Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S3 MINI (GT-I8190) - ANA KONU (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.289
Cevap
24
Favori
218.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nokia 3210/3100/6230i/5530expressmusic/2690/e6 çocukluğumdan sure gelen nokia hegemonyasına 3 gun önce samsung galaxy s3 mini ile son verdim.bi tarafım halen nokia en iyi telefonları üretir desede kabul etmek lazım ki nokianın gümüzü şartlarında miladı doldu.s3 mininin a sını b sini c sini bilmem sizin kadar bilgili değilim teknik açıdan ama son olarak nokia e6 ile(kıyas yapmak saçma olabilir) kıyaslarsam arasında dağlar kadar fark var nokia artık telefon yapamıyor kanısına vardım.(yanlış bir varsayım da olabilir).sonuç olarak alacak arkadaşlara bir daha söylüyorum tam donanımsal olarak bilgiye sahip değilim ama bence çok iyi telefon kendi adıma tavsiye edebilirim.

not:nokia'yı bırakmak adama çok koydu be :d
  • quote:

Orijinalden alıntı: ünal719

nokia 3210/3100/6230i/5530expressmusic/2690/e6 çocukluğumdan sure gelen nokia hegemonyasına 3 gun önce samsung galaxy s3 mini ile son verdim.bi tarafım halen nokia en iyi telefonları üretir desede kabul etmek lazım ki nokianın gümüzü şartlarında miladı doldu.s3 mininin a sını b sini c sini bilmem sizin kadar bilgili değilim teknik açıdan ama son olarak nokia e6 ile(kıyas yapmak saçma olabilir) kıyaslarsam arasında dağlar kadar fark var nokia artık telefon yapamıyor kanısına vardım.(yanlış bir varsayım da olabilir).sonuç olarak alacak arkadaşlara bir daha söylüyorum tam donanımsal olarak bilgiye sahip değilim ama bence çok iyi telefon kendi adıma tavsiye edebilirim.

not:nokia'yı bırakmak adama çok koydu be :d

Fazla bilgin olmamana rağmen doğru bir seçim yapmışsın. Nokia artık Türk piyasasının sahibi olmayı bırakacak, zaten yerini Samsung aldı 2012 yılının satış rakamlarına göre. Sen yap N8 gibi bir telefon, internete gir donma yapsın, oyun zaten bulamazsın, koy 256 MB Ram ve 512 MB ROM millet sıkıntı çeksin, birde o telefona yığınla para ödesin. Nokia standardını bırakacak gibi durmuyor. Aslında Nokia yavaş yavaş düzeliyor. Mesela Symbian'dan umudu kesti, artık Windows'a yöneldi. Lumia'lar bunun habercisi. Bence Samsung piyasayı elinde tutan bir marka

• quote:

Orijinalden alıntı: Xlargest

ya kılıf 2. planda ama oda gerekli içine giren kılıftan alıcam flip cover pek hoşuma gitmedi arkadaşta inceledim, servis aklıma çok takılıyor, vallahi ücretsiz değiştirirlerse süper olur. sizin fikirleriniz nedir daha önce samsung servisine bir ürün götürüp memnuniyetiniz nedir, yoksa serviste bize kullanıcı hatası diyip eller havayamı diyecek!

KVK'nın bir tek ekranı değiştirmesini beğendim. Geri kalan tüm kategorilerden 0 alacak bir servis. Ben telefonun arızasını bariz bir şekilde açıklayıp gönderiyorum servise, adamlar hata yoktur deyip geri gönderiyorlar! En sonunda bir güzel lafları söyledim ve çıktım gittim KVK'dan. Bir daha ne KVK'ya yolum düşsün ne de Nokia'ya!

• arkadaşlar, bu akşam vodafone dan s3 mini aldım. telefon gayet güzel ama 8gb olması gereken hafıza 4gb olarak gözüküyor ve kutu içerisinden herhangi bir sd kart çıkmadı. bilgisi olan varmı acaba, neden 4gb gözüküyor telefon
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarKKnigh[TR]

quote:

Orijinalden alıntı: Ystipi

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bugun telefonu aldıgım mediamarkta gittim, müşteri temsilciline danışmaya, s3minimin ön dış ekran çatladı garanti kapsamına girermi diye, girmiyor dediler, servis 100tl üzeri masraf çıkarır dediler, sizce ne yapmalıyım bana bir destek atın. canım sıkkın moralim bozuk, Allahtan tek şansım iç ekranın zarara uğramaması, bu kadar kırılgan oldugunu hiç düşünmemiştim.

