Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (4180. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 41784179418041814182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oreo hangi cihaza kurdunuz ve ne şekilde kurdunuz. Anlatırsanız daha net bişey diyen arkadaşlarda olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o şekilde denemedim ama öyle olunca sadece mevcut verileri silmeden yükleme yapıyor sanıyorum...bense zaten temiz yüklensin diyorum..
  • samsung s7 edge telefonuma kurdum...
  • 06ensar kullanıcısına yanıt
    Hocam bence sorun orda oreo ya nougat csc si format atamıyor olabilir ilk öyle deneyip sonra temiz kurulum yapın.

• Çünkü oreoda format sonrası uygulama ve özelliklerle nougat format sonrası özellikler çok farklı mesela yeni arayüzü Nougata kurma ihtimali yükleme yaparak yok veya yeni aod yi. Bunları en alt nougat sürümüne çekemiyor olabilir cihazın beynini yakacan hocam dikkat et

• teşekkürler birde öyle deniyeyim...
    denedim gene olmadı FAIL dedi ama yukarıda dediğim gibi BL YERİNİ BOŞ BIRAKINCA YÜKLENİYOR ESKİ SÜRÜM İÇİN..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 06ensar -- 29 Mayıs 2018; 4:9:39 >
    Şuan deneme imkanınız varmi

• DENEDİM OLMADI fail DEDİ GENE.
    Sizin cihaz Tur csc mi 8.0 i nasıl kurdunuz. Phone info samsung programını play store uzerinden indirip bilgilere bakın. Eğer 8.0 romu full yüklediyseniz csc dâhil hepsi 8.0 ise çoğu arkadaş sadece csc dosyasını bir nougat olarak tanıttı. Btu csc yi kullanmadık.

• Hayır önce wietnam romu olduğunu sandığım romdu csc XSG idi hattta açılışta imeide gitmişti bende bunun üzerine BTU Olan romu kurdum telefon öyle açılıp imeisi geri gelmişti..yeniden daha düşük sürümlere BL kısmını boş bırakınca odin ile yükleme yapabiliyor ama gene imei yok görünüyor..
    Düşük sürümü kurduktan sonra 7.0 romu tekrar kurmayı denediniz mi. Şöyle birşey önereyim. Siz yapabildiginiz şekilde sürümü düşürün ve bizim yukledigimiz gibi btu oreoyu kurun. Csc dosyasını orjinal 7.0 'dan diğer bütün dosyaları orjinal btu 'dan alarak. Kurulum gerçekleşirse sonradan 7.0 a dönebilme ihtimalinizde artar

Xsg romunu kurarsanız daha iyi olur en son xsg 7.0 romunu indirin. Tur romu denerseniz imei yine gidebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: strong mind strong body

Çok telefon değiştiren birisiyim çok model kullandım , Huawei P10 al kullandım tavsiye ederim.

Alıntıları Göster
    Huawei p10. Iyi guzelmis. Iyi forumlar. Harcaniyorsun burda

• EagleWarrior E kullanıcısına yanıt
    Hocam ciddi bi tüketimden bahsediyorsunuz ben olsam uygulamaları ya da varsa sürekli kullandığınız aksesuarları gözden geçirdikten sonra servise verirdim Samsung TR garantiliyse tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: _lightning_

Hocam ciddi bi tüketimden bahsediyorsunuz ben olsam uygulamaları ya da varsa sürekli kullandığınız aksesuarları gözden geçirdikten sonra servise verirdim Samsung TR garantiliyse tabi
    Garantisi bitmiştir hocam Türkiyeden aldım ama bilmiyorum. Bir ara samsungu arayıp konuşucam bakalım olmadı servise vericez artık

• Ben 1 yıldır s7 edge kullanmaktayim. Telefondan cok memnunum. Samsung bana kendini bu modelle sevdirdi tekrardan.

Ileride model degistirirsem, aklimda S9 var cok guzel bir model oda.

• İngiltere de test edilen sürüm EREN şeklinde güncellenmiş. Sanırım mayısta ayı güvenlik yaması da dahil edilmiş. Bakalım bize ne gelecek

• 23 mayıs değil miydi güncelleme tarihi? Ben mi yanlış hatırlıyorum???

• Sen çok yanlış yerde kalmışsın hocam 8 hazirana ertelendi.
  • İngiltere > Kore şimdi de iskandinav ülkelerine güncelleme çıkmış. Sene sonu bizi görürler artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OneMinuteTR -- 29 Mayıs 2018; 16:31:6 >
  • 
Sayfa: önceki 41784179418041814182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.