Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1836. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.442
Cevap
188
Favori
1.254.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18341835183618371838
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen 7.0 ilk halini yükleyin ya da 6.0 ın son hali. bundan başkası bu telefona gelmez artık.

Ben bi ara Almanya DBT 7.0 romunu yüklemiştim 6.0 kadar iyi degilse de Türkiye 7.0 romundan daha iyiydi. Isteyen arkadaslar onu deneyebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12 megabayt lık performans-kararlılık güncellemesi gelmiş

hadi bakalım
  • Cihaz s6.Simkart değiştirildi yeniden başlatın hatası veriyor bazen, bir fikri olan var mı ?
  • İşle ilgili kullandığım 2 tane WhatsApp gurubu vardı. İş bitti, ben de guruplardan ayrıldım. Dün gece cihaz şarjdaydı ve tüm internet bağlantıları kapalıydı. Sabah WiFi bağlantısını açtım ve telefonu masaya koydum. 10 dk sonra kontrol ettiğimde şarjın hızlı bittiğini gördüm ve ayrıldığım wapp guruplarında "Bu guruğtan ayrıldığınız için mesaj gönderemezsiniz" tarzı uyarı gördüm hem de 7-8 tane art arda. Halbuki hiç bir şekilde mesaj gönderme girişimim olmadı. Pil verilerinde wapp 11 dk uyanık kalmış olarak görünüyordu ve telefon ısınmıştı. Gurupları tamamen sildim, wapp'ı durdurdum, cihazı yeniden başlattım, sorun yok şükür.

Demek istediğim şu ki bazen uygulamalarla ilgili sorunları telefonun yazılımına yüklüyoruz aslında, hata her zaman cihazın temelinde olmayabiliyor.

Ayrıca bu tip bir sorun yaşayan olduysa fikir alışverişinde bulunabiliriz, ilginç bi hata.

• quote:

Orijinalden alıntı: desx

İşle ilgili kullandığım 2 tane WhatsApp gurubu vardı. İş bitti, ben de guruplardan ayrıldım. Dün gece cihaz şarjdaydı ve tüm internet bağlantıları kapalıydı. Sabah WiFi bağlantısını açtım ve telefonu masaya koydum. 10 dk sonra kontrol ettiğimde şarjın hızlı bittiğini gördüm ve ayrıldığım wapp guruplarında "Bu guruğtan ayrıldığınız için mesaj gönderemezsiniz" tarzı uyarı gördüm hem de 7-8 tane art arda. Halbuki hiç bir şekilde mesaj gönderme girişimim olmadı. Pil verilerinde wapp 11 dk uyanık kalmış olarak görünüyordu ve telefon ısınmıştı. Gurupları tamamen sildim, wapp'ı durdurdum, cihazı yeniden başlattım, sorun yok şükür.

Demek istediğim şu ki bazen uygulamalarla ilgili sorunları telefonun yazılımına yüklüyoruz aslında, hata her zaman cihazın temelinde olmayabiliyor.

Ayrıca bu tip bir sorun yaşayan olduysa fikir alışverişinde bulunabiliriz, ilginç bi hata.

WhatsApp'ın beta sürümünü kullanmıyorsunuz değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: birisileri

Cihaz s6.Simkart değiştirildi yeniden başlatın hatası veriyor bazen, bir fikri olan var mı ?

Büyük bir ihtimalle cihazın SIM okuyucusu arızalı, tabi sorun SIM kartta da olabilir.

Başka bir SIM kart ile deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ButtHead

Son gelen güncellemeden sonra aynısı bende de oluyor mobil veriyi açıp dışarı çıkıyorum telefon yanıyor cebimde ve sarji da sömürüyor

iphone 6 dan geçtim pişman oldum vallahi şarjı onun daha iyi gidiyordu whatsappdan yazışırken bile telefon alev gibi yanıyor arkası
  • Bende geçen hafta iphone 6 mı satıp s6 ya geçtim geçmez olaydım iphone 6 şarjı daha iyi gidiyor ve galaxy s6 da jiroskop falan hiçbir sensörlü çalıştıramadım

• Bende geçen hafta iphone 6 mı satıp s6 ya geçtim geçmez olaydım iphone 6 şarjı daha iyi gidiyor ve galaxy s6 da jiroskop falan hiçbir sensörlü çalıştıramadım artı olarak cihaz aşırı ısınıyor eli yakacak kıvama geliyor vallahi

• yavuzmusa Y kullanıcısına yanıt
    7.0 isiniyor 6 ya dönün rahat rahat kullanirsiniz.

• S6 edge hic bir mudahale olmadan yogun kullanimda varacagi maksimum kullanim suresi bu arkadaslar fazlasini çok beklemeyin belki 1 saat daha fazladir ama sizinki bundan cok uzaksa da bir seyleri yanlis yapiyorsunuzdur.

7

• hesoyama kullanıcısına yanıt
    Ben 4 parçalı romlada dönmeyi denedim dönemiyorum nedense

• MadEagle06 M kullanıcısına yanıt
    Kies varsa silin bilgisayarda antivirus kapatin usb kabloyu degistirin. Bunlar da olmazsa icinden pit dosyasi cikacak onu uygulayin yuklenir ama pite gerek kalmaz usttekilerden biri sorun cikariyordur.

Bendeki mah değeri daha yüksekken daha az süre almam parlaklıktan mı kaynaklı acaba?

• berkaytunali B kullanıcısına yanıt
    Evet muhtemelen öyle.

• berkaytunali B kullanıcısına yanıt
    Sizin de gayet iyi pil durumu. Isigi otomatikte en sola getirin bir gun boyunca kullanin kiyas yapalim benimki 6.0.

Hocam nasıl dönebilirim 6.0 a bi anlatırmısınız yazılımı nerden indirebilirim?

• Buradan Telefona uygun olanı indirip. Odin ile 4 parçayı yerine yerleştirip flashlayın. Telefon açılınca wifi bağlamayın ki 7.0 indirmeye başlamasın yoksa gitmiyor bildirim ekranından. Mobil veriyle kurumu tamamlayıp ayarlar telefon hakkında otomatik yazılım güncelleştirmeyi kapatın sorun kalmaz.

https://www.youtube.com/watch?v=YJi_w4c0KyE

Odin:http://odindownload.com/download/Odin3_v3.12.3.zip

SM-G925FQ - S6 EDGE 4 Parçalı Rom
    https://www.androidfilehost.com/?fid=457095661767142039
    SM-G920FQ - S6 4 Parçalı Rom
    https://www.androidfilehost.com/?fid=673368273298934526

• Aliexpress ten sparis ettigim ugreen kablolar 20 gunde geldi 2 adet kablo 8.27$ tuttu.

• quote:

Orijinalden alıntı: P1YADE

7.0 durduk yerde ısınma ve pil hızlı bitiyor herkesde böylemi ?

Aynı durum bende de var cihaz aşırı ısınıyor hiç böyle ısınmamıştı daha önce

• 
Sayfa: önceki 18341835183618371838
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.