Şimdi Ara

Samsung Galaxy S4 Şarj Almama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, geçen ay 25 Temmuzda aldığım S4'ü, dün akşam üstü şarjdan çıkarıp dışarı çıktım, hiç bir sorunu yoktu. Gece tekrar eve dönüp şarja taktığımda cihaz şarj almadı.

Orjinal şarj cihazı ve HTC'nin orjinal şarj cihazı ile şarj etmeyi denedim hiç bir sonuç alamadım. Bilgisayara da bağladım sonuç aynıydı.

Bugün dükkanda güç kaynağını 4.5-5V'a ayarlayıp sadece bataryayı manüel olarak 20-25 dk şarj ettim. Telefona taktığımda %48 şarjı dolmuştu.

Batarya'da sorun olmadığını öğrenmiş oldum. Kabloda da yok, sanırım sorun cihazın entegresinde yada soketinde.

Telefonu düşürmedim, darbe almadı, ıslanmadı.

Cihaz KVK güvenceli. Bugün aldığım Turkcell'e verdim servise gitti. 1-2 arkadaşımla konuştum kesinlikle geri alma. 1 aylık telefonda bu sorun çıkıyorsa bu fabrika hatasıdır. Ara konuş ya paranın karta geri iadesini iste, yada 0 kapalı kutu ürün göndersinler diyorlar.

Sizce ne yapmalıyım? Daha önce başına böyle bir olay gelen var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: srcn

Merhaba arkadaşlar, geçen ay 25 Temmuzda aldığım S4'ü, dün akşam üstü şarjdan çıkarıp dışarı çıktım, hiç bir sorunu yoktu. Gece tekrar eve dönüp şarja taktığımda cihaz şarj almadı.

Orjinal şarj cihazı ve HTC'nin orjinal şarj cihazı ile şarj etmeyi denedim hiç bir sonuç alamadım. Bilgisayara da bağladım sonuç aynıydı.

Bugün dükkanda güç kaynağını 4.5-5V'a ayarlayıp sadece bataryayı manüel olarak 20-25 dk şarj ettim. Telefona taktığımda %48 şarjı dolmuştu.

Batarya'da sorun olmadığını öğrenmiş oldum. Kabloda da yok, sanırım sorun cihazın entegresinde yada soketinde.

Telefonu düşürmedim, darbe almadı, ıslanmadı.

Cihaz KVK güvenceli. Bugün aldığım Turkcell'e verdim servise gitti. 1-2 arkadaşımla konuştum kesinlikle geri alma. 1 aylık telefonda bu sorun çıkıyorsa bu fabrika hatasıdır. Ara konuş ya paranın karta geri iadesini iste, yada 0 kapalı kutu ürün göndersinler diyorlar.

Sizce ne yapmalıyım? Daha önce başına böyle bir olay gelen var mı acaba?

Fabrika hatası olayınıda hiç anlamam..Elektronik %50 si kalite %50si şans hatta şans dahada fazla olabilir..Ben küçükken 250 lilik cips almıştım içinden taso çıkmıştı arkadaş boş yok almıştı ona bişey çıkmamıştı bunuda niye anlattıysam..Hocam iade felan çok çok zor..çünkü 25 temmuzda almışsın bugun 27si..1 ayını doldurmş..Adamlar tamir edip verecekler başka sansın yok..Ama belki tamir edilmeyen bi entegre felan yandıysa ancak ozaman değişim derler..Umarım şarj soketi su felan almamıştır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.