Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Galaxy S7 nin renk seçenekleri belli oldu...

Yeni sızan haberlere göre Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge akıllı telefonların yeni renkleri belli oldu. Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge akıllı telefon siyah rengin yanı sıra , gümüş ve parlak altın renk seçenekleri ile beğeniye sunulacak. İlerleyen dönemlerde kırmızı renkte seçeneklerin arasına girebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..scream.. -- 11 Şubat 2016; 11:40:40 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Scream

Bu gelişmeler güzel olucak. Özellikle 64 veya 128gb model iyi fiyata gelirse alırım.

Bu arada Türkiye cep telefonu alım için;

nakit/tek çekim(kredi kartı)

Banka kredisi

Operator üzerinden

Ticari kredi kartı taksit

başka bir yöntem yok değil mi beyler yanlışım varsa düzeltin.

Sanırım banka yolu görünecek bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa080 -- 11 Şubat 2016; 14:15:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa080

@Scream

Bu gelişmeler güzel olucak. Özellikle 64 veya 128gb model iyi fiyata gelirse alırım.

Banka kredisi

Operator üzerinden

Hocam 32 gb gelse bile artık hafıza kartı desteği olacak. illa 64 gb almanıza gerek yok yani.. hem daha ucuza mal etmiş olursunuz Galaxy S7'yi.

Bir de senetle alımlar var. Mesela Evkur gibi firmalardan elden taksitle alabilrsiniz.. Evkur Galaxy S6 ilk çıktığında peşin fiyatına 10 ay taksit yapmıştı. Çok iyi bir kampanyaydı. 2499 lira 10 ay taksit olmuştu..

• quote:

Orijinalden alıntı: ..scream..

quote:

@Scream

Banka kredisi

Operator üzerinden

Hocam 32 gb gelse bile artık hafıza kartı desteği olacak. illa 64 gb almanıza gerek yok yani.. hem daha ucuza mal etmiş olursunuz Galaxy S7'yi.

Bir de senetle alımlar var. Mesela Evkur gibi firmalardan elden taksitle alabilrsiniz.. Evkur Galaxy S6 ilk çıktığında peşin fiyatına 10 ay taksit yapmıştı. Çok iyi bir kampanyaydı. 2499 lira 10 ay taksit olmuştu..

valla arkadaşım geçen sene evkurdan alınma s6 bulduk 2.el kadıköyde onu aldı. Almaz olaydı cihaz arızalandı samsungtan değişim kağıdı çıktı. Evkura gidip alın dedi fatura sahibini istiyorlar senetli olduğu için fatura sahibi gelsin dediler, telefoncudan zar zor bulduk telefon sahibini. meğersem oda tanıdığının telefonuymuş falan filan zar zor ulaştık adamla buluştuk öyle evkurdan aldık. 3 5 taksit yerine gidip 30 40 lira faizli kredi falan çekin yada tek çekim kredi kartıyla 600-700 neyse her ay yatırılır.

• @Scream

İyi söylediniz.Kampanya takip etmek lazım.

21 şubat gelsin bakaklım
  • quote:

Orijinalden alıntı: keopsdd

quote:

Orijinalden alıntı: ..scream..

quote:

@Scream

Banka kredisi

Operator üzerinden

valla arkadaşım geçen sene evkurdan alınma s6 bulduk 2.el kadıköyde onu aldı. Almaz olaydı cihaz arızalandı samsungtan değişim kağıdı çıktı. Evkura gidip alın dedi fatura sahibini istiyorlar senetli olduğu için fatura sahibi gelsin dediler, telefoncudan zar zor bulduk telefon sahibini. meğersem oda tanıdığının telefonuymuş falan filan zar zor ulaştık adamla buluştuk öyle evkurdan aldık. 3 5 taksit yerine gidip 30 40 lira faizli kredi falan çekin yada tek çekim kredi kartıyla 600-700 neyse her ay yatırılır.

Hocam bende geçen yıl arkadaşıma aldırdım Evkur dan hala kullanıyor. hiçbir sorunu yok cihazın. Bundan 4 yıl önce eşime Galaxy S3 aldım ordan o da hala çalışıyor herhangibir sorun çıkmadı şimdiye kadar :) bu biraz şans işi bence.

Ayrıca sizin yaşadığınız sorun çok istisnai bir durum. 2. el alınmış sonuçta. Belki satan kişi cihazın sorunlu olduğunu bildiği için sattı??? Ayrıca S6 sıfır alınsaydı (tabi alım gücüyle alakalı ama) fatura arkadaşınızın adına olur böylece hiçbir sıkıntı yaşanmazdı..

• quote:

@Scream

İyi söylediniz.Kampanya takip etmek lazım.

21 şubat gelsin bakaklım

Hadi hayırlısı :)

Bu arada attığınız mesajları lütfen alıntı yaparak yazın. Aksi taktirde attığınız mesajın bildirimi bana gelmiyor..
  • Galaxy S7'nin fiyatı belli oldu!

Samsung'un yeni tepe seviyesi Galaxy S7'ye yönelik en kritik detaylardan birisi daha gün yüzüne çıktı...

Sammobile'ın aktardığı habere göre, Uzakdoğu fiyatlandırması (Vietnam) S7 ve S7 Edge için sırasıyla 16.5 milyon ve 20 milyon dong olarak belirlenmiş ki dolara çevirdiğimizde $740 ve $890'a karşılık geliyor. Her ikisi de 32GB'lık taban versiyon.

Avrupa fiyatlandırmalarına baktığımızda ise yine sırasıyla €700 ve €800 ile karşılaşıyoruz ki ülkemizde baz alınacak kur da avro olacağından bize gelişinin 2,750-3000 TL (S7) ve 3,000-3,300 TL (S7 Edge) bandında olacağını söyleyebiliriz.

Yalnız Türkiye deki söylentilere göre S7'nin fiyatı S6'dan daha ucuz olarak piyasaya sunulacak.. Bakalım neler olacak :)

Alıntı : YeniŞafak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..scream.. -- 11 Şubat 2016; 15:36:56 >
  • Galaxy S7 alana, Gear VR bedava...

Samsung'un 21 Şubat'ta resmi tanıtımını gerçekleştireceği Galaxy S7 ailesine yönelik sevindirici bir gelişme var sırada.

AndroidWorld tarafından aktarılan gelişmeye göre, Samsung, önsipariş süreci olan 21 Şubat-10 Mart arasında sipariş veren kullanıcılara sanal gözlüğü olan Samsung Gear VR'ı telefonla birlikte hediye edecek

Bildiğimiz gibi bundan önce de benzer kampanyalar düzenlemişti Samsung. Örneğin Note 3 ile birlikte Gear akıllı saatini, Note 4 ile birlikte de Gear 2'yi vermişti. Haliyle şimdiki kampanya da oldukça beklenebilir bir gelişme.

Tabii henüz kesin birşey demek imkansız ama kuvvetle muhtemel ülkemizde de geçerli olacaktır.
    Bu arada ülkemizde 400-500 TL arasında bulabildiğimiz Gear VR'ı Note 5, S6 ve S6 Edge/Edge+ ile de kullanabildiğimizi not olarak düşelim.

Hadi hayırlısı bakalım :)

Alıntı: YeniŞafak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..scream.. -- 11 Şubat 2016; 15:37:30 >

• Fiyatlandırma ve Gear VR kampayası hakkında neler düşünüyorsunuz sevgili arkadaşlar?
  • ..scream.. kullanıcısına yanıt
    Akıllı saat kampanya olursa iyi olur benim için zaten saat aksesuarı almayı düşünüyordum.

Fiyatlar bence normal çünkü mini modeller bile 2000TL amiral gemi dediğimiz üst seviye cihazlar için 2000-2800TL (bence maksimum)

3000TL satış biraz zor olur çünkü psikolojik sınır aşılır ve yol iphone'a gider.

iyi bir pazarlama politikası şart.Çünkü Türkiye'de fiyat bazlı anlayış söz konusu telekom sektöründe.

