Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (921. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 919920921922923
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: samiluslu43

İngiltere romunu kurdum direk aldım güncellemeyi

Link atabilirmisiniz hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sametsurmeli

bende sürekli takip ediyorum bakalım :) noble rom 6 bekliyorum yeni edge ekranı özelliğini getirirse efsana olur :)

Samsung S6 Edge+ için gélécék güncéllémeyi békliyormuş facéden sordumda :)
  • turkbey006 kullanıcısına yanıt
    o zaman en kötü 15 güne yükleniyoruz nobleye
  • quote:

Aynen hocam yapabilen arkadaşlar detaylı nasıl 6.0.1 yüklediğini anlatırsa bizde yükleriz diye düşünüyorum 925F için olan güncelleme bnm tel 925I modeli farkedermi acaba bide sammobilede ingiltereyi bulamadım :)
  • turkbey006 kullanıcısına yanıt
    bu grupta kimse yardımcı olmuyor belli başlı kişiler dışında . sammobile de uk united kingdom diye geçer hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkbey006

quote:

Aynen hocam yapabilen arkadaşlar detaylı nasıl 6.0.1 yüklediğini anlatırsa bizde yükleriz diye düşünüyorum 925F için olan güncelleme bnm tel 925I modeli farkedermi acaba bide sammobilede ingiltereyi bulamadım :)

Daha öncede yazdığım gibi eğer daha önce galaxy care beta adlı uygulamayı yükleyip android 6 yı indirip güncellemediyseniz şu anda o uygulama sona erdiği için güncelleme yapamazsınız.Sanırım XDA sitesinde root yapıp yükleme şekli varmış ama teferruatını iyi ingilizce bilenler ancak bilir.Sanırım ingiltereye 10 gün içinde tam sürümü yayınlanır sizde indirip odin ile yüklersiniz.

• grolof kullanıcısına yanıt
    Belki sunucularda birşey vardır diye tahmin ediyorum yoksa bana gelmemesi için hiç bir neden yok. Bir link buldum Android 6 ama onu flashlayacam bakayım öyle güncelleme gelecek mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6.0.1 beta da 6.0 daki animasyon kasmaları giderilmiş midir kullanıp bilgisi olan var mı? Bize gelecek olan yazılım büyük ihtimalle 6.0.1 beta nın şu anki hali olacaktır.Bu yüzden önemli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Primitive Yordle

quote:

Orijinalden alıntı: fosco

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fosco

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BabyYourLost

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaslar telefonumu degistirecegim s6 z5 arasinda kaldim.s3 kullaniyorum bunda dolayi s6'ya cok ciddi sekilde onyargim var.Yeni touchwiz nasil?

S6 al.

z5, s6 ile aynı fiyatta olsa bile s6 alınır z5 tank gibi telefon olmuş.

Valla hocam z5 beni cezbediyor yillarca kullanirim zaten alirsam s3'u bile 3 yil kullandim
    Touchwiz yillar sonra siser mi?
    Z5 arayuzu cok hosuma gidiyor su gecirmezligi de super tasarimi da cok hosuma gidiyor.Tank gibi derken ne demek istediniz korunakli diyorsaniz evet o yani da guzel ancak iste aradaki fiyat farki ve snap810 soru isaretleri birakiyor.

z5 alırsan 1 yıl daha fazla güncelleme alıcaksın çünkü 1 yıl sonra çıktı s6 dan.

Tank gibi derken çerçeve kalınlığı kendi kalınlığı ve ağırlığı falan.

Sağlamlık olarak s6 nın daha sağlam olduğundan emin olabilirsin.Ve bence s6 çok daha şık duruyo.S6 nın çerçevelerinde kullanılan metal uçaklar da kullanılan metal ile aynı.İnanılmaz hafif ve sağlam.Ben kaç kere otobüsde telefon elimde iken çerçeveleri çarptım tutulacak demirlere tek bir çizik bile oluşmadı.Kapsız ve ekran koruyucusuz kullanıyorum.

fiyat farkı da diğer bir sorun.

samsung yazılım işini çözdü sayılır.Ben bir sıkıntı yaşamadım telefonu aladığımdan beri.5 aya yakın oldu sanırım

su geçirmezliğin bir önemi yok diye düşünüyorum ben telefonu yağmur altında da kullandım her gün ıslak bezle de siliyorum, telefon su içinde kalıyo sonra geri kuruluyorum hiç bir sorun olmadı.Havuza gitmeyi ve havuza gittiğinizde suyun altında foto çekinmeyi seviyorsanız o zaman su geçirmezlik + bir özellik olabilir sizin için.Zaten deniz suyuna sokulmuyor z5.

