Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (4128. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 41264127412841294130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ama bu edge

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafay

Ama bu edge
    Edge olduğunu yazmamışım şimdi düzelttim
  • quote:

Orijinalden alıntı: m_kalhan

Dün telefonu garanti kapsamında pil değişimi için Göztepe samsung servisine verdim, 1-2 saatte değiştirip verdiler. Pil ve ekran değerleri ilk şarjıdır, sizce nasıl? Telefon s7 edge..

Selamlar. Kaç ay sonra götürdünüz garantiye

• quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet.Sakar

S7 EDGE almak isteyen arkadaşlara Hepsiburada günün kampanyasına almış bilginiz olsun fiyat 2600 TL TR Samsung garantili https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-s7-edge-samsung-turkiye-garantili-p-TELCEPSAMS7E32-GD?magaza=Hepsiburada
    bugün telefonlarda indirim günü sanırım gezinirken bunu gördüm bilginiz olsun

S9 Plus fiyat 4.120 TL TR Samsung garantili

https://urun.n11.com/cep-telefonu/samsung-galaxy-s9-plus-64gb-g965f-samsung-turkiye-garantili-P243559501

• quote:

Orijinalden alıntı: dursunn

Selamlar. Kaç ay sonra götürdünüz garantiye

Alıntıları Göster
    Aleykümselam, ben telefonu 2. el almıştım garantinin bitmesine daha 9 ay var ama aldığımda da şarjın az gittiğini biliyordum. Belki güncellemelerle toparlar dedim ama değişen bişey olmadı. O yüzden değiştirdim pilini.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak**

Oradan bütün uygulamaları devre dışı bırakılıyor onuda belirteyim yine bir uygulama gerek ben bunu kullaniyorum package disable uygulamasıyla bütün sistem uygulamalarına erişim sağlayabilir ve istemediğiniz uygulamayı kapatabilirsiniz
    Merhaba, merak etmeyin forumu ve sizin yazılarınızı takip ediyorum bana yetiyor bu şekilde teşekkür ederim.

• Selamlar,

Geçen sene telefonumu Vodafone'dan tahhütlü almıştım. Ne kadar garantisi kaldı hatırlamıyorum online olarak sorgulayacak bir yer bulamadım. Var mıdır kolay bir yolu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dangai joue

Selamlar,

Geçen sene telefonumu Vodafone'dan tahhütlü almıştım. Ne kadar garantisi kaldı hatırlamıyorum online olarak sorgulayacak bir yer bulamadım. Var mıdır kolay bir yolu?
    faturası yokmu hocam yadan 2017 demi aldınız yoksa 2016 damı
  • selam arkadaşlarwww.sammobil.com s7 lere uptade başladığını yazıyor
  • dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    Karşı çıktığım nokta, kabullenmek zorunda kalmayı dusunmeyedir. Evet olay örgülerinin günümüz koşullarında işleyişi bir rutin haline gelmiş olabilir ve biz bu durumun yanlış olduğunu düşünüyorsak asla 'Yanlış ama kabullenelim...' moduna girmemeliyiz. Ne yapabiliriz nasıl yapabiliriz konusunda oturup düşünmeli, tepkimizi sadece lafla değil icraatle de göstermeliyiz. Bu forumda herkesin aynı düşüncede olduğunu biliyorum fakat olaylar karşısında tepkilerimiz farklı. Kabullenmeyi biraz cabaladiktan sonraya bırakmalıyız.

• m_kalhan M kullanıcısına yanıt
    Takibinız için teşekkürler cihazı ilk aldiğimda bende ayarlar kismindan kapatıyorum ama bağzı uygulamalar varki asıl kapatamadigimiz arka planda baya şarjı tüketen bağzı samsung ve google uygulamalarini kapattigim halde cihazi kapatim actigimiz zaman tekrar devreye giriyor ram bellekten de gitmiyor işgal ediyordu ve her seferinde bu isi yapmak durumunda kaliyodum ben ona istinaden söylemek istedim mağazadan almış olduğum dsabler uygulamasıyla istediğiniz uygulamayı kapatıyorum ve hem şarjdan kazanmış oluyorum hemde ram den yer açılmış oluyor bu uygulama sayesinde

Ben sıkıntı yaşadim oyuzden belirtmek istemistim siz o sekil kullanıyor ve sorun yaşamıyorsanız tabiki sizede saygım sonsuzdur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak** -- 10 Mayıs 2018; 15:48:34 >

• OnlyJ kullanıcısına yanıt
    Umarım gelir de telefonu sifirlarim, sonra da ekran ve batarya için garantiye vereceğim temmuz da bitiyor garanti çünkü bahanesi olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kafanızı şişirmek istemem ama son bir kelamla güncelleme ve kabullenme konusunu kendi adima kapatacağım.

Işgal güçleri Istanbul'dayken Atatürk'ün durumu kabullenmesini, o kadar uğraşmaya rağmen Istanbul'u kimsenin fethedememesi üzerine Fatih'in kabullenmesini düşünün.

Biz bu vatanı bu toprakları bedava kazanmadık, tıpkı cebimize her ay giren maaşlarımız gibi. Şahsen ben beni kullanmaya çalışan şahıs veya şirketlerden uzak dururum. Paramı veya vaktimi bunlara harcamam. Daha önce LG G4 kullandım misal, sürekli arıza veren bir cihazdı, para iadesi aldım ama vakit kaybı yaşadım tamirler esnasında, bu yüzden bundan sonra kimse bana LG kullandırtamaz. Samsung ile ilgili tek sıkıntım, paramızı istiyor gibi hissetmemdir. Bu da beni rahatsız ettiği için telefon camiasında samsung dan uzak duracağım bundan sonra.

Kimse hiç bir şeyi kabullenmek zorunda değil. Bizlere empoze edilmeye çalışılan bu görüşten uzak duralım. Kabullenmemek belki de içimizden birilerine yeni bir cihaz üretme fikri verebilir. Küçücük umutların kocaman sonuçlar yaratabileceğini unutmayalım.

Daha fazla saçmalamayayım

• quote:

Orijinalden alıntı: cemba59

Kafanızı şişirmek istemem ama son bir kelamla güncelleme ve kabullenme konusunu kendi adima kapatacağım.

Işgal güçleri Istanbul'dayken Atatürk'ün durumu kabullenmesini, o kadar uğraşmaya rağmen Istanbul'u kimsenin fethedememesi üzerine Fatih'in kabullenmesini düşünün.

Biz bu vatanı bu toprakları bedava kazanmadık, tıpkı cebimize her ay giren maaşlarımız gibi. Şahsen ben beni kullanmaya çalışan şahıs veya şirketlerden uzak dururum. Paramı veya vaktimi bunlara harcamam. Daha önce LG G4 kullandım misal, sürekli arıza veren bir cihazdı, para iadesi aldım ama vakit kaybı yaşadım tamirler esnasında, bu yüzden bundan sonra kimse bana LG kullandırtamaz. Samsung ile ilgili tek sıkıntım, paramızı istiyor gibi hissetmemdir. Bu da beni rahatsız ettiği için telefon camiasında samsung dan uzak duracağım bundan sonra.

Kimse hiç bir şeyi kabullenmek zorunda değil. Bizlere empoze edilmeye çalışılan bu görüşten uzak duralım. Kabullenmemek belki de içimizden birilerine yeni bir cihaz üretme fikri verebilir. Küçücük umutların kocaman sonuçlar yaratabileceğini unutmayalım.

Daha fazla saçmalamayayım
    Usta uykulu halde okudum Kurtulus savasindan girmissin balkanlardan cikmissin gibi geldi valla

• Burak** kullanıcısına yanıt
    merhabalar hocam.

bu uygulamanın son sürümünde şikayetler var. çalışmıyor vs diye. siz ne zaman satın almıştınız? ben de almak istiyorum ama ya çalışmazsa?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • The@Thing kullanıcısına yanıt
    Biraz alakasız gibi oldu ama kabullenme konusunda 'Ne yapalım, kabulleneceğiz.' algısının yanlış olduğunu anlatmak istedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: hasangul01

selam arkadaşlarwww.sammobil.com s7 lere uptade başladığını yazıyor

Başlayalı 2 hafta oldu, anca mı yazmışlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• ottogünsche O kullanıcısına yanıt
    Meraba

Hocam benim kullanmakta olduğum bu uygulama şuan mağazada yok kaldırmışlar diğerini bilmiyorum sorun varmıdır diye ama sorun olacağını sanmam güncelleyip düzeltirler sorun varsa da hani bişey diyemem o konuda

• quote:

Orijinalden alıntı: Drahmizm

quote:

Orijinalden alıntı: hasangul01

selam arkadaşlarwww.sammobil.com s7 lere uptade başladığını yazıyor

Başlayalı 2 hafta oldu, anca mı yazmışlar

Alıntıları Göster
    Aynen hocam anca sanırım yeni gördüm foruma attığım görüntüyü

• Yurtdışından gelen telefon için Ankara içinde boxı olan imei tamiri yapan tavsiye edebileceğiniz birisi var mı?
  • 
Sayfa: önceki 41264127412841294130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.