Biliyorum kimse çok zengin, altında ferrari ile gezmiyor.Daha iyi fiyatlar olsaydı ama döviz kuru ve vergiler ortada.

32GB model S7 2400-2600 arası olursa çok iyi olur. Fazlası anlamsız olur

32GB S7+ içinde bence maksimum 2799 TL

iyi forumlar.

• quote:

Akıllı saat kampanya olursa iyi olur benim için zaten saat aksesuarı almayı düşünüyordum.

Fiyatlar bence normal çünkü mini modeller bile 2000TL amiral gemi dediğimiz üst seviye cihazlar için 2000-2800TL (bence maksimum)

3000TL satış biraz zor olur çünkü psikolojik sınır aşılır ve yol iphone'a gider.

iyi bir pazarlama politikası şart.Çünkü Türkiye'de fiyat bazlı anlayış söz konusu telekom sektöründe.

Biliyorum kimse çok zengin, altında ferrari ile gezmiyor.Daha iyi fiyatlar olsaydı ama döviz kuru ve vergiler ortada.

32GB model S7 2400-2600 arası olursa çok iyi olur. Fazlası anlamsız olur

32GB S7+ içinde bence maksimum 2799 TL

iyi forumlar.

Benim de beklentim akıllı saat üzerineydi. Gear VR bayağı sürpriz oldu benim için. Ayrıca Galaxy S7 yanında bir de Gear S2 almayı düşünüyorum. Belki ekstra kampanya falan yaparlar..

Fiyatlar ise bana göre Galaxy S7 için maksimum 2600 lira , S7 Edge içinde maksimum 2900-3000 lira seviyelerinde olmalı.

• valla bi yandan s6 dan ucuz olacak deniyor. ucuz olacaksa 2300 2400 bandinda olmali.
    bi yanden 740 dolarlardan bahsediyorlar,yeni telefon vergileri cart curt falan geldi eger 740 dolar olursa vergilerle vs normal s7 2800 2900 leri gorur gibime geliyor. bu fiyat bandindan girerse ben 1 2 ay beklerim nede olsa düşeş ucuza bulunuyor.
    bkz. s6 ciktigi hafta 2499 tl iken bende sifir kapali kutu bi telefoncudan 2140tl ye almistim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • keopsdd kullanıcısına yanıt
    Dediğin çok doğru kampanya takip etmek lazım.

Sıcak fırsatlara mutlaka konu açılacaktır.

iyi forumlar.
  • quote:

Dediğin çok doğru kampanya takip etmek lazım.

Sıcak fırsatlara mutlaka konu açılacaktır.

iyi forumlar.

Sıcak fırsatlardan ziyade eğer nakit alınacaksa sahibinden sitesini takip etmenizi öneririm. Hangi telefon olursa olsun operatörlerden ya da evkur dan alıp nakit ihtiyacı olduğu için normal fiyatından 250 - 300 lira belkide daha aşağı satanlarla dolu bir site :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperen_69

gold renk çok güzel ama bence gri çok yakışmış cihaza. sanırım gri renk alcam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..scream.. -- 11 Şubat 2016; 17:39:47 >

• Vallahi s6 için tam alma zamanı belki sahibinden vs 1500 e sıfır gibi cihaz bulunabilir ,aklımda s7 var ama eğer ALLAH nasip ederse seneye bu zaman anca alabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyat tahminim s7 2699 TL s7 edge 3099 TL ... gri renk dogru ise baya güzel, baya satar gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailkaya27 -- 11 Şubat 2016; 18:08:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperen_69

Vallahi s6 için tam alma zamanı belki sahibinden vs 1500 e sıfır gibi cihaz bulunabilir ,aklımda s7 var ama eğer ALLAH nasip ederse seneye bu zaman anca alabilirim

Hayırlısı olsun hocam. elbet alırsınız bir gün..
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.