Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU] (273. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.995
Cevap
109
Favori
614.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 271272273274275
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AvYusuf

quote:

Orijinalden alıntı: clericuzieo

Arkadaşlar tuş kilidi için şekil çizerken ve orta tuşa basınca telefon titriyor. bunu kapatabilmenin bir yolu varmı?

Aynı dertten bende muzdaribim.

Sanırım en kestirme çözümü fabrika ayarlarına dönmek.Tabi önce hafızadaki herşeyin yedeğini almak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • slm arkadaslar ilk sayfalarda sarjdan cok şikayet eden arkadalar var 1 gün dayanmıyor diyen aksam %100 iken bırakıp sabah kalkınca %60 olan kişiler var sizlerdede varmı bu olay
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz YK

slm arkadaslar ilk sayfalarda sarjdan cok şikayet eden arkadalar var 1 gün dayanmıyor diyen aksam %100 iken bırakıp sabah kalkınca %60 olan kişiler var sizlerdede varmı bu olay

bende öyle gece %40 düşme olmuyor en fazla %3 ama arkadşların gördüğü 6 saat ekran süresini ben göremiyorum en fazla 4 saaat
    ama s3 miniden kat kat iyi öneririm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uncharitable U kullanıcısına yanıt
    peki sizin twlwfon siyah mı-beyazmı peki sizde neler kapalı ilk sarjınızı nasıl yaptınız ? evet s3 miniden kat kat iyi
  • Arkadaşlar oyunlarda ve menü geçişlerinde kasmalar oldugunu söyleyenler var; ne durumda sizin? Bir de hangi sürüm güncel şu an?

• Ben fifa 14 oynarken müzik dinlemek istiyorum ama fifa14 açınca otomatik kapanıyor müzik nasıl asabilirim bu sorunu ?

• Yav arkadaş, bu pil beni delirticek! Telefon bildiğin içiyor şarjı. Bir telefon ~30 dk kilit modunda % 7 şarj yermi ? Sabah sarjdan çıkarıyorum ikindiye doğru bitiyor, kaldı ki bu sürede sadece 1-2 saat kullanıyorum. Başka aynı problem i yaşayan varmı

• Aynı sorundan bende muzdarip im. Kaldı ki gün içinde de oluyor bu olay.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz YK

peki sizin twlwfon siyah mı-beyazmı peki sizde neler kapalı ilk sarjınızı nasıl yaptınız ? evet s3 miniden kat kat iyi

telefon siyah ilk şarjı akşam 10 da takıp sabah 9 da aldım

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dentrassi

Yav arkadaş, bu pil beni delirticek! Telefon bildiğin içiyor şarjı. Bir telefon ~30 dk kilit modunda % 7 şarj yermi ? Sabah sarjdan çıkarıyorum ikindiye doğru bitiyor, kaldı ki bu sürede sadece 1-2 saat kullanıyorum. Başka aynı problem i yaşayan varmı

peki kullandıgın operatör nedir hocam
  • Uncharitable U kullanıcısına yanıt
    yani tamamen bitirip sarjı telefon kapanıp dan sonramı sarja taktınız ilk 2 sarjı bu sekildeme yaptınız
  • Bugün migros'ta telefonu 899 liraya gördüm, garantisi nerden diye sormadım.Alacak arkadaşlara duyurulur.

• quote:

Yav arkadaş, bu pil beni delirticek! Telefon bildiğin içiyor şarjı. Bir telefon ~30 dk kilit modunda % 7 şarj yermi ? Sabah sarjdan çıkarıyorum ikindiye doğru bitiyor, kaldı ki bu sürede sadece 1-2 saat kullanıyorum. Başka aynı problem i yaşayan varmı

Bu telefonun şarjının şöyle bi özelliği var, %15'in altına düşmeden şarja takmamak, tam dolmadan da çekmemek lazım.Özellikle tam dolmadan çekmemek önemli.Bu şekilde kullanılmadığı zaman anlık şarj düşmeleri olabiliyor.Bir kaç gün bu şekilde düzenli şarjet bakalım nasıl olacak.

• Şarj sorunu olan arkadaşlar telefonu düzenli olarak şarj edin %5 te takın %100 olmadan çıkarmayın %100 anını görürseniz 30 dk daha beklemekte fayda var
    Geceleri uçak moduna almanızı tavsiye ederim
    Sürekli e-postanızı kontrol etmiyorsanız senkronizasyonu kapatabilirsiniz
    Münkün olduğunca çok uygulamayı devredışı bırakın ve gereksiz şeyler yüklemeyin
    Ram problemi yaşıyorsanız cleanmasterda otomatik ram temizleyici var onu aktifleştirin
    Tarayıcının önbelleğini temizleyin ara ara
    2 günde bir yeniden başlatın telefon kendine gelir
    Kafaüstü kulaklığınız varsa diğer kulaklıklara göre daha çok şarj yer
    Wifi de iken modeme olan uzaklığınıza bağlı olarak şarj yeme durumu da değişir ne kadar yakınsanız telefon o kadar az zorlanır uzaklaşırsanız tam tersi

Belki yardımı dokunur bunların önceki sayfalarda var hepsi ama topladım aklımda olanları
  • Turkcell

• THEATRE35 T kullanıcısına yanıt
    Dedikleriniz doğru fakat benim sıkıntım kullanımdan değil. Zaten telefonu alalı 2 hafta oluyor. Ki telefonu hiç bi zaman tam sarj olmadan çıkaramadım zaten 2 hafta oluyor. Neyse ekran parlaklığı genellikle yaklaşık %20 de oluyor. Senkronizasyonu zaten hiç sevmem sürekli kapalı. 3g gps falanda açık bırakmam. Arkaplanda açık uygulama varmı diye hep kontrol ederim. Ki bunlar işe yaramayınca Wipe yaptım, hala devam etti. Ha keza bundan önce note 2 kullandığım için biliyorum son çare olarak root yapıp tweaklerle oynadım. Sonuç olarak hala kilit ekranında sarj düşmesi var ve kullanım durumunda hala normalden fazla şarj yiyor fakat bu işlemlerden sonra eskiye göre daha iyi. Tam sarjda telefonumu sadece ort. 2.5 saat kullanım ve 6-7 saat beklemede kullanabiliyor um.

• quote:

Dedikleriniz doğru fakat benim sıkıntım kullanımdan değil. Zaten telefonu alalı 2 hafta oluyor. Ki telefonu hiç bi zaman tam sarj olmadan çıkaramadım zaten 2 hafta oluyor. Neyse ekran parlaklığı genellikle yaklaşık %20 de oluyor. Senkronizasyonu zaten hiç sevmem sürekli kapalı. 3g gps falanda açık bırakmam. Arkaplanda açık uygulama varmı diye hep kontrol ederim. Ki bunlar işe yaramayınca Wipe yaptım, hala devam etti. Ha keza bundan önce note 2 kullandığım için biliyorum son çare olarak root yapıp tweaklerle oynadım. Sonuç olarak hala kilit ekranında sarj düşmesi var ve kullanım durumunda hala normalden fazla şarj yiyor fakat bu işlemlerden sonra eskiye göre daha iyi. Tam sarjda telefonumu sadece ort. 2.5 saat kullanım ve 6-7 saat beklemede kullanabiliyor um.

Normal bir durum değil, bi servise yolla istersen.

• Bende kernel sürümü bu sekilde sizdekide boylemi acaba orjinal degilmi ya
    SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU]
  • Dentrassi kullanıcısına yanıt
    telefonunuzu bakırköydeki samsunga götürün eğer istanbuldaysanız bakırköyün hemen girişinde... Eğer garantiniz varsa yeni batarya takıyorlar burdan batarya sorunu olan diğer arkadaşlara da duyrulur. Yalnız saçma bir prosedürleri var telefona format atıp yeni yazılım yüklüyorlar ve 2 gün telefonsuz kalıyorsunuz.
  • 
Sayfa: önceki 271272273274275
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.