Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
39.390
Cevap
225
Favori
1.180.531
Tıklama
Giriş
    43 Mesaj
    Arkadaşlar android 7.0 yüklü 6.0a düşürsemmi diye düşünüyorum ve batarya için bir çözüm bulmamız gerekiyor bu böyle gitmez farklı batarya taktıran varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Ekran süresi 4-5 saat. 1 günü çok rahat çıkarıyor.

|
    |
    satici_53 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    80 Mesaj

teşekkür ederim cevaplarınız icin.
    |
    |
    Bombus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bunlar STUB sürüm diye geçiyor fabrika çıkışlı, yani güncellenmediği takdirde ram ve şarj harcamaz çünkü güncellenmezse program yuklenmemis gibi oluyor sadece adı ve simgesi var.

Diğer programlar için öyle bir şey söyleyemeyecğm maalesef onlar kurulu gelmekte. Yine de bu söylediklerim çok şarj yiyenler olduğu için işe yarar.

|
    |

Kullandığım hat turkcell sim kartı yeni sim kartlarından. Ara ara neredeyse haftada bir kaç kez biri beni aradığında yada ben birini aradığımda bunlar farklı kişiler telefon 1 kere çalıp yada karşı taraf 1 kere çalıp kapanıyor.

Türkiye romu mu yüklü telefon bi kontrol edin ayarlar cihaz hakkinda kismindan.

g920fq

g925fq

|
    |
    dropby23 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İyi günler. Peki bombe yapmayacak en yüksek kapasiteli pil olarak ne taktırabiliriz?

|
    |
    Bombus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

O zaman büyük ihtimal bölgenizde çekim kalitesi düşüktür. 2g'ye alıp 1 gün boyunca deneyin sorun olmuyorsa dediğim gibi çekim düşüktür.
    |
    |
    dropby23 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kendi orjinal pilini.

|
    |
    b3rzah kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    43 Mesaj

S6 deji batarya hocam

|
    |
    b3rzah kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Şu telefon edgesi bence çok ideal. Babama verdim, s8 var şuan ondan s7 Edge vardı. Bundan aldığım keyfi alamıyorum. Boyutları harika, tasarım çok güzel (s8 daha iyi denebilir) bir tek pil kötüydü. Ama çok iyi telefon, staiblitesi de bana yüksek geliyor. Uygulama hızları...
    |
    |
    son güncellemeden sonra wifi kopmadı henüz sanırım düzelttiler şuana kadar hiç kopmadı.

|
    |
    Benim telefonda root var bu yüzden güncelleme yapamıyorum hata veriyor, direk güncel rom kurup güncelleyebiliyorum fakat yedekleri yükle uygulamalara giriş yap vs. çok uzun oluyor root'lu telefonları direk güncellemenin yolu var mı?

Malesef

|
    |
    Mustafa Dmrl kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çok komik anlatmışsın 😂 kanka bende 6 ya dönmek istiyorum bana yardımcı olur musun çok rahattı 6

|
    |
    topalsolucan01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ilgilenenler mesaj atabilir
    |
    |
    S6 kullanıcısıyım 15 Ekim 2015 tarihinde telefonumu aldım doğal olarak garantisi bitti. Telefonu 26 aydır sorunsuz bir şekilde (pil ömrünün azlığını saymazsak) kullanıyorum. Bu gece saat 10 gibi şarjım %7 iken telefonum birden Samsung logosu görünmeden kapandi. Orjinal şarj aleti kullanıyorum şarja taktığım halde şarj olduğuna dair bir görüntü yok telefonda, şarj aletlerini ve kablolarını J7 cihazında denedim sorunsuz çalışıyor. Telefonumu açamıyorum şarjda olmasına rağmen şarj almıyor telefon ve güvenli mod ile, soft reset, hard reset ile hiçbir şekilde açamıyorum. Ses kısma tuşu, açma tuşu, güç tuşu, home tuşu denemediğim hicbir şey kalmadı. Ekran kaynaklı bir problem olduğunu düşünmüyorum çünkü öyle olsa telefon sarj alır ve ısınırdı.

Telefonum sarj almıyor ve açılmıyor kısacası hiçbir tepki yok. Yardımcı olur musunuz çaresiz durumdayım garantisi de bitti

Sarhoş ve Deli ; Hakkımda tek söylenen buydu

• Çavuş
    43 Mesaj

Bende dönmek istiyorum ama görüntüsü çok eski gibi duruyor

|
    |
    Sinan5 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: EmirrDonmez

S6 kullanıcısıyım 15 Ekim 2015 tarihinde telefonumu aldım doğal olarak garantisi bitti. Telefonu 26 aydır sorunsuz bir şekilde (pil ömrünün azlığını saymazsak) kullanıyorum. Bu gece saat 10 gibi şarjım %7 iken telefonum birden Samsung logosu görünmeden kapandi. Orjinal şarj aleti kullanıyorum şarja taktığım halde şarj olduğuna dair bir görüntü yok telefonda, şarj aletlerini ve kablolarını J7 cihazında denedim sorunsuz çalışıyor. Telefonumu açamıyorum şarjda olmasına rağmen şarj almıyor telefon ve güvenli mod ile, soft reset, hard reset ile hiçbir şekilde açamıyorum. Ses kısma tuşu, açma tuşu, güç tuşu, home tuşu denemediğim hicbir şey kalmadı. Ekran kaynaklı bir problem olduğunu düşünmüyorum çünkü öyle olsa telefon sarj alır ve ısınırdı.

Telefonum sarj almıyor ve açılmıyor kısacası hiçbir tepki yok. Yardımcı olur musunuz çaresiz durumdayım garantisi de bitti

Beyler yok mu yardımcı olacak biri

Sarhoş ve Deli ; Hakkımda tek söylenen buydu

Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
canlı radyo dinle
kolayoto.com
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.