Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU] (495. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.995
Cevap
109
Favori
614.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 493494495496497
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kitkat yükleyipte wakelock detactor uygulamasini acabilen varmı ? Varsa yardimci olabilirmi
  • THEATTRE35 T kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz uygulamayı yükledim.Google Play Hizmetleri 1.sırada şarj tüketiyor.Nasıl önlem almam lazım.Çünkü bu programı devre dışı bıraktığımda bazı uygulamalar çalışmıyor(youtube gibi)
  • Normal mi bunlar bilen cvp yazabilir mi
    SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Araştırmacı608 A kullanıcısına yanıt
    Google Play hizmetlerinin üzerine tıkla hangi işlemi kullanmış anlamaya çalışalım.Bu arada bende google play hizmetleri devre dışı ve Youtube açılıyor :)

Edit: Yükledikten sonra en az bi 8 saat uygulamanın veri toplamasını beklemek lazım.Sonra awake yüzdesi ne kadar ona bakmak lazım.
    Benim telefon beklemesi şu an 19 saat 46 dakika ve awake süresi %1.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THEATTRE35 -- 30 Eylül 2014; 22:36:40 >
  • bykush19 B kullanıcısına yanıt
    Ekran kullanım süresi çok düşük bu bekleme süresine göre.Eğer oyun oynamadıysan bi terslik var.

• Hocam sen bana yardımcı olabilirmisin.Bu işlerden anladığın belli :) wakelock detactor uygulamasini yuklicem 4.4 workroand falan diyor :) nasıl yapicam onu
  • quote:

Orijinalden alıntı: THEATTRE35

Ekran kullanım süresi çok düşük bu bekleme süresine göre.Eğer oyun oynamadıysan bi terslik var.

Oyun yüklü değil telefonumda üstad hatırladın mi beni yine ben servis kabul etmiyor ama benim telde sıkıntı var.telim masanın üzerinde beklerken tıpkı nette geziyorum gibi sarj yiyor. Tüm uygulamalar kapalı wifi gps vs hersey kapalı saatte % 3 tuketiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bykush19 -- 30 Eylül 2014; 22:54:08 >
  • quote:

Ama kitkat bence ubna1 sürümden daha iyidir şarj konusunda.En azından kitkat'a geçen arkadaşların yorumu bu şekilde.
    Bu arada ben TouchWiz arayüzünü kullanmıyorum internetten bulduğum Next Launcher full sürümü kullanıyorum.Şarja ve ya stabiliteye etkisi var mıdır denemeden bilemem tabi ama bilgi vermek amaçlı paylaşmak istedim.

Sarj a baya etkisi var. Touchwiz den cok sıkıldım desem yeridir. Ayarlar menusu bile itici gelmeye basladi.

• arkadaşlar full şarj yaptıktan sonra fişi çektikten sonra %99 veya %98 e neden iner?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andorgates -- 1 Ekim 2014; 0:03:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: andorgates

arkadaşlar full şarj yaptıktan sonra fişi çektikten sonra %99 veya %98 e neden iner?

%100 dolduktan sonra yarım saat daha şarjda kalınca düşmüyor.

• 4.4.2'de çalışmıyor olabilir.

Wakelock uygulaması çalışıyor ise yükle yorumlayalım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: hkn3232

quote:

Ama kitkat bence ubna1 sürümden daha iyidir şarj konusunda.En azından kitkat'a geçen arkadaşların yorumu bu şekilde.
    Bu arada ben TouchWiz arayüzünü kullanmıyorum internetten bulduğum Next Launcher full sürümü kullanıyorum.Şarja ve ya stabiliteye etkisi var mıdır denemeden bilemem tabi ama bilgi vermek amaçlı paylaşmak istedim.

Sarj a baya etkisi var. Touchwiz den cok sıkıldım desem yeridir. Ayarlar menusu bile itici gelmeye basladi.

S5 temasini yukledim. Bildirim paneli vs degisti. Pop up gibi geliyor bildirimler. Tavsiye ederim. Yukarilarda ss koymustum tabi arada kaynayip gitti :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Üstad sildim onu fabrika ayarlarına dönünce silinmisti bi daha yüklemesine yükleyim hemen

• quote:

arkadaşlar full şarj yaptıktan sonra fişi çektikten sonra %99 veya %98 e neden iner?

Benimde öyle ayrıca % 4 falan kalınca kapanıyor açılmıyor şarja takmayinca

Bu da bu sabahki goruntu
    SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU]

• Arkadaşlar bazı sorularım olacakti cevaplarsaniz sevinirim.
    1. Ram'i çok silmeme ragmen hemen %80-90 oluyor bunun bir çözümü var mi ?
    2. Oyunlari komple sd karta aktaramiyor muyuz ?
    3. Güncelleme gelecek mi ?
    4.Samsung'un uygulamalarini kaldirmanin bir yolu yok mu ?

Şimdiden teşekkürler :)

• quote:

Orijinalden alıntı: bykush19

quote:

Benimde öyle ayrıca % 4 falan kalınca kapanıyor açılmıyor şarja takmayinca

Bataryayı uzun süre şarjda beklet yüzde 4'te kapanması düzelebilir.

%84'e gece mi düşmüş?

• 
Sayfa: önceki 493494495496497
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.