Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU] (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.995
Cevap
109
Favori
614.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ksatak

bu cihazla ekran görüntüsü nasıl alınıyor?

Güc tusu ve home tusuna ayni anda basili tutun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya bisey sormak istiyorum.sen turkiyede yasamiyorsun sanirim.yurtdisindaysan nerdesin.vede telefonun 9195 yani 4g yi destekleyen model.4g destekleniyormu ulkende

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar mesaj geldiğinde direk gelen mesajı açmak adına ne yapabiliriz. Var mı fikri olan?
    Üstten çekmek yada mesaj kutusuna gitmekten başka?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sendman

Arkadaşlar mesaj geldiğinde direk gelen mesajı açmak adına ne yapabiliriz. Var mı fikri olan?

msj ayarlarında msj ön izlemeyi aktif edersen direk msj görünüyo ekranda. tuşlar kilitliyse bildrm çubugunda görünüyoön izleme olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sendman

Arkadaşlar mesaj geldiğinde direk gelen mesajı açmak adına ne yapabiliriz. Var mı fikri olan?

Swipe home button yüklerseniz sadece parmak hareketleriyle istediginiz uygulamayi acabilirsiniz yada ekrani kilitleyebilirsiniz.Mesela bende home tusunun hemen üstünden parmadagimi sola dogru yukari dogru kaydirdigimda tus kilidi devreye girip ekran kapaniyor.

tolgaatasoy :

Evet türkiyede yasamiyorum isvicredeyim,bendeki telefon 9195 4g'li olan model,suan yasadigim bölgede yok ama merkezi yerlere geldi 4g mesela zurich,bern,basel,st.gallen köylerede yayilmasi 2014ü bulur sanirim..
  • dayı oğlu aldı otg yi bende denedim olmadı bu kadar güzel bi telefona otg koymamaları çok kötü hala s2 de hevesimi alıp sonra s4mini almayı düşünüyorum. @ayzınhaym
  • S4 mini ile temple run oynarken kasmalar oluyor bunun sebebi ve çözümü ne olabilir?Birde şarja takdığımda sarj %100 olduktan sonra gelen (şarj aletinden) cızırtı sadece bana özel mi yoksa sizlerde de oluyor mu ? Şimdiden teşekkürler
  • Yazılımı güncelledikten sonra şarj süresinde bi düşüş var gibi.. Var mı yaşayan?

Edit: Kelime hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sendman -- 1 Ağustos 2013; 2:04:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yabanci_ch

S4 mini icin root cikti,cihaza root yapmak isterseniz yönergeler ve gerekli programlar assagidaki adreste mevcut ben yaptim sonuc basarili..

Önemli Not: sadece I9195 gecerlidir

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2364980

Arkadaşlar bu root olayı telefonun garanti dışı kalmasına sebep olabilir yüklerken bunuda düşünerek yükleyiniz.

• dün itibariyle bende bir s4 mini aldım. htc desire s deneyiminden sonra daha kullanışlı ve hızlı geldi bana.
    memnun kalacağım gibi gözüküyor.
    kilit ekranında ''hayatınıza eşlik eder'' gibi bir yazı var. o yazıyı oradan nasıl kaldırabilirim.
  • 29 Temmuz itibari ile bende s4 mini kullanıcısıyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalles_papaz

dün itibariyle bende bir s4 mini aldım. htc desire s deneyiminden sonra daha kullanışlı ve hızlı geldi bana.
    kilit ekranında ''hayatınıza eşlik eder'' gibi bir yazı var. o yazıyı oradan nasıl kaldırabilirim.

Ayarlar / ekran kilitle / ekran kilit widgetleri/ kisisel mesaji duzenle gibi bir kisim var oradan kaldirabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senemayhn -- 1 Ağustos 2013; 12:40:02 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: senemayhn

quote:

Orijinalden alıntı: kalles_papaz

dün itibariyle bende bir s4 mini aldım. htc desire s deneyiminden sonra daha kullanışlı ve hızlı geldi bana.

Ayarlar / ekran kilitle / ekran kilit widgetleri/ kisisel mesaji duzenle gibi bir kisim var oradan kaldirabilirsiniz

teşekkürler :)
  • sendman kullanıcısına yanıt
    yazılımdna önce 24 saati zor çıkarıyodu tel. yazılımdan sonra 2 3 günü buluyo bitmesi.
  • slm arkadaşlar. bende s4 mini aldım .25.07 de.ancak telefonun daha jelatinlerini sökmeden şarja taktım.hani derler ya ilk şarj uzun olmalı diye. sonra telefonun pili tam dolduktan sonra şarj adaptörünün içinden cızırtılar gelmeye başladı. hemen değişim için teknosa ya gönderdim . bu akşam yeni değişmiş s4 minin geldi.ama yine aynı sorun şarj full olunca adaptör den cızırtılar gelmeye başlıyor. elime alıp ekranı açıyorum. biraz kurcalamaya başlayınca ses kesiliyor. pil harcıyor onan. 1 dakika sonra şarj full olunca cızırtılar başlıyor. yardımlarınızı ve görüşlerinizi istiyorum teşekkürler
  • nezih25 N kullanıcısına yanıt
    aynısını bende yaşadım :D heralde normal bişey
  • ince bi cızırtı bnde de geliyo. ama duymak için kulagını şarj cihazına iyice yklaştırmak lazım:) normal bişydir die hiç takılmadım:)
  • samsung müşteri hizmetleri yardımcı olamıyor sadece yetkili servise yönlendiriyor.yetkili servisler telefon ve şarj aleti gelecek diyorlar. elektronikten anlayan bir abime sordum . oda bazı şarj cihazlarının kondansatörlerinden kaynaklandığını normal olduğunu söyledi .umarım öledir saygılarımla
  • evet arkadaşlar bende alalı iki gün oldu S4 mini.
    daha henüz tam alışamadım ama kesindir ki (5800) dan daha iyi :D
    ilk gözüme çarpan eksi yönleri, alarmın kapalı iken ve sesi kısık iken çalmaması ve ram hafızasını sil dediğimde minimum 16 ile maks 39 arasında programın kapatılması.
    saygılarımla
  • hattımda 3g aktif görünüyor ancak ekranda 3g simgesi çıkmıyor. özel bir ayar var mı 3g için?
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.