına yanıt
    Hangi bankadan 6 taksitle oluyor o fiyata

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sp@wn kullanıcısına yanıt
    a7'de de pekçok özellik var evet. Teknoloji marketlerde ama eline alınca kıyaslayınca daha basit kalıyor bir s7 ve s7 edge'e göre. Belki de fiyattan dolayı insan önyargılı yaklaşıyor bilemiyorum ama sanki yan sanayi olur ya öyle hissettiriyor. Kararsızım ama iyi fiyat denk gelirse s7 edge alacağım gibi. Bir yanım da diyor ki hangisinin fiyatı düşerse onu al.
    beklentim şöyle:
    2700-2750 civarı s7 edge
    2100-2200 civarı s7
    1500 civarı a7 2016
    tabiki resmi distribütör garantili alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayyarağa

Arkadaşlar 2.ci el yurtdışından gelme pasaport kayıtlı düz s7 yi bin liraya satıyorlar bir sıkıntı yok dedi alacağım kişi güvenemedim siz ne dersiniz bir sorun yaratırmı ileriki zamanlarda. Dubai kore malları satılıyor onlardan nasıl ayırt ederim orjinalliğini .

Hocam senın nıck cok sakatmıs, alıntılarken son harfı 'a' yerıne 'ı' yapsak banı yıyecegız :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam hiç bulaşma o paraya s7 olmax

• Arkadaşlar hb'de paralelin fiyatı uygun edge modelinde. Garanti sorun değil de işlemci farkı var diyorlar tr ile paralel arasında. Bu sıkıntı olur mu sizce?

• Arkadaşlar Aralık-Ocak gibi S7 almayı düşünüyorum.O zaman sizce fiyatlar nasıl olur?Bide Hepsiburadanın paralel ithalatı nasıldır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scarface007

Arkadaşlar Aralık-Ocak gibi S7 almayı düşünüyorum.O zaman sizce fiyatlar nasıl olur?Bide Hepsiburadanın paralel ithalatı nasıldır?

Bende ocak gibi düşünüyorum. Duruma göre edge olabilir. Ama fiyat ne kadar düşer bilmiyorum bilen yardımcı olsun. S8 nisanda falan çıkacak sanırım fiyatı o zamana kadar düşer kesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: 01018

Arkadaşlar hb'de paralelin fiyatı uygun edge modelinde. Garanti sorun değil de işlemci farkı var diyorlar tr ile paralel arasında. Bu sıkıntı olur mu sizce?

Hepsiburada paralelinden uzak dur. Normal şartlarda paralel de olsa telefonun kutusunu senin açman gerek. Bunlar ise telefonu açıp, telefonlara yazılım atıp,hatta yanlış yazılım atıp KNOX bozuk gönderiyorlar. telefonlarda şarj sorunu vs ortaya çıkıyor. Fazla ver başka yerden al..
  • @tamerin
    Anladım hocam.Şimdi kullandığım S3 üde Realden almıştım paralel ithalattı ama servislik bir durum olmadı.İthalatçı garantili tavsiye ettiğiniz bir yer var mı?
  • Gittigidiyor teknosa mağazasında % 5 indirim var
    bu nedenle S7 2499 TL'lik fiyat 2374 TL'ye düşüyor.
    S7 Edge 2899 TL'den 2754 TL'ye düşüyor.
    Üstüne Axess'te 100 TL chip para veriyor.
    Samsung Türkiye garantili
    hayırlı alışverişler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kataliz -- 2 Eylül 2016; 10:26:38 >
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.