Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı, 4 Mobil Kullanıcı ( 4 Mobil Cihaz )
39.372
Cevap
233
Favori
1.172.916
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]
Giriş
    568 Mesaj

Evet hocam o program kişisel sekmesinde yazıyor bilgileri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    trk.krynk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam ordan Android 6 firmware indirmeyin ben indirdim telefon Smart Switch ile tr yazılımına döndüm öyle yaptım. Şu şekil yap ordan btu firmware indir zaten en üstte g920f yazıyor öyle yükle 18 20 Ocak btu için yayınlanır resmi kafan kulağın rahat

|
    |
    K4PTAN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: sametsurmeli

Hocam ordan Android 6 firmware indirmeyin ben indirdim telefon Smart Switch ile tr yazılımına döndüm öyle yaptım. Şu şekil yap ordan btu firmware indir zaten en üstte g920f yazıyor öyle yükle 18 20 Ocak btu için yayınlanır resmi kafan kulağın rahat

Anlamadım hocam tam olarak şimdi 6.0.1 nerden yükleyebilirim? Birçok link verilmiş kafam karıştı. 6.0 değil bu en son çıkan 6.0.1 yükleyebiliyor muyuz? Ama garantiden çıkmayacak

Touchwiz takılmalari kasilmalari eskide kaldı. Hele ki söz konusu S6 ise... Donmaydi durup dururken resetlemeler artık yok.

Acelen yoksa S7 nin çıkmasını bekle iki üç ay. Dersen ki S7 çıktığında 3000 e yakın para veremem o halde S6 alırsın fiyatı düşer çünkü. Bekleyemem dersen de S6 en iyi tercih olacaktır senin için. Hiçbir yandan pişman etmez bu telefon seni.

|
    |
    ccthomsoncc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam öncelikle ilk zamanda GALAXY care den betaya üye olman gerekiyordu öyle btu yani İngiltere romu yükleyecektin güncelleme gelecekti ve 6 olacaktı sonra 6.0.1 ama o beta süreci kapandı ve 18 ocaktan itibaren Android 6 dağıtıma sunulacak yani şuan bu linkte olan herşeyi adım adım takip ederseniz root yapmanız istenecek buda knox sayacı artar ve garanti dışı kalır demektir. Sadece güncellemeyi erken alabilme şansınız var oda hangi model kullanıyorsanız edge yada s6 onun İngiltere romunu odinle yüklemeniz lazım zaten samsung un kendi ülke romları garantiden çıkarmaz telefonu

|
    |

Hocam öncelikle ilk zamanda GALAXY care den betaya üye olman gerekiyordu öyle btu yani İngiltere romu yükleyecektin güncelleme gelecekti ve 6 olacaktı sonra 6.0.1 ama o beta süreci kapandı ve 18 ocaktan itibaren Android 6 dağıtıma sunulacak yani şuan bu linkte olan herşeyi adım adım takip ederseniz root yapmanız istenecek buda knox sayacı artar ve garanti dışı kalır demektir. Sadece güncellemeyi erken alabilme şansınız var oda hangi model kullanıyorsanız edge yada s6 onun İngiltere romunu odinle yüklemeniz lazım zaten samsung un kendi ülke romları garantiden çıkarmaz telefonu

Anladım 6.0 kurabiliriz ingiltere romu sonra 6.0.1 erken alma şansımız olur öyle mi ?

galaxy care'den android 6.0 beta programına kayıt olan biri samsung hesabını bizimle paylaşabilir mi hepimiz yükleyelim android 6yı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgunyuce33 -- 13 Ocak 2016; 21:36:23 >
    |
    |
    Bahsedilenler: mustafa1300 , grolof , Lemans , samiluslu43 , trk.krynk

6 yüklemeye çalışırsanız odin bootloader hatası verecek daha dün denedim şuan btu 5.1.1 yükleyin öyle erken alın başka zorlamayın en mantıklısı dediğim hocam

|
    |

S6 knox sıfırlanmıyor umudunu kaybet maalesef

|
    |
    Exi_07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

6 yüklemeye çalışırsanız odin bootloader hatası verecek daha dün denedim şuan btu 5.1.1 yükleyin öyle erken alın başka zorlamayın en mantıklısı dediğim hocam

Normal 5.1.1 ingiltere romu kurun diyosunuz erken alma şansımız var yani? Çok sağolun

Aynen hocam en son çare olarak ve sıkıntısız btu 5.1.1 yükle 18 20 Ocak al güncellemeyi

|
    |

Orijinalden alıntı: ozgunyuce33

galaxy care'den android 6.0 beta programına kayıt olan biri samsung hesabını bizimle paylaşabilir mi hepimiz yükleyelim android 6yı

Samsung hesabını nasıl paylaşacağız anlıyamadım.Onu burdan paylaşınca millet paralı uygulamaları indirmezmi.Hem hesabı paylaşsakda android 6 yı indirebileceğinizi sanmıyorum çünkü hesap ile telefonun uyumlu olması gerekir sanıyorum.
    Şu anda zaten galaxy care ile değil daha evvel indirdiğimiz için otadan bakınca direk güncellemeyi indiriyor yani şu anda care yüklü bile değil
    |
    |
    1091 Mesaj
    quote:

Aynen hocam en son çare olarak ve sıkıntısız btu 5.1.1 yükle 18 20 Ocak al güncellemeyi

O tarih gelsinde bakalım artık. Bu ingiltere romunun bi farkı var mı? Türkçe dil var mı?
    Bende çok sık telefon değiştirme hastalığı var şu anda yurtdışı 64 gb.lık s6 edge var aslında çok memnunum ama krizim tuttu yine ve bunu satıp LG V10 almak istiyorum.Kamerası süper diyorlar oda 64 gb. ve hafıza kartı takılabiliyor en azından format atınca tüm verileri yeniden yüklememiz gerekmez ayrıca bataryası çıkarılabiliyor.
    Fikri olan arkadaş varsa almak isterim.Bu arada 1900 liraya 1 aylık ikinci elleri mevcut.
    17 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DeepBlue_

Touchwiz takılmalari kasilmalari eskide kaldı. Hele ki söz konusu S6 ise... Donmaydi durup dururken resetlemeler artık yok.

Acelen yoksa S7 nin çıkmasını bekle iki üç ay. Dersen ki S7 çıktığında 3000 e yakın para veremem o halde S6 alırsın fiyatı düşer çünkü. Bekleyemem dersen de S6 en iyi tercih olacaktır senin için. Hiçbir yandan pişman etmez bu telefon seni.

Bende aynı fikirdeyim ucuzlasın alacağım bir de şey sorcaktim yanında kablosuz şarj cihazını veriyorlar mı

Orijinalden alıntı: K4PTAN

quote:

O tarih gelsinde bakalım artık. Bu ingiltere romunun bi farkı var mı? Türkçe dil var mı?

Türkce dil var.Güncelleme geldiği anda sizde yüklersiniz ve fabrika ayarlarına dönerseniz csc kodu BTU olur ve otadan güncellemeyi alabilirsiniz.
    1091 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

Orijinalden alıntı: K4PTAN

quote:

Türkce dil var.Güncelleme geldiği anda sizde yüklersiniz ve fabrika ayarlarına dönerseniz csc kodu BTU olur ve otadan güncellemeyi alabilirsiniz.

Pek anlamıyorum bu işlerden o nedenle o tarihe kadar beklemeyi düşünüyorum sonra kurarım
    |
    |

HızlıCevap
Reklamlar
SEO
SEO
haberler
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.