Şimdi Ara

Samsung Galaxy S7, resmen 21 Şubat 2016'da geliyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben bu bataryaya full hd ekran olmasini isterdim. Cozunurluk benim icin o kadar onemli degil

• quote:

Orijinalden alıntı: Spiderhip

Ya tamam iyi güzelde, telefonlarda 4gb ram olmadan çalışmayan bir program, oyun vs var mı ? Yani gerçekten bilmediğim için soruyorum. Yani S5 lerde 2gb ram vardı. İşlemci fena değildi. Kamera desen aşağı yukarı aynı.

Yani S5 - S6 beni özellik olarak kurtarmıyor, yetmiyor, ah şu özelliği olsaydı diyebileceğiniz bir şey var mı? Ya da bu sene içerisinde öyle bir oyun çıkacak mı bilemedim.

Hayır çünkü ciddi fiyatlara da çıkıyorlar, 2500TL ye i7 işlemcili pc toplanır yahu, hemde 8gb ram i olur :) bluestacks ile android deki herşeyi de açar. Sorun dokunmaksa, 19'' dokunmatik monitör de alınır. Ha diyeceksiniz ki pc taşınamıyor, tamam telefon taşınıyor da, gösteriş dışında 4gb rami sayesinde pc de yaptığınız, 1-2gb ram li telefonla yapamadığınız hangi ekstra işi yapıyor ?

Tw'de cok farkli özellikler var o yüzden 2 gb performansi baltalayabilir. Ha blok ram 3.3 gb falan olacaktır sistemin kullandığını hesaba katinca.

S5'in islemcisi iyi falan degil. Sisirilmis bir balon. Gpu haric.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu özelliklere gereksiz demeyin lütfen. An itibariyle bu derece güçlü işlemci-Ram ihtiyacı duyan program olamayabilir (Olsa garip olurdu zaten). Ama her adımda uygulama geliştirenlerin önü biraz daha açılmış oluyor..

(Fiyat-ihtiyaç eleştirisine sözüm yok)

• s6 zaten mükemmel bir telefon hani üstüne artık ne konabilir derseniz sadece 4000mah batarya konabilir. o zaman gider önden ben alırım. S6 o tipiyle duruşuyla vede o kamerasıyla zaten herşeyin ötesinde bi telefon.

• S6 kullanan arkadaşların s7 ye geçmesi mantıksız gibi duruyor s8 çıkana denk bekleyin. Note 5 kullanıyorum note 6 da neler olur bilemem ama note 7 serisine kadar note 5 ı kullanmayı düşünüyorum gereksiz lüks harcamaya gerek yok sonuçta uçuşa gecmeyecegiz bu cihazlar ile saygılar

Edit :imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucuker34 -- 3 Şubat 2016; 10:12:17 >
  • Herkese günaydın arkadaşlar. S7 Edge modelinde Hafıza kartı ile bir bilgi var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtrhn

quote:

Orijinalden alıntı: Spiderhip

Ya tamam iyi güzelde, telefonlarda 4gb ram olmadan çalışmayan bir program, oyun vs var mı ? Yani gerçekten bilmediğim için soruyorum. Yani S5 lerde 2gb ram vardı. İşlemci fena değildi. Kamera desen aşağı yukarı aynı.

Yani S5 - S6 beni özellik olarak kurtarmıyor, yetmiyor, ah şu özelliği olsaydı diyebileceğiniz bir şey var mı? Ya da bu sene içerisinde öyle bir oyun çıkacak mı bilemedim.

Hayır çünkü ciddi fiyatlara da çıkıyorlar, 2500TL ye i7 işlemcili pc toplanır yahu, hemde 8gb ram i olur :) bluestacks ile android deki herşeyi de açar. Sorun dokunmaksa, 19'' dokunmatik monitör de alınır. Ha diyeceksiniz ki pc taşınamıyor, tamam telefon taşınıyor da, gösteriş dışında 4gb rami sayesinde pc de yaptığınız, 1-2gb ram li telefonla yapamadığınız hangi ekstra işi yapıyor ?

Tw'de cok farkli özellikler var o yüzden 2 gb performansi baltalayabilir. Ha blok ram 3.3 gb falan olacaktır sistemin kullandığını hesaba katinca.

S5'in islemcisi iyi falan degil. Sisirilmis bir balon. Gpu haric.

Şişirilmiş bir balon mu ? Snapdragon 801 Qualcomm un şu ana kadar yaptığı en stabil ve güzel işlemci. Isınma konusunda 800 serisinde en az ısınan işlemci.

• FatihFurkanAK34 F kullanıcısına yanıt
    3 yıl aynı işlemciyi kullanıp her sene yeni yeni diye sundukları işlemci. 3 yılda ancak stabil hale getirdiler demek.

• Kendi düşüncemi paylaşmak istedim. Samsung "Galaxy S" serilerinde her zaman çift haneli seriler isim yaptı yada en azından benim fikrim böyle. Mesela akılda kalanlar diyelim.
    Galaxy S isim yapmadı
    Galaxy S2 Efsane
    Galaxy S3 Az isim yaptı
    Galaxy S4 isim yaptı.
    Galaxy S5 İsim yapmadı.
    Galaxy S6 Şahane

• 4gt ram ile artık crysis oynarız dermişim

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.