Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S23FE [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: alpikk , alpikk , constantine05 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 8 Misafir (4 Mobil) - 5 Masaüstü6 Mobil1 Android
5 sn
1.784
Cevap
108
Favori
127.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hayırlı olsun 2 gün önce aynı renkten aldım, memnunum şu an cihaz premium hissettiriyor. Çoğu kişi iphone mu aldın diye sordu  

• Kılıf ve ekran koruyucu tavsiyelerine açığım bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

• inventive kullanıcısına yanıt
    amFilm 2+1 Manyetik OneTouch Samsung Galaxy S23 FE Ekran Koruyucu 2023 Temperli Cam + Kamera Lens Koruyucu Tam Kapsama Parmak İzi Kimlik Uyumlu Kolay Kurulum (Yeniden Kullanılabilir)https://www.amazon.com.tr/dp/B0CB7Q12TQ?ref_=cm_sw_r_apan_dp_MCREHK8KZ1RBZV6JKY1X&language=tr-TR ekran koruyucu
  • Telefon baya güzel elde tutuş hissiyatı, ağırlığı kaliteli cihaz izlenimi uyandırıyor. Pubg new state ultra 90 hz denedim. 4500 batarya ve exynos işlemciye göre batarya ve ısınma performansı da iyi gibi.
  • ziplayancekirge Z kullanıcısına yanıt
    Ben cihazı almadım. Media Markt da çalışıyorum şu an. Gelir gelmez demo mod yükleyip teşhire açtığımız için pil kullanım süresi yanıltır bu haliyle
  • inventive kullanıcısına yanıt

Teşekkürler, size de hayırlı olsun. Telefon Premium olduğunu belli ediyor. E-sim olmasını istiyordum. Telefonun boyutları A54 ile aynı sadece yan tuşların konumu farklı. Geçici olarak A54 kılıfı sipariş verdim, ekran boyutu aynı olduğu için ekran koruyucu sorunu yok.

• Sipariş sonrası verilecek 2500 tl hefiye kuponuyla ne alınabilir? aksesuarlar piyasanin baya üzerinde satılıyor sadece gordugum normal fiyat olarak Galaxy buds FE var, acaba nasıldır?
  • Ekran süreniz kaç saat? Kullananlar ekran alıntısı atabilirler mi?
  • Legend_84 kullanıcısına yanıt

Nerden alınca veriyorlar hediye kuponu?

• HSeldon H kullanıcısına yanıt

Samsungshop

SAMSUNG GALAXY S23FE [ANA KONU]
  • Bende değişim kampanyası için başvurdum. Cuma günü gelecek eve telefon.
    Eşime de Evkur dan satın aldım, 1000₺ daha ucuz diye.
    O da cuma gelir :)
  • 2500 kupon gelmedi değil mi size de henüz?
  • Ah Müjgan Ah kullanıcısına yanıt

14 gün telefonu iade süreci dolduktan sonra gelecek mesaj olarak.

• Değişim kampanyasından yararlananlara çek verilmiyor ben s22 verip s23+ aldım çek gelmeyince sordum desteğe değişim kampanyasında olmuyor dedi aklınızda bulunsun.

• Telefon bugün elime ulaştı.güncellemelerini yaptım.Elde hissiyatı çok güzel.Hiç ısınma hissetmedim.
  • sinanyigit1975 kullanıcısına yanıt

Ekran süresi ne kadar aldınız hocam

• Şarj cihazı alacaksın. Kalanı sana kalmış. Batarya veya buds 2 buds fe kulaklık olabilir. Galaxy watch olabilir. Ben Buds 2 alacaktım kulağımdan düşer korkusuyla buds fe alacağım.

@The Red Devil Evet 2500 tl yi telefon takasında ek destek olarak veriyor ondan çek vermiyor.

@inventive

Ben ekran koruyucu ve kılıf siparişi verdim. Gelince sorunsuz olursa buraya yazarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WarForFears -- 17 Ekim 2023; 4:41:11 >
  • Shanks0 S kullanıcısına yanıt
    SAMSUNG GALAXY S23FE [ANA KONU] daha ilk şarj belli olmaz. 1 haftada şarj oturur.
  • 128 GB ve 256 GB olan versiyonlar öğretmen indirimi ile ne kadara düşüyor arkadaslar bilen varsa yazabilir mi?
  • Alkalen Fosfataz A kullanıcısına yanıt

Böyle hocam + 2500TL ek destek veya 2500TL hediye çeki olayı var bide

SAMSUNG GALAXY S23FE [ANA KONU]
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.