Şimdi Ara

Samsung galaxy s4 ölü pixel olustu. Onerileriniz :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar merhabalar 13 eylul 2013 tarihinde almanyanin munih kentinde saturn den s4 aldim.
    Canim cok sikkin arkadaslar. Yaklasik 4 saat once ekranin sag kenarinda igne basi kadar olu piksel olustu yesil bi nokta kadar. Neyse dedim cok sknti olmaz heralde idare ederim dedim demez olaydim. Bahsettigim ufak piksel cizgi haline dondu ve ekranin yaninda yukaridan asagiya cizgi halinde yesil bir cizgi oldu.

Telefonu almanyadan aldigim icin sanirim burada garantisi yada herhangi bir degisim soz konusu degil. Yarin telefonu almanyaya akrabalarima gondericem geriye. Onlar da saturn e goturup degisim yada tamirini talep edicekler. Umarim degisim yada tamirini kabul ederler.

Canim cok sıkıldı bu duruma moralim cok bozuk. Ne hevesle almistim simdi birdha ugrasicam islemlerle.

Telefona en ufak bir darbe gelmedi ne dustu nede baska bir durum oldu. Telefonu korumali orjinal silikon kilifiyla kullaniyorum ustelik. Nasip boyleymis ne yapalim artik.

Telefonun sifirini verirlerse acmadan satmayi dusunuyorum. Asiri derecede sogudum telefondan. Gecen sene de s3 almistim. S3 hala tas gibi ve calisiyor ama s4 olmamis heralde :). Biraz da sans isi elektronik.

Allah sizin telefonlarinizi korusun. Ben yandim siz yanmayin arkadaslar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.