Düştümü dostum telefon, nasıl oldu bu ...

çeket cebime koyarken cebin içine koyuyorum diye kay sen botun üstüne düştü bottan ters sekip ekran üstü yere.

Aman yaa sinir edici bir durum bir daha aşağıdaki kılıftan al dostum 50 tl'ye bir daha böyle birşeyle karşılaşmazsın umarım :

http://www.genpa.com.tr/aksesuarlar/kilif/samsung-s3-mini-beyaz-kilif.html

Ayrıca kullanıcı hatası deyip para talep ederler sorunun giderilmesi için malesef dostum ...

evet haklısın sanırım öyle diyecekler, şu son 2 gün içinde en kıl oldugun kelime kullanıcı hatası olacak sanırım. samsung mamsung nazarın gözün önüne geçen bir telefon üretirse haber verin:D

:) Kardeş sen yinede diğer arkadaş gibi direk servise git, belkide şansa para falan istemezler belli olmaz ama o kılıftan mutlaka al ...

O kılıf Avea'da 30 TL neden internetten alıp 50 TL ödesin ki Ben Avea'dan aldım 30 liraya.

Hocam valla bilgim yoktu dediğiniz iyi oldu, bende aveadan bakarım telefonu alınca . Peki garantisi falan var mı ? Genpanın ki garantili ürün . Aveadaki ?

Telefonun garantisi mi? Yoksa kılıfın garantisi mi? Telefonun tabii ki var garantisi fakat kılıfın yok bildiğim kadarıyla. Kılıf için garantiye gerek var mı ki?

Kılıfında garantisi var diye biliyorum hocam ...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Progressivity

telefoncu.com'da S3 mini için peşin fiyat 898 TL diyor ayrıca Gorilla Glass 2 cam olduğunu da söylüyor ama bu bilgi doğru mudur acaba ? Bir de ekstra para ödemek isterseniz root işlemi yapma ve tegra oyun driver yükleme seçenekleri de bulunuyor. Anlamadığım nokta s3 mini için root yapma ve tegra oyun yükleme imkanı varsa biz neden ulaşamıyoruz buna internetten

Root ''BU'' konuda mevcut. Oradan yararlanabilirsin. Tek dosyalı Odin'den flashlayarak yapacaksın.

o gözümden kaçmış ya yoksa açtığın sayfayı takip ediyorum bir sürü resim olunca arada kaynamış

• quote:

Orijinalden alıntı: Baalzamon

arkadaşlar, bu akşam vodafone dan s3 mini aldım. telefon gayet güzel ama 8gb olması gereken hafıza 4gb olarak gözüküyor ve kutu içerisinden herhangi bir sd kart çıkmadı. bilgisi olan varmı acaba, neden 4gb gözüküyor telefon

Android telefonun 4 GB hafızasını kullanıyor. Bu yüzden hafıza 4 GB olarak gözüküyor.
  • quote:

quote:

quote:

telefoncu.com'da S3 mini için peşin fiyat 898 TL diyor ayrıca Gorilla Glass 2 cam olduğunu da söylüyor ama bu bilgi doğru mudur acaba ? Bir de ekstra para ödemek isterseniz root işlemi yapma ve tegra oyun driver yükleme seçenekleri de bulunuyor. Anlamadığım nokta s3 mini için root yapma ve tegra oyun yükleme imkanı varsa biz neden ulaşamıyoruz buna internetten

Root ''BU'' konuda mevcut. Oradan yararlanabilirsin. Tek dosyalı Odin'den flashlayarak yapacaksın.

o gözümden kaçmış ya yoksa açtığın sayfayı takip ediyorum bir sürü resim olunca arada kaynamış

Root yaptıktan sonra oluyorsa eğer deneyimini bizimle paylaşırsın arkadaşım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bugun telefonu aldıgım mediamarkta gittim, müşteri temsilciline danışmaya, s3minimin ön dış ekran çatladı garanti kapsamına girermi diye, girmiyor dediler, servis 100tl üzeri masraf çıkarır dediler, sizce ne yapmalıyım bana bir destek atın. canım sıkkın moralim bozuk, Allahtan tek şansım iç ekranın zarara uğramaması, bu kadar kırılgan oldugunu hiç düşünmemiştim.

Düştümü dostum telefon, nasıl oldu bu ...

çeket cebime koyarken cebin içine koyuyorum diye kay sen botun üstüne düştü bottan ters sekip ekran üstü yere.

