Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (894. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 892893894895896
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben full body kaplama diye bir ekran koruyucu aldım. Arka kısmını da kaplıyor. Ama şu ana kadar kullandığım en iyi ekran koruyucu diyebilirim. 1 aydır kullanıyorum ve kenardan köşeden kalkma filan yapmıyor kılıfla da kullanıyorum. 200 liraya telefoncuda bile kaplama yaptrdım ama olmamıştı. Bunun fiyatı 60 tl civarında çizik filan da oluşmadı henüz fakat düserse ekran üzerine ne kadar koruyucudur onu bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bjQ7 B kullanıcısına yanıt
    Film gibi değil mi yumuşak bir materyal yani?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Hiç yaşamadım o sıkıntıyı ancak ayarlarda yanlışlıkla dokunmaya karşı koruma özelliği var. Onu açarsanız tekrar yaşamazsınız bence.

• saydam330 S kullanıcısına yanıt
    bu uygulama bayağı iyiymiş. şarjı kötü etkiledi mi sizde ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sammobile'a göre 1000 kişiye açılmış bugun Güney Kore'de android 10 beta.

Pazartesi de Almanya'ya açılır diyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • jacktron kullanıcısına yanıt
    Nasıl bir materyal bilmiyorum nano filan biseyler yazıyor. Linkini buraya ekleyeyim inceleyin isterseniz.

https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/samsung-galaxy-s10-plus-s10e-on-arka-yanlari-tam-kaplayan-film-P339541126

Hocam böyle jelatinimsi değil de sert olan ekran koruyuculardan almak istiyorum kaliteli bişi olarak. Bunların düşünce koruyacağını çok sanmıyorum ince bir film katmanı gibi olduğu için. Yine de çok teşekkür ederim.

S10 kullandığım zamanlarda bende de oluyordu hocam. Yanlışlıkla dokunma engelleme açık olduğu halde. Ama s10e de olmadı hiç.

• Ben pile olumsuz etkisini görmedim.

• Telefon kafayı yedi YouTube videoları filan sadece ahizeden geliyor ses telefon görüşmesi sonrası. Ses açıp kapatınca da görüşme sanki devam ediyor gibi orayı açıp kısıyor başına gelen var mı
    Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: bjQ7

Merhaba arkadaşlar, cebinizde telefonunuz açıliyor mu? Ben geçen cebimden çıkardğmda ekran direk açıktı ve msjlara girilmiş bir sürü harfe basılmış yani cebimdeyken hiç kapanmamış ekran muhtemelen, bu şekilde farkeden oldu mu?
    Düz s10 bu arada telefon.
    Yanlışlıkla dokunmayı açın bir daha yaşamazsınız o sorunu. Ben cebimden çıkardığımda ekranda söylüyor bazen yanlışlıkla dokunma ile ekran korundu vs diye. Yani açmasam benimde cebimde açılıyor ekran ancak o ayarı aktif edince bu tarz sorunlar yaşamıyorsunuz

• apathetic kullanıcısına yanıt
    Yeniden başlatın düzeliyor. Aynı sıkıntıyı bende arada olsa yaşıyorum.

• arkadaslar telefonu yeni aldım s10e...bunda bildirim ışığı yokmu.? yani kameranın cevresinde EdgeLighting programı ile telefon açıkken yanıyor..ama ekran kapalı olduğunda yok..bir çözümü varmıdır
  • Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]
    Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]
    Samsung un kamera yazılımı neden bu kadar kötü
    Gcam kullanıyorum kesinlikle çok daha iyi özellikle yakınlaştırıp bakarsanız farkı anlarsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: İsimbulamadımbeyler

Samsung un kamera yazılımı neden bu kadar kötü
    Gcam kullanıyorum kesinlikle çok daha iyi özellikle yakınlaştırıp bakarsanız farkı anlarsınız
    Harbi bariz fark var

• İsimbulamadımbeyler İ kullanıcısına yanıt
    Gcam i nasil indirdiniz markette yok. Link paylaşır mısınız?

• İsimbulamadımbeyler İ kullanıcısına yanıt
    Samsung stock ile çekilen daha net ve ayrıntılı hocam. Gcam in nesi daha iyi anlamadım. Kitaptaki küçük beyaz yazılara bakın. Samsung ile çekilen de daha okunaklı, diğerinde bulanık ve dağılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sallami -- 12 Ekim 2019; 20:1:8 >
  • İyi günler. Tek elle kullanım kolaylığından dolayı s10e almak isterim ancak o kamera deliği takılıyor. Videolarda can sıkar mı? İnternette dolaşırken kamera hizası boyunca çerçeve gibi siyah mı oluyor?

• Türküdiyar T kullanıcısına yanıt
    Ekran en boy oranından dolayı 1080p filmlerde eğer uzat-yay-doldur gibi bir secim kullanmazsanız film kameranın olduğu yeri kullanmıyor. Ancak genus format filmlerde ve ekran durdurulduğunda görünüyor ancak hergun film dizi izleyen biri olarak beni rahatsız etmedi.

Ancak bu tip şeyler kişisel zevk tercihlerle ilgili olduğundan bence kimseye sormayın. Bir samsung mağazasına gidip kendiniz görün.

• Merhaba beyler mediamarkt mağazasına her gittiğimde galaxy s10e ve s10+ telefonunun ön kamerasına bakarım.Fotoğraf çektikten sonra fotoğrafı görüntüleyince daha net foto çıkıyor sanki efekt yapılmış gibi normal kamerasıyla sakal ve bıyıklarım solgun beyaz görünürken foto çektikten sonra daha net gösteriyor neden acaba bileniniz var mı?

• 
Sayfa: önceki 892893894895896
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.