Şimdi Ara

Samsung Galaxy S21FE [ANA KONU] (202. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.006
Cevap
137
Favori
544.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende bu değerler çıkmıyor. Acaba telefonu alınca yaptığım batarya ile ilgili işlemlerle mi ilgili anlamadım. Yoksa antutu falan düşük çıkması ilginç.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son iki üç gündür batarya çok stabil olmaya başladı. Her 1 saatlik açık ekran süresine %20 batarya azalıyor. Kötü bi sonuç ama sonuç olarak artık tahmin edilebilir oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enfiye kullanıcısına yanıt
    Güncellemeden sonramı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • oquzdag O kullanıcısına yanıt

Güncellemeden önceki gün falan da böyleydi. Güncellemeyle batarya anlamında bence bi gelişme yok ama telefon artık daha rahat ve serin çalışıyor. Dün bi erken davranıp batarya kötüleşmis demiştim ama aynı gibi.

Son güncellemeden sonra bende de iyileşme var normalde 3 saati bile göremedim ekran açık biraz zorlasam şuan 5 saati görecek gibi .... Güncelleme den sonra wipe ceche ve app booster yaptım ek olarak

Samsung Galaxy S21FE [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bio technolog -- 9 Ağustos 2022; 21:23:14 >
  • tgezer kullanıcısına yanıt
    Batarya 35 derecenin üstüne çıktığı zaman işlemci performansının yarısını kırpıyor batarya ile ilgili ne gibi bir işlem yapmış olabilirsiniz ki

• bio technolog kullanıcısına yanıt

35 derece bunu yapması saçmalık gerçekten ya. Zaten havalar 40 derece İzmir'de bari hızlı sarjdaki gibi 42 derecede yarıya indirsin.

Evet bende şikayetçiyim dava açılması gerekiyor Samsung'un bunu düzeltmesi gerekiyor. Türkiye de bu işle uğraşacak takip edecek adam çok az var. Aynı s21fe cihazlar Avrupa'da Amerika'da da satılıyor onlardada ex işlemci var ve onlarda 35 derecede işlemciyi kısıyor neden davalar açılmıyor.

Bir önceki açılan davalarda Samsung bunu düzelttiğini söyledi güncelleme verdi. Ama durum hala aynı göz göre göre kandırıyor bu konuda Samsung insanları.

Telefon ve batarya için çok ciddi sıcaklıklar olan 70-80 derecelerden bahsetmiyorum 35 derece nedir yahu hadi 50 derecede kıs performansı 35 çok düşük bir derece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bio technolog -- 9 Ağustos 2022; 22:24:21 >

42 derece bile okey yav. 35 ama çok az aldığımdan beri daha 35 altını görmedim.

YouTube da izlediği 2-3 videoda anlatılan ayarlar vardı. Onları yapmıştım. Telefonu sıfırlayıp deneyeyim bakayım.

• Samsung Galaxy S21FE [ANA KONU]
    Oturduğum yerden dümdüz çektim.

Güncelleme ile gos kapatma secenegi geldi limit kalıyor.

• Dogecoin kullanıcısına yanıt
    Nasıl geldi mi gos kapama, ayarı nerede. Limit kalıyor ne demek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oyunbüs -- 10 Ağustos 2022; 2:0:12 >
  • Game launcher a girin oradan game booster ve labs secenegine tiklayin ve aktif edin. Testlerde ve oyunlardaki cpu limiti kalkiyor.

• IST havalimanında 5g nin aktif edildiği söyleniyordu, hiç deneyen oldu mu? Ayrica 5g kapsamı olan bir bölgede cihaz otomatik secim yapacak degilmi? Telefonda herhangi bir tercih göremediğim için soruyorum.

• Always on display çokmu harcıyor sizce bataryayı? sizde durum nasıl?

• superdestek kullanıcısına yanıt

Bende kapali hocam.

Burn in olayi bitti mi samsunglarda?

Ekran yanma olayi fobisiyle kapattim, hatta danal tuslari falan komple kapattim.

• Always on şarj yiyor bence hocam. Bende durum bu mobil veri wifi karışık. Güç tasarufu kapalı. %20 var daha.

• Dogecoin kullanıcısına yanıt
    Limit kalkmıyor 35 dereceyi geçtiği an performansı kısıyor

Buyurun

Samsung Galaxy S21FE [ANA KONU] Samsung Galaxy S21FE [ANA KONU] Samsung Galaxy S21FE [ANA KONU]

Lab kapalı açık farketmiyor hiç bir işe yaramayan bir tik koymuşlar

İnanmayan denesin baksın batarya sıcaklığı 35 üstündeyken lab açık kapalı 35 derecenin altındayken lab açık kapalı test yapın hiç bir anlam ifade etmiyor

Buda 31 derece

Samsung Galaxy S21FE [ANA KONU] Samsung Galaxy S21FE [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bio technolog -- 11 Ağustos 2022; 6:57:36 >

• Halen daha konuda batarya tartışılıyor. Arkadaşlar bu telefon bir exynos işlemci ile çalışıyor. Olacağı bu. Bilerek alacaksınız. Her exynos gibi bir iş gününü sabah 8 akşam 17 şeklinde çıkarır. Dolaşımda çok batarya yer. Ama kamerası vs güzel telefondur. Yazılım özellikleri iyidir. Çinliler gibi içinde virüs ile gelmez.

• 
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.