Aman yaa sinir edici bir durum bir daha aşağıdaki kılıftan al dostum 50 tl'ye bir daha böyle birşeyle karşılaşmazsın umarım :

http://www.genpa.com.tr/aksesuarlar/kilif/samsung-s3-mini-beyaz-kilif.html

Ayrıca kullanıcı hatası deyip para talep ederler sorunun giderilmesi için malesef dostum ...

evet haklısın sanırım öyle diyecekler, şu son 2 gün içinde en kıl oldugun kelime kullanıcı hatası olacak sanırım. samsung mamsung nazarın gözün önüne geçen bir telefon üretirse haber verin:D

:) Kardeş sen yinede diğer arkadaş gibi direk servise git, belkide şansa para falan istemezler belli olmaz ama o kılıftan mutlaka al ...

O kılıf Avea'da 30 TL neden internetten alıp 50 TL ödesin ki Ben Avea'dan aldım 30 liraya.

Hocam valla bilgim yoktu dediğiniz iyi oldu, bende aveadan bakarım telefonu alınca . Peki garantisi falan var mı ? Genpanın ki garantili ürün . Aveadaki ?

Telefonun garantisi mi? Yoksa kılıfın garantisi mi? Telefonun tabii ki var garantisi fakat kılıfın yok bildiğim kadarıyla. Kılıf için garantiye gerek var mı ki?

Kılıfında garantisi var diye biliyorum hocam ...

Garantisi varsa iyiymiş, ama pek bir işe yarayacağını düşünmüyorum

• arkadaslar ilginc bi durumla karsi karsiyayim. telefon saat 8 den beri elimde sarj % 25 ti 5 saat gecti hala % 25 1 puan bile dusmedi yaw internetim acik whatsap kullandim bi yanda msn bi yanda burasi acik. su anda telden yaziyorum mesela masallah diyorum vallahh toplamda 1 gun 12 saat kullanim olmus. sanirsam gereksiz uygulamalari durdurmak konum servisini kapatmak otomatik guncellemeyi kapatmak bayagi ise yariyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahaaa simdi dustu % 23 e nazar degdirdim galiba

• beyler düşürenler kılıf alsınlar bende plastik kılıfı 2-3 kere çıkardım arka kapagı çıkarmak için o kadar

ayrıca plastik kılıfların kenarları biraz telefonun yanlarından taşıyor ters çevrildiğinde telefon ekranı yüzeye sürtmüyor.... bende düşürdüm ekran üstü cebimden ve kılıf korudu....öneririm
  • Arkadaşlar bu kılıftan kullanan var mı ve bu kılıfın arkası arka kapak görevi mi görüyor ? Yani telefonun arka kapağını çıkarıp mı kullanmak zorundayız ? Eğer öyleyse kılıfın arka kapağı telefonun arka kapağı gibi kaliteli mi aynısı mı :

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Baalzamon

arkadaşlar, bu akşam vodafone dan s3 mini aldım. telefon gayet güzel ama 8gb olması gereken hafıza 4gb olarak gözüküyor ve kutu içerisinden herhangi bir sd kart çıkmadı. bilgisi olan varmı acaba, neden 4gb gözüküyor telefon

Android telefonun 4 GB hafızasını kullanıyor. Bu yüzden hafıza 4 GB olarak gözüküyor.

eyvallah dostum sağolasın bilgi için
  • quote:

Arkadaşlar bu kılıftan kullanan var mı ve bu kılıfın arkası arka kapak görevi mi görüyor ? Yani telefonun arka kapağını çıkarıp mı kullanmak zorundayız ? Eğer öyleyse kılıfın arka kapağı telefonun arka kapağı gibi kaliteli mi aynısı mı :

►▬◄Bende var o kılıfın siyah versiyonu. Arka kapak görevi görüyor. Fakat bir sorun var. Alttan ve üstten bakılığında arka kapağı çıkarıp kullanmak zorunda olduğumuz için kapak dişlileri gözüküyor ve bu sinir bozucu oluyor. Ayrıca kapağı sert bir tabaka gibi düşün. Telefonun orjinal kapağı gibi kaliteli değil tabii ki.►▬◄

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emresteely -- 19 Aralık 2012; 23:54:43 >

• quote:

quote:

