Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1075. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.442
Cevap
188
Favori
1.254.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10731074107510761077
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tayvan için güncelleme yasyınlanmış bugün. en iyi build oymuş (18 şubat). changelisti'de en güncel o. deneyen var mı? merak ettiğim ben tayvan rom'unu yüklesem türkiyede kullanımda bi problem olur mu çekim kalitesi olsun gps bulma hızı olsun vs
  • janericc J kullanıcısına yanıt
    Lte seçimini yaptığın yerde şebeke seçimi de var onu otomatik yapma, oraya gir manuel olarak seç kendi hattını, bende de oluyordu sorun ilk baş böyle çözdüm sonra kendiliğinden düzeldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onu bunu bilmem de g4 den s6 ya gecen biri olrak android 6 gelsin bi an once g4 de 5 den 6 ya gecince dehset hizlanmisti s6 yada gelse bi an once habire bakiyorum kontrol ediyorum samsung a bile yazdim mail donus yaptilar sorun olmamasi icin kontrol ediliyomus titizlikle oyuzden tarih veremiyolarmis falan filan

• ömerelif Ö kullanıcısına yanıt
    Kardeşim orada csc seçeneğinde firmware in csc si ne ise o ülkenin romunu kullanıyorsun demektir.Genelde kısaltma yazar örn TUR,XSG,INS vb. .Dikkatli bakın kesin olarak yazıyor olmalı.Kısaltmayı bana yazın hangi ülke olduğunu söyleyeyim ya da ekran alıntısı yapıp yollayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: porketles

Kardeşim orada csc seçeneğinde firmware in csc si ne ise o ülkenin romunu kullanıyorsun demektir.Genelde kısaltma yazar örn TUR,XSG,INS vb. .Dikkatli bakın kesin olarak yazıyor olmalı.Kısaltmayı bana yazın hangi ülke olduğunu söyleyeyim ya da ekran alıntısı yapıp yollayın.

csc kodu xcg yazıyor csc ülkesi uae/ae yazıyor

• Bir kaç gündür MM kullanıyorum Lolipopa göre cihaz daha hızlı çalışıyor, efektler göze daha hoş geliyor, ikonlarda ki ufak değişiklikler hoş olmuş, parmak izi okuyucusu çok hızlı çalışıyor, ram kullanımı biraz düşmüş bunlar olumlu yönleri.
    Cihazın hem normal kullanım sırasında hemde şarj sırasında(hızlı şarj kapatılabiliyor) lolipopa göre daha fazla ısınıyor, güç tasarrufu açıkken bildirim panelinin sabit bir renkte olması göze hoş gelmiyor bunlar ise olumsuz yönleri.
    Batarya konusunda ben bir değişiklik göremedim 3g de lolipopla hemen hemen aynı gibi wi-fi kullanımında ise çok azda olsa olumlu yönde fark var. Bekleme sırasında yaşanan şarj probleminin devam ettiğini diyebilirim 3g için değişiklik yok wi-fi için ise bir tık daha iyi.
    Bunlar benim gözlemlerim uzun süre kullandıkça daha iyi anlaşılır şimdilik böyle belkide ben fark etmemişimdir farkları umarım gücellemeler ile daha iyi olur.
    Son olarak MM kullananlara sorum olacak rehberde favorilere kişi eklemek istediğim zaman kimse görünmüyor önceki sürümde böyle bir sıkıntı yaşamamıştım sizde de böyle problem var mı?

• porketles P kullanıcısına yanıt
    pardon xsg yazıyor dediğiniz yerde

Birleşik arap emirlikleri romunu kullanıyorsunuz.
  • porketles P kullanıcısına yanıt
    peki o ülkeye güncelleme gelince mi bana gelir? birde Fransa romu na geçersem bir sonraki güncelleme otomatik gelir mi

size ancak arap emirliklerine güncelleme geldiğinde güncelleme gelir.Ya da fransa romuna da geçerseniz hemen güncellemeyi alırsınız.Bu konuda detaylı bilgi Marsmallow konusunda ya da bu konuda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ömerelif

bu bütün telefonlarda olur. aktif bağlantıda + gelir. bence siz fazla hassas davranıyorsunuz. telefon sonuçta.kullanın gitsin

yok hocam internete giremiyorum H de demiş ve H+ da fazla durmuyormuş. sorun var.
  • Bazı arkadaşlar bekleme esnasında şarj gittiğinden söz etmiş ama benim Lollipop'tan sonra en sevdiğim özellik Doze modu oldu. Uzun bir süre telefona dokunmayınca (araba sürerken, işteyken, dersteyken) gerçekten çok çok az gidiyor şarj. Lollipop'ta böyle değildi.
    Telefon açıkken ve işlem yapıyorken şarj aynı hızda gidiyor tabii.
  • fatix54 F kullanıcısına yanıt
    Merhaba hangi yazi tipini kullaniyorsunuz acaba? S5 de de kullanabilir miyim? Tesekkurler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar elimde 7 aylık H815 TR LG G4 var. Media Markt'den almıştım. Tam anlamıyla sıfır gibi duruyor. Hiç bir çiziği ve kronik sorunların hiç biri yok. Bir arkadaşımın da 12 Günlük Samsung S6'sı var. Takas etmek istiyor kafa kafaya. Sizce LG G4'ü mü Samsung S6 ile takas etmek mantıklı mı acaba ?
  • Yarın cuma mübarek gün. Cuma namazında dua edelim şu marshmallow bir an önce gelsin diye. İnsanı sabır taşına çevirdiler.

• Bu Samsung neden herzaman Türkiye'yi ikinci plana atıyor bu güncelleme konusunda ? Cidden çok manidar. Yanıbasımız kıbrıs a veriyor ama bize yok. Ozaman bende birdaha Samsung almıyorum, aldırtmıyorum.

• Beyler herşey çok iyi güzelde şu güç tasarrufunu açınca üst bar kahverengi kötü bir renk oluyor o hiç hoş olmamış değiştirilmiyor mu ya? Birde rehberde çoğu kişiye resim eklerim onlar arayınca resim büyük ekran görünürde ben arayınca hiç görünmüyor konuşmaya baslayınca yuvarlak kücük resim görünüyor (sanırım). Önceden aradıgımızda görünmüyor muydu ya? Bunun için şimdi bi ayar var mı veya bi uygulama falan?
  • beyler kolay gelsin . cihazıma sadece root atmak istiyorum . forumu okudum ama bana 5 10 dk sını ayırıp root atmamda yardımcı olacak biri var mı acaba ? tecrübe her zaman 1 adım öndedir
  • valla şuanda denetleme yapıyorum hala denetliyor..sanırım bişiler var gibi, hadi hayırlısı

edit:2 dk denetlemeden sonra; zaten en yeni günceleş.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzil -- 26 Şubat 2016; 0:25:13 >
  • dostlar fransa romunu kurmaya calisiyorum ancak odin "nand write start" yazisinda takildi kaldi. yaklasik 15 dk dir hicbir islem yapmiyor. ne yapsam? biraz daha beklesem mi?

• 
Sayfa: önceki 10731074107510761077
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.