Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (2105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21032104210521062107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İşe yaradı hocam sağolun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar düz S10 için ekran koruyucu arıyorum. Lensun yaptırdım hiç memnun kalmadım sürekli Edge ekran olmasından ve kullanıdığım spigen kılıftan ötürü kalkma yapıyor. Düz film bile olur iyi kötü çizilmesin istiyorum. Memnun kalıp kullandığınız ekran koruyucu varsa lütfen yazar mısınız?

• CeLL-MaN kullanıcısına yanıt

Marka önermeyeceğim ama bir tavsiye vereyim. Samsung servisinde 75 TL'ye ekran koruyucu yaptırdım geçenlerde. İyi özenli de yaptılar. Sıvı ile uygulanan, wrapsol cinsi ekran koruyu takıyorlar. Yakınınızda varsa yaptırabilirsiniz. Servisi arayıp yapıp yapmadıklarını sorarsınız..

• sp@wn kullanıcısına yanıt

Lensun ile Wrapsol benzer malzeme diye biliyorum. Silikon gibi esniyor. Sert, kırılmaz cam gibi değil. Ben çok kullandım ve zamanla ısıdan vs. kalkma yapınca değiştirdim 1-2 kez alternatif bulamayınca. Cevap verdiğiniz için teşekkürler. Bilgi alırım gene uğrayıp.

• Android 12 ile instagram uyumluluğu gelecek diyorlardı, bu storylerde paylaşılan videolardaki piksel efekti ile alakalı vs. Paylaşılan betalarda bunun ile alakalı bir gelişme var mı ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bircancan -- 20 Ekim 2021; 1:16:12 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nesTeer -- 19 Ekim 2021; 14:4:10 >
  • bircancan B kullanıcısına yanıt

S10 serisi için verilmeye başlanmış. S10 Plus için şimdilik görünmüyor. Boyuta ve Changelist'e bakılınca sadece güvenlik güncellemesi olduğu ve bir değişiklik barındırmadığı görünüyor.

• Merhabalar, aracıma Android 10 işletim sistemli multimedya cihazı taktırdım Galaxy S10 + kullanmaktayım sormak istediğim soru iki Android cihazı arasında wifi ile kablosuz ekran yansıtma nasıl yapabilirim ?

• dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    Evet öyle hocam,sadece güvenlik güncellemesi görünüyor olsada yinede insan biseyler bekliyor,şimdiye kadar aylık güvenlik güncellemesidir diye yükledik çok şey değişti düzeltmeler gördük ios gibi degil android ve samsung

700mb küsür boyutu var ekim 2021 güncellemesinin bir şeyler değişmiştir elbet.

• WatchAndLearnn kullanıcısına yanıt
    Changelist değişmeden boyut nasıl artıyor? Nerede gördünüz 700 mb olduğunu?

Note 10 lara gelmeye başlamış face grubunda görmüştüm ekim güncellemesini 740mb falandı sanırsam.

• bircancan B kullanıcısına yanıt
    Aylık güvenlik güncellemelerinde bir önceki ayın güncellemesinde yaşanan hataların giderilmesi adına onarımlar ve düzeltmeler mutlaka oluyor. Ama değişiklik dediğimiz şey arayüz de, ayarlarda yada eklenmiş/çıkarılmış özellikler/uygulamalar olursa Changelist değişir ve boyut artar. Güvenlik güncellