Şimdi Ara

Samsung Galaxy S2 Alanlar Memnun mu Yoksa Pişman mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
1
Favori
5.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jimi1984

Bu telefonu alipta memnun olmayan bir benim abim sanirim....

Telefonun kendini resetlemesi ve sarji basini agritan sebepleri...

Ekranina ve kalitesine hayran...
    Hizini seviyor...
    Fakat eskiden iphone 3gs kullandigi icin onun stabil calismasini ozluyor...

Yani elemanin icinde iphone 4 kaldi... Keske onu alsaydim diyor...

S2 almasi da benim sl i kullanmasi ve sonrasinda 3gs in ona dandik gelmesi sebep oldu :)

hocam bu resetleme nedir?

bunu bir iki daha duydum. bende abin zihniyetinde birisiyim. bende 8800 var ve konuşmaktan şarjı 1gün gittiği oluyor. ancak akıllı telefona geçmem gerekli gibi birşey. ya ip4 yada sgs2 alacam. ip4 ile sgs2 şarjı aynımı ozaman?

verilerde ip4 şarjı, sgs2 nin yarısı kadar görünüyor??

• Bende memununm cihazımdan.Şarj sorunu 2000 mAh lık batarya ile azda olsa düzelecektir.
  • Bende almak istiyorum fakat ısınma sorunu beni korkutuyor
  • 1200 mhz dual core cpu fansız olacak incecik olacak e haliyle biraz ısınacak arkadaşlar mantıklı olalım okadar işlem gücünün sonucu bunlar , sonuçta flashlı siteleri kaymak gibi açarken telefon herşeyin bir bedeli var ki ona rağmen rahatsız edecek bir ısıda degil.
  • ip4 almadığım için veya ip4s i beklemediğim için pişman olmayı bırakın iyikide almamışım diyorum. sgs2 gerçekten hem hızlı hafif ince ve şarjı ip4ün 2 katı gidiyor. hemde üzerindeki 1650 mAh lık pilin yerine 2000mah lık pil geliyormuş. yani akıllı tel alınacaksa ya htc yada samsung(şarjdan dolayı) kesinlikle ip4 değil.

en sonunda sgs2 ye geçtim ilk akıllı telim. ancak sürekli internete bağlı kalmaması ve gelen mailleri hemen bildirmemesi save charge modunda tabi epey kötü. özellikleri açıncada şarjı 5 saat gitmez. ancak yinede kullanımı zevkli birde fazla büyük olduğu için tek el kullanımı çok zor. 2000 lik pili beklemekteyim en iyi akıllı tel bu.

ip4s te batırdı zaten daha şarjını söylemiyorlar. sen tut yarım gün giden tele çift çekirdek koy. artık laptop gibi kullanır ip4s alanlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cabriyo -- 7 Ekim 2011; 23:38:06 >
  • bu arada vatanın ip4 ios için uygulmasının olması ve android için olmamasına şaşırıyor ve kınıyorum. yahu ip4 satmıyorsunuz uygulamasını yapıyorsunuz. önce sattığınız telin uygulamayı yapında bindiğiniz dala balta vurmayın!!!

her kimse bu vatan bilgi işlemdeki ip4 fanatiği mantığına hayranım... hocam sen androidden para kazanıon!
  • quote:

Orijinalden alıntı: cabriyo

bu arada vatanın ip4 ios için uygulmasının olması ve android için olmamasına şaşırıyor ve kınıyorum. yahu ip4 satmıyorsunuz uygulamasını yapıyorsunuz. önce sattığınız telin uygulamayı yapında bindiğiniz dala balta vurmayın!!!

her kimse bu vatan bilgi işlemdeki ip4 fanatiği mantığına hayranım... hocam sen androidden para kazanıon!

Siteler özellikle bol flash li siteler kendi sitelerine rağbet olması için iphone a uygulama hazırlamak zorundadırlar, halbuki android de bu gereksiz bir şeydir, android her flash güncellemesini hemen alır, Adobe Flash 11 in dağıtımını yaptı hemen hemen aynı gün Android Flash 11 güncellemesi verdi, şu ana Flash 11 kullanmaktayız.

Şimdi ama bu app lar daha az data çekiyor diyenler çıkacaktır, unutmayın bunları söyleyen kişiler işlerine gelmeyince iphone data paketi olmadan kullanılmaz, radyoya ne gerek var internet radyo ile her isim görülüyor söyleminde bulunan kişiler ile aynı kişilerdir.

Kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydink_1903 -- 7 Ekim 2011; 23:58:49 >

• Kamerada pembe çekme sorunu nasıl ? Bu konudan da memnun musunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydink_1903

quote:

bu arada vatanın ip4 ios için uygulmasının olması ve android için olmamasına şaşırıyor ve kınıyorum. yahu ip4 satmıyorsunuz uygulamasını yapıyorsunuz. önce sattığınız telin uygulamayı yapında bindiğiniz dala balta vurmayın!!!

Siteler özellikle bol flash li siteler kendi sitelerine rağbet olması için iphone a uygulama hazırlamak zorundadırlar, halbuki android de bu gereksiz bir şeydir, android her flash güncellemesini hemen alır, Adobe Flash 11 in dağıtımını yaptı hemen hemen aynı gün Android Flash 11 güncellemesi verdi, şu ana Flash 11 kullanmaktayız.

Şimdi ama bu app lar daha az data çekiyor diyenler çıkacaktır, unutmayın bunları söyleyen kişiler işlerine gelmeyince iphone data paketi olmadan kullanılmaz, radyoya ne gerek var internet radyo ile her isim görülüyor söyleminde bulunan kişiler ile aynı kişilerdir.

Kolay gelsin

android satıp, iosu desteklemek!! o zaman android niye var? flash açsın diyemi? yoksa cepten uygulamalarla birlikte internete girsin diyemi?

unutmayalımki sgs2 şu nda 1 numara ve ip4ün ayakta kalma tek sebebi uygulaması ve aksesuarlarının bolluğundandır. samsungda ip4e karşı 20 model çıkarmayı durdurmalı. tek model çıkarıp aksesuarları o model üzerinde yoğunlaştırmalı ve o modele prestij kazandırmalıdır. samsung ekmek fırını gibi her gittiğinde yeni bir telefon çıkmış? biraz prestije çalışsınlar, marka değeri marka!

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aydink_1903

quote:

Kolay gelsin

android satıp, iosu desteklemek!! o zaman android niye var? flash açsın diyemi? yoksa cepten uygulamalarla birlikte internete girsin diyemi?

unutmayalımki sgs2 şu nda 1 numara ve ip4ün ayakta kalma tek sebebi uygulaması ve aksesuarlarının bolluğundandır. samsungda ip4e karşı 20 model çıkarmayı durdurmalı. tek model çıkarıp aksesuarları o model üzerinde yoğunlaştırmalı ve o modele prestij kazandırmalıdır. samsung ekmek fırını gibi her gittiğinde yeni bir telefon çıkmış? biraz prestije çalışsınlar, marka değeri marka!

Samsung hic bir zaman düşündüğünüz gibi bir şirket olmayacak, tek modele yoğunlaşan bir şirketin dünya liderliğine oynama şansı yoktur. Dünya liderliğine oynamanın anahtarı her bütçe ye uygun her segmentte, değişik dizayn ve donanımlarda onlarca ürünu kullanıcıya sunmaktır.

Bu kadar yüksek oranda donanım üretimi ve çeşitliliğine sahip, bu ölçekte firmanın başka bir hedefi olması mümkün değildir. Bu stratejiyi yanlış buluyorsanız özgür iradeniz ile 2 yılda bir kasa değiştiren, işletim sistemine yıllar boyu çok büyük değişiklik olmayan bir telefon alma hakkına sahipsiniz.

Günümüzde bir akılli telefonda en önemli şey internet performansıdır, bu nedenledirki ekran boyutları büyümeye başlamıştır talep o yöndedir. Yine ister kabul edelim ister reddedelim internette en önemli bileşen flash player dır, artık güncel bir flash versiyon desteği olmayan web browser i olmayan telefonlar tercih edilmemektedir, bu desteği olmayan telefonların kullanıcı yorumlarına bakarsanız en önemli şikayetin bu olduğu net şekilde görülür. Flash destekli bir browser önemli bir şeydir, bu desteğe sahip olmayan Safari gibi browser ların artık esamesi okunmamaktadir, bu nedenle bu açığı örtmeye çalışan uygulamalar veya 3rd party browser lar rağbet görmektedir. Android en güncel flash a her zaman anında sahip olduğundan tüm işletim sistemlerinden her zaman bir adım öndedir.

Kolay gelsin

• memnunum, cok eglenceli fakat kendim icin konusuyorum, zaman kazandirmak yerine kaybettiriyor. surekli kurcalama ihtiyaci hissediyorsunuz romlar bilmem neler.. ayarlari karisik.. oyle iste. ama telefonumu seviyorum..
  • son derece memnunum mükemmel bir cihaz
  • hd si çıkar çıkmaz alacağım. şuan galaxy s ile idare ediyorum ve gayet memnunum.

tek sıkıntım uygulama konusunda. yahu her nedense her iki platforma çıkan uygulamalardan ios unki daha kaliteli oluyor. geçen gün bilyoner in uygulamasını yükledim. söz de her gol olduğunda uyaracaktı. sadece sarı kırmızı kartlarda uyarı verdi. kafayı yedim resmen. bazen de sadece gol olduğunda haber veriyor. ayarlara bakıyorum hepsi işaretli. yani uygulama konusunda malesef android in daha kat etmesi gereken çok yolu var.
  • merhaba arkadaşlar galaxy s2 kullanıyorum ve yeni iphone 4 s fena değil sizce ip4 s e geçmek mantıklımı değil mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NiRVaNaaa -- 9 Ekim 2011; 11:10:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NiRVaNaaa

merhaba arkadaşlar galaxy s2 kullanıyorum ve yeni iphone 4 s fena değil sizce ip4 s e geçmek mantıklımı değil mi

iphone 4s kesinlikle daha mantıklı bence

1. 4s ergonomik bir cihaz; s2'nin ekranı gereksiz geniş ve fazla yer tutuyor

2. ekran kalitesi olarak retina display'in yerini s2 tutmuyor

3. batarya 4'de daha iyi

4. şarj süresi 4'de daha iyi

5. uygulama çokluğu açısından ios tartışılmaz

6. güncellemeler ve bunlar uygulandığı zaman telefonun stabil çalışması açısından da iphone daha iyi

ben iphone 4'ümü sattım 4s'i bekliyorum gidip de s2 almam kesinlikle belki bir ara n9 denerim hepsi o

• quote:

Orijinalden alıntı: over and under

quote:

merhaba arkadaşlar galaxy s2 kullanıyorum ve yeni iphone 4 s fena değil sizce ip4 s e geçmek mantıklımı değil mi

3. batarya 4'de daha iyi

6. güncellemeler ve bunlar uygulandığı zaman telefonun stabil çalışması açısından da iphone daha iyi

ben iphone 4'ümü sattım 4s'i bekliyorum gidip de s2 almam kesinlikle belki bir ara n9 denerim hepsi o

Dostum 4 satip 4s alacagina azicik disini skip 5 alsaydin bence daha iyidi. Cunku 4 zaten yeterince hizli degilmiydi. Neredeyse butun dunya genis ekran bekliyordu o kiliflar filan... kimse kimseyi kandirmasin dicem ama lutfen once kendimizi kandirmayalim. Ayni kasa geldi diye kahrolan milyonlarca insan var. Bence 4s buyuk bir fiyasko ve insanlari yeni model cikana kadar oyalamak icin yapilmis bir ara model. Belki ben de iphone 5 alicam yada galaxy s3 ama 3 ay iphone 4 kullanmis biri olarak suna eminim ki iphone 4s bir oyalama urunu.. yavas donanim yuzunden cikan homurdanmalarin onune gecmek icin cikarildi.

• quote:

Orijinalden alıntı: tibitermo

quote:

Orijinalden alıntı: over and under

quote:

3. batarya 4'de daha iyi

Dostum 4 satip 4s alacagina azicik disini skip 5 alsaydin bence daha iyidi. Cunku 4 zaten yeterince hizli degilmiydi. Neredeyse butun dunya genis ekran bekliyordu o kiliflar filan... kimse kimseyi kandirmasin dicem ama lutfen once kendimizi kandirmayalim. Ayni kasa geldi diye kahrolan milyonlarca insan var. Bence 4s buyuk bir fiyasko ve insanlari yeni model cikana kadar oyalamak icin yapilmis bir ara model. Belki ben de iphone 5 alicam yada galaxy s3 ama 3 ay iphone 4 kullanmis biri olarak suna eminim ki iphone 4s bir oyalama urunu.. yavas donanim yuzunden cikan homurdanmalarin onune gecmek icin cikarildi.

dual core A5 işlemci

14.4mbps hsdpa

kamera 8mp f2.4 aperture

1080p video kaydı

var ve benim için bu özellikler fazlasıyla yeterli 5 çıkınca da onu alacağım 4s'i satıp ama şu an için ergonomik ve stabil bulmadığım, bataryası az gidip 3 saatte şarj olan s2'ye para vermem

• iPhone 4'mü ergonomik güldürmeyin elime sığmıyor yahu o kücücük kasa bi süre sonra kavramaya çalışmaktan elim yoruluyor bu arada kücük kasa dediğime bakmayın bildigin kütük gibi kalın ve ağır Galaxy S2 çok ince ve hafif üstelik iPhone 4s den donanım olarakda aynı iPhone 4s deki donanımlar çoktan piyasada idi zaten Galaxy s2 bazı yönlerden daha üstün bile denebilir kimse A5 işlemcinin kaç ghz olduğunu bilmiyor Apple hiç bir zaman hızı söylemedi aynı zamanda iPhone 4s deki ram miktarınıda kimse bilmiyor çıkınca göreceğiz bakalım retina ekran falan hikaye sadece pixel yoğunlugu ve parlaklık dışında hiçbir özelliği yok Süper amoled plus daha düşük çözünürlükte bile Retinadan daha iyi gösteriyor ha şimdi Galaxy S2 ninde dezavantajları yokmu demesin tabiki var samsung yine kaliteyi bir türlü otutturamamış bazılarının cihazında hiçbir sorun yok bazısı dökülüyor sıcaklık sorunu almış başını gidiyor 53derece gören arkadaş tanıyorum Galaxy S2 sinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deagles48 -- 9 Ekim 2011; 14:44:22 >

• Rahatsız eden oalcağını pek sanmam Rahatsızolsa bile Boyutlardan olur zaten Ben sadece boyut için almadım teli
  • konu gereksiz yere uzatılıyor.

samsun galaksi s2 gerek fiyat gerekse özellikleri ile tartışılamaz bir telefon.

iphone 4s ise fiyat olarak uçuk bir telefon.Kısıtlamaları da cabası...Bence özgürlük ve fiyatını hakeden bir cihaz istiyorsan bence kesinlikle samsung s2 alınmalı.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.