Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı
94.046
Cevap
548
Favori
3.140.588
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4658 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ..scream..

quote:

Orijinalden alıntı: eediz

quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

quote:

quote:

quote:

çok saçma bi telefon olmuş

Neden??? Sebeplerini söyleyinde saçmalığını biz de öğrenelim.

s6 edge in üstüne ne katılmış. Hiç birşey. Yok işlemci böle hızlandı yok şöle ram koyduk böle puan aldı. 1 sene sonra telefon pert. Donamlar kasmalar. Yenilikçi hiç birşey yok. Tasarım aynı. Yıllardır aynı. Sadece ben değil yabancı forumları okuyun biraz. Kimse beğenememiş .

tasarımı kötü müydü ki ? Kişiye göre değişir ama asla berbat denmez tasarımına. Batarya ihtiyacı giderilmiş , kamera geliştirilmiş , ram artmış , su dayanımı gelmiş , kasa sağlamlaştırılmış. Daha ne olacaktı ? O telefon bir insanın tüm ihtiyacını karşılar yeter ki yazılım düzgün olsun. Telefon donanım olarak amiral geriye tek yazılım optimizasyonu kaldı. O da olursa bu telefon tamamdır.
    Bana göre de İphone sürekli aynı tasarım. Homu tuşunun daha küçük , ekranın kasaya oranla daha büyük gözükmesini istiyorum bende. Çerçeveleri felan çok büyük gelmiyor mu ? İphone 7 artık biraz farklı olsun. S7'ye konferans sebebiyle kesin bir cevap verecekler o belli. İp7'den iyi bir kamera çıkarmak şart oldu apple için.

emin olabilirsin iphone 7 6s den çok daha farklı bir tasarıma sahip olucak ve çok da şaşırıcaksınız. Özelliklerini de eminim geliştirip zamanında siri yi çıkardıkları gibi yenilikçi birşey eklenicek. en azından bi şekilde şaşırtıcaklar. İşlemciyi geliştrdik. bataryayı büyüttük yeterli değil yani.

Tabiki İphone 7 farklı tasarımla gelcek. Bi zahmet onu da yapsınlar yani 2 senedir zaten aynı tasarımı kullanmıyor mu??? Ne derseniz deyin iphone denilince aklıma bu reklamdan başka birşey gelmiyor :) izleyin arkadaşlar eğlence olur biraz :)

iki mesaj üstte s6 kullanan biri bile keşke iphone gibi olsa iphone gibi çalışssa diye konuşurken daha çok konuşmaya gerek yok. s7 niz ile mutluluklar dilerim. daha fazla uzatmayacağım.

edit: 2 senedir aynı tasarım demişssiniz ipgone a ama s4 den beri senelerdir aynı tasarımı kullanıyor galaxy s serisi. birazda samsung a öğütte bulunun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eediz -- 22 Şubat 2016; 11:35:23 >

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

quote:

quote:

quote:

çok saçma bi telefon olmuş

Neden??? Sebeplerini söyleyinde saçmalığını biz de öğrenelim.

s6 edge in üstüne ne katılmış. Hiç birşey. Yok işlemci böle hızlandı yok şöle ram koyduk böle puan aldı. 1 sene sonra telefon pert. Donamlar kasmalar. Yenilikçi hiç birşey yok. Tasarım aynı. Yıllardır aynı. Sadece ben değil yabancı forumları okuyun biraz. Kimse beğenememiş .

tasarımı kötü müydü ki ? Kişiye göre değişir ama asla berbat denmez tasarımına. Batarya ihtiyacı giderilmiş , kamera geliştirilmiş , ram artmış , su dayanımı gelmiş , kasa sağlamlaştırılmış. Daha ne olacaktı ? O telefon bir insanın tüm ihtiyacını karşılar yeter ki yazılım düzgün olsun. Telefon donanım olarak amiral geriye tek yazılım optimizasyonu kaldı. O da olursa bu telefon tamamdır.
    Bana göre de İphone sürekli aynı tasarım. Homu tuşunun daha küçük , ekranın kasaya oranla daha büyük gözükmesini istiyorum bende. Çerçeveleri felan çok büyük gelmiyor mu ? İphone 7 artık biraz farklı olsun. S7'ye konferans sebebiyle kesin bir cevap verecekler o belli. İp7'den iyi bir kamera çıkarmak şart oldu apple için.

emin olabilirsin iphone 7 6s den çok daha farklı bir tasarıma sahip olucak ve çok da şaşırıcaksınız. Özelliklerini de eminim geliştirip zamanında siri yi çıkardıkları gibi yenilikçi birşey eklenicek. en azından bi şekilde şaşırtıcaklar. İşlemciyi geliştrdik. bataryayı büyüttük yeterli değil yani.

