Şimdi Ara

Samsung Galaxy S23 Ultra [ANA KONU] (2028. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: neduda Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.550
Cevap
668
Favori
2.031.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
121 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
96. Sırada  bugün en iyi #19
Sayfa: önceki 20242025202620272028
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Server kayıtlı cihaz önerir misiniz ? 30k bütçe ile türkiye cihazı s23 mü yoksa yurtdışı kayıtlı s23u almak mı mantıklı olur ? Telefonun yanınds samsung watch da kullanmayı düşünüyorum ayrıca.
  • An itibariyle şeytan dürttü ve CSC'yi ILO yaptım.

Sorun yaşar mıyım  

• Selamlar, s23 ultra server kaydı yaptım elimde 2 adet edl kablosu var calisiyor almak isteyen dm atabilir
  • mahseer898 kullanıcısına yanıt
    Bence yd s23 ultra daha mantıklı.
    Düz modeli asla tavsiye etmem ultra varken düze bakılmaz.

Valla ne yalan söyleyeyim 35k'ya Xiaomi 14 Ultra kurcaladım 1 saat kadar... Arkadaş almış... IMEI çaktıracakmış... Ben Xiaomi'nin arayüzünü beğenmiyorum ama cihaz çok güzel olmuş. Özellikle kamerası "Beni kullan" diye bağırıyor. S23 Ultra'nın da kamerasına lafım yok.

Alternatif olabilir diye söylüyorum.

• oceandark O kullanıcısına yanıt

Ben yazacaktım siz yazmışsınız ama bazen problem oluyor çevirmiyor şu eklentiyi öneririm

Glot Dojo Extension

https://chromewebstore.google.com/detail/glot-extension/dbnjpielondlkmdjbembloegkaabfakc

Kurulum video'su mevcut Youtube de

https://www.youtube.com/watch?v=QojLSPavXFM

Ayrıca Udemy de türkçe altyazı olmayan eğitimlere türkçe altyazı ekliyor

Video dublaj için biraz gairp gelebilir ama yardımcı olur belki diye şu yapay zeka var rask.ai 1 Dakıkalık video çevirisi yapıyor

Deneme oalrak 3 video hakkı veriyordu en son ve hakkım bitince temp-mail.org'le yeni üyelik açıp kullanıyordum =D Şuan halen bu e.postaları destekliyor mu bilmiyorum

yurtdışı cihaz daha mantıklı
    S23U ve düz S23 arasında dağlar kadar fark var hocam.
    Ben de YD cihazı aldım 2 tane imei bulup server kayıt yaptırdım sorunsuz iki hatta çalışıyor. Bu devirde ucuza en az 5 sene götürecek telefon oldu.
    Ota üzerinden güncellemeleri de alıyor root gerekmiyor telefonu sıfırladığında server kayıt gitmiyor. Tek dezevantajı var samsung pass ve güvenli klasör çalışmıyor. Pass yerine Google veya Microsoft kullanılabilir.
  • 
Sayfa: önceki 20242025202620272028
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.