Arkadaşlar bu kılıftan kullanan var mı ve bu kılıfın arkası arka kapak görevi mi görüyor ? Yani telefonun arka kapağını çıkarıp mı kullanmak zorundayız ? Eğer öyleyse kılıfın arka kapağı telefonun arka kapağı gibi kaliteli mi aynısı mı :

►▬◄Bende var o kılıfın siyah versiyonu. Arka kapak görevi görüyor. Fakat bir sorun var. Alttan ve üstten bakılığında arka kapağı çıkarıp kullanmak zorunda olduğumuz için kapak dişlileri gözüküyor ve bu sinir bozucu oluyor. Ayrıca kapağı sert bir tabaka gibi düşün. Telefonun orjinal kapağı gibi kaliteli değil tabii ki.►▬◄

Hmm anladım kardeş, peki imkanınız varsa şu bahsettiğiniz dişlilerin bulunduğu açıdan resimlerini çeker misiniz telefonun . Aşırı derecede merak ettim, hem diğer arkadaşlarda görmüş olur ...

• telefonu kardesime aldik malun bende ace var usb kabloyu tv ye takiyorum usb baglayi tikliyorum tv telefonda ne var ne yok gosteryor. Aynisini s3minide denedik olmadi tel tv bagliyoruz tb de gt 8190 diye teli goruyor fakat ici bos cektigimiz foto ve videoyu goremoyoruz
    ne yapmali
    bu arada telefon cok iyi.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mertcnoz

Telefonu 2 gün önce vatan dan indirimle 874 tl ye aldim. Millet kapis kapis s3 mini aliyordu . Telefon katinda 2 saat sira bekledm 10 taksit ile 874 tl bu telefona bence deger bir fiyat.
    Ekrani bana gayet basarili geldi gorilla glass olmamasi ekranin tek eksisi.
    S3 mini ile desire x arasinda kalmistim ayni fiyattilar s3 sectim iyiki de secmisim cok memnunum.
    Ürünün sarji yoğun kullanimda gunun aksamnda bitiyor. Normal kullanilirsa 2 günü cikarabilir.

Sorusu olan arkadaslara yardim ederim

Nerde oluyor bu dostum kapış kapış s3 mini alma olayı ? Vatan'ın hangi şehirdeki şirketinde ?

ankara söğütözü'nde adamım genel indirimden kaynaklı bi kalabalık vardı zaten. vatandan telefonu aldıktan sora reyona götürüp test ettiriyorsun aslanım. orda bakıyorlar ve sıkıntısı yoksa alıp çıkıyorsun. ben o 30-40 sn lik işlem için 30 dk bekledim ve sıradakilerin yarısı s3 mini test edip aldı gitti.

• quote:

quote:

quote:

Telefonu 2 gün önce vatan dan indirimle 874 tl ye aldim. Millet kapis kapis s3 mini aliyordu . Telefon katinda 2 saat sira bekledm 10 taksit ile 874 tl bu telefona bence deger bir fiyat.
    S3 mini ile desire x arasinda kalmistim ayni fiyattilar s3 sectim iyiki de secmisim cok memnunum.
    Ürünün sarji yoğun kullanimda gunun aksamnda bitiyor. Normal kullanilirsa 2 günü cikarabilir.

Nerde oluyor bu dostum kapış kapış s3 mini alma olayı ? Vatan'ın hangi şehirdeki şirketinde ?

ankara söğütözü'nde adamım genel indirimden kaynaklı bi kalabalık vardı zaten. vatandan telefonu aldıktan sora reyona götürüp test ettiriyorsun aslanım. orda bakıyorlar ve sıkıntısı yoksa alıp çıkıyorsun. ben o 30-40 sn lik işlem için 30 dk bekledim ve sıradakilerin yarısı s3 mini test edip aldı gitti.

Test ettirmek iyiymiş beğendim . Ben erzurumdayım üniversitem burda diye . Burdaki vatan computer'da da var mıdır ki kontrol aşaması ...

• quote:

quote:

quote:

quote:

Test ettirmek iyiymiş beğendim . Ben erzurumdayım üniversitem burda diye . Burdaki vatan computer'da da var mıdır ki kontrol aşaması ...

olmasa bile dert etmene gerek yok vatan ürün iadesi konusunda çok esnek bir firma. ekran kartımı 2 hafta kullandım beğenmedim verdim mazeret bildirmeksizin hiçbir şey demeden aldılar paşalar gibi gittim üstüne biraz da koyup başka birşey aldım. telefonda da beğenmezsen verip paşalar gibi başka bir şey alabilirsin kanatimce.

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.