Tabiki İphone 7 farklı tasarımla gelcek. Bi zahmet onu da yapsınlar yani 2 senedir zaten aynı tasarımı kullanmıyor mu??? Ne derseniz deyin iphone denilince aklıma bu reklamdan başka birşey gelmiyor :) izleyin arkadaşlar eğlence olur biraz :)

iki mesaj üstte s6 kullanan biri bile keşke iphone gibi olsa iphone gibi çalışssa diye konuşurken daha çok konuşmaya gerek yok. s7 niz ile mutluluklar dilerim. daha fazla uzatmayacağım.

edit: 2 senedir aynı tasarım demişssiniz ipgone a ama s4 den beri senelerdir aynı tasarımı kullanıyor galaxy s serisi. birazda samsung a öğütte bulunun

Hocam ben şuan İphone 6s Plus kullanıyorum zaten :) Nasıl çalıştığını çok iyi biliyorum iPhone un merak etmeyin :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    2449 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: onegogh

Videonun başını izlemeniz yeterli.

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s7_and_s7_edge_benchmarked_the_exynos_flavor-news-16794.php

Burda da Exynos lu cihaz 114k puan almış. SDN deki nasıl o sonucu almış ilginç
    |
    |
    İşlemci: Intel i7 4790K | Anakart: Gigabyte Z97X Gaming 5 | İşlemci Soğutucu: Corsair H100i v2 Extreme Performance | Ekran Kartı: Asus Rog Strix Gtx1070 O8G Gaming 8 Gb GDDR5 256 Bit Dx 12 | SSD: Samsung 850 Evo 250 Gb | Ram: Corsair 2x8 Gb Vengeance Pro 1866 Mhz C9 1.5V | Monitör: Asus VG248QE 24" 144 Hz 1 ms Full HD | Kasa: Corsair Carbide 400C + Evga Supernova 850W G2 Full Modular PSU | Klavye: Logitech Gaming G710 | Mouse: Logitech G502 | Ses Sistemi: Logitech S220 2.1 | Kulaklık: Corsair H1500 7.1/Platronics Gamecom 780 7.1 | İşletim Sistemi: Windows 10 Pro 64 Bit |

1 Not
    S6 Edge kullanıyorum,gerçekten güzel olmuş özellikle siyah rengi.Ben almayacağım ancak almak isteyenler için gerçekten çok güzel özellikler var.İyice Apple gibi bir strateji izlemeye başladı Samsung.Resmen telefona 6/6S gibi bir satış stratejisi izlemiş.S6 Edge'den S7 Edge'e geçmek için bir neden bulamıyorum.Ancak isteyen geçer.

Always on ile ilgili S6 Edge kullananların pek umurunda olacak bir özellik değil zira Edge Screen özelliği de aynı işlevi görüyor.Yine de normal S7 de gerçekten iyi olmuş diyebilirim.Özellikle geceleri saate falan bakmak için çok ideal.

Kamera gerçekten harika olmuş.F1.7 zaten,diyecek söz yok.

İşlemci konusunda ise bu kadar tantana çıkmasını pek anlamıyorum.En azından ben,telefon ile yaptığım işlerde işlemcinin bana sıkıntı çıkaracak kadar ısındığını,yetmediğini falan görmedim.Oyun oynamayı da o kadar sevmem.Birkaç oyun harici yüklü bile değil zaten telefonumda.Telefonla alakalı en büyük sıkıntım rahatsız etme modu.Umarım yeni güncellemede o düzelir.iPhone'daki gibi gelen aramayı meşgule atmasını,bana hiçbir bildirim göstermemesini istiyorum o modun fakat o mod açıkken biri aradığında tepeden arama sekmesi iniyor.İzlediğim video duruyor falan.Bir işime yaramıyor yani.iPhone'daki gibi çalışsa bu özellik çok iyi olurdu.

Siyah ve tabi ki altın rengini çok beğendim.SD kart olayında ise,hızı düşürüyor diye kaldırdıklarını söylemişlerdi.Şimdi geri gelmiş.İşin içinden çıkamadım.Madem hız vs bu kadar önemliydi,şimdi nasıl bir çözüm bulacaklar acaba?
    |
    |

• Yarbay
    5841 Mesaj

Bana niye kiziyosun hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ..scream.. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: VioLee

Bana niye kiziyosun hocam

:)))))) çok iyiydi hocam yaaa :))) yok hocam size kızmadım. Sizin yaptığım yorumu görmenizi istedim.

|
    |

Orijinalden alıntı: keopsdd

benim kafa karıştı ya. s7 alırım diyodum. ama s7 edge'de güzel duruyor ve 3600mah pil beni s7 edge al diye zorluyor. note 5 'i büyük diye sattım gidip s7 edge alırsak yine büyük olcak ayrıca kalem avantajınıda kaybedeceğiz. s7 alırsakta pili s7 edge'e göre daha kötü olcak vede edge screen özellikleri olmayacak.

aslında 5.1 edge 3600mah olsaydı gözü kapalı alırdım ama şimdi iki cihazıda elime alıp ona göre karar vereceğim. s7 edge büyük gelmezse dolgun ellerimden dolayı edge'i kullanmakta sıkıntı çekmezsem direk edge alırım.Aksi taktirde s7 alıp yoluma bakarım.

Hocam S7 Edge alın bence. Ekran büyüklüğü olarak kalem ihtiycından bahsetmişsiniz ama sonuçta S7 Edge'de de kenar özellikleri var Note 5 te de o yok mesela. Ben S7 Edge almaya karar verdim. Hem batarya hem kenar özellikleri çok iyi olmuş. Şuan tek düşündüğüm acaba hangi renk alsam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..scream.. -- 22 Şubat 2016; 11:52:14 >
    |
    |

1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Rockko

S7 Edge gerçekten güzel olmuş. Alınabilir bir cihaz her seferinde apple'a geçiş yapıcam diyorum ama en sonunda aldığım yine samsung oluyor :)

O zaman S7 hayırlı olsun şimdiden diyelim mi size :)

Dünden beri kârdasın boş mesajlarla iyi post kastın ama.
    |
    |
    On numara konu olmuş hocam ellerinize sağlık sayenizde aradığım terimleri buldum+
    Teknolojiden telefondan anlamayan kisiler burada sacma sapan yorumlar yapmislar herkesin gorusune saygim var telefonu begenmeyebilirler ama hicbir farki yok diyenler bu isten anlamiyor demektir bazilari sevdikleri Apple'da bile Iphone 6 ile 6s arasinda da fark yok diyen sadece tasarima bakan kisiler bunlar burada almayi dusunen kisiler hic bu kisilerin yorumuna bakmasin bunlar telefonu sadece tasarimdan ibaret saniyorlar .

|
    |

S7 edge guzel hocam tek eksigi usb type c onun disinda bi eksigi yok bence note5 olmasaydi s7 edge alirdim bende ama note5 simdilik yeterli bana

|
    |

Orijinalden alıntı: emrecik09

On numara konu olmuş hocam ellerinize sağlık sayenizde aradığım terimleri buldum+

Rica ederim ne demek. Faydalı olabildiysem ne mutlu bana :)

|
    |

Orijinalden alıntı: Bozkırın Tezenesi

Dünden beri kârdasın boş mesajlarla iyi post kastın ama.

:))) teşekkür ederim. Kârda olmak güzel birşey. Tavsiye ederim size de :)

|
    |

Orijinalden alıntı: keopsdd

benim kafa karıştı ya. s7 alırım diyodum. ama s7 edge'de güzel duruyor ve 3600mah pil beni s7 edge al diye zorluyor. note 5 'i büyük diye sattım gidip s7 edge alırsak yine büyük olcak ayrıca kalem avantajınıda kaybedeceğiz. s7 alırsakta pili s7 edge'e göre daha kötü olcak vede edge screen özellikleri olmayacak.

aslında 5.1 edge 3600mah olsaydı gözü kapalı alırdım ama şimdi iki cihazıda elime alıp ona göre karar vereceğim. s7 edge büyük gelmezse dolgun ellerimden dolayı edge'i kullanmakta sıkıntı çekmezsem direk edge alırım.Aksi taktirde s7 alıp yoluma bakarım.

Note 6 bekleyin o zaman benim gibi 4000 civari pil olur bu özelliklere ek olarak kalem de cabası

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: alperalpi

Kizilotesini kaldirmislar mi ????

Note 5 ten itibaren kaldırıldı hocam.

sonuçta aynı kamera aynı uygulamalar aynı facefuk aynı instagram

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadistica -- 22 Şubat 2016; 12:48:27 >

Orijinalden alıntı: VioLee

S7 edge guzel hocam tek eksigi usb type c onun disinda bi eksigi yok bence note5 olmasaydi s7 edge alirdim bende ama note5 simdilik yeterli bana

Note 5 harika bir telefon hocam. Tabi memnunsanız gerek yok zaten boşa para harcamanıza.

|
    |
Reklamlar
Bey Azura
SEO
haberler
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.