Kamera olarak iki telefon da aynı.S6 da ssd sistemlerde kullanılan hafıza birimi var.Z5 de yok sanırım bu, s6 da ddr4 var z5 de var mı bilmiyorum.S6 nın parmak izi okuyucusu önde olduğundan dolayı bence daha iyi.Z5 de köşede güç tuşunun üzerin de diye hatırlıyorum.Örnek vermek gerekirse masa üzerine koyduğum telefonu bir yakınım aldığı zaman kilidi açmak için parmağımı uzatıp açıyorum fakat z5 de bunu yapamazsınız elinize almanız gerek çünkü okuyucu yanda.

Valla hocam tasarimi olarak ben soyle diyim size bana gore
    S6 edge>z5>s6
    S6 alirsam edge almak isterim ama bi yamukluha o kadar fiyat farki bilemiyorum bir de Sony gercekten beni cezbediyor ya sonucta zevkler farklidir sizce dunyaya 1 kere geliyoz kafasiyla z5 alayim mi parasi sıkıntı degil 4 yil kullanirim ben bunu

Sen z5 e karar kılmışsın zaten niye yoruyon ki beni

Nasıl içine siniyorsa öyle yap hocam ikisi de telefon ikisi de aynı şeyi yapıyo nasıl olsa

Hocam valla dusundukce kisir donguye giriyom
    Diyorum z5 alayim guncellemeler gelsin samsungdan da kurtulayim.
    Sonra diyom s6 da iyi 700 lira daha ucuz bunu alayim.
    Sonra s6 hosuma gitmiyo s6 edge alayim diyorum z5 fiyatina yaklasiyorum.
    Diyorum z5 alayim gelsin guncellemeler saglam kasa guvenilir marka boyle boyle gidiyo en son magazaya gidip oo piti piti yapcam herhalde

Hocam,www.yauygunsa.com da s6lar 1850TL, s6edge 2100TL, z5te 2250TL. Bilgin olsun ;)

Guvenilir mi burasi?

Distribütör garantili diyor. Dün birşeyler aldım bugün geldi. Hiçbir sorun yaşamadım. Yine de senin tercihin tabi hocam ama fiyat uygun geldi bana. Sonuçta elektronik bu, dükkandan da alsan sorun çıkabiliyor. Kapıda ödeme seçeneği de mevcut. Onu kullanabilirsin için rahat olur, kutuyu görürsün en azından. ;) karar senin.

Hm anladim hocam ben alirsam normal garantili alirim sagolun.

Rica ederim hocam, eger normal garantili uygun gorursem paylasirim yine ;)

• sametsurmeli kullanıcısına yanıt
    kendine müslüman burdakiler, kolay kolay yardımcı olmazlar...
  • @grolof hocam indirdiğiniz btu linkini verebilir misiniz bizde indirelim bakalım ?
  • TugrulGdk T kullanıcısına yanıt
    Bende 6.0.1 beta yüklü ve değiştirilebiliyor. Ayarlar>Ekran>Simge arka planları. buradan değiştirilebilirsin.
  • quote:

quote:

http://forum.xda-developers.com/galaxy-s6/general/guide-android-6-0-marshmallow-beta-how-t3277533

• Serviste vkamera camı nekadar bir kardeşimin kamera camı kırılmış

• quote:

quote:

quote:

http://forum.xda-developers.com/galaxy-s6/general/guide-android-6-0-marshmallow-beta-how-t3277533

Yükledinmi sen 6.0.1 i hocam ben kurdum harbiden süper olmuş akıyo cihaz

• fromhunt F kullanıcısına yanıt
    1 sayfa önce haberini paylaştım.
  • Eyvallah hocam galaxy care yuklemedim ben noble rom kullaniyodum gerek duymadim bir kac gune rootlu system dump atarlar heralde

• quote:

quote:

quote:

Bu linkten s6 icin olan btu firmware indirirsek oluyor mu. Ben burdan direkt android 6 firmware indirdim bootloader hatasi verdi odin

• Rica ediyorum biri btu firmware linki versin artik

• sametsurmeli kullanıcısına yanıt
    Üstte link vermiştim ama bidaha atayım buyrun.

• 
Sayfa: önceki 919920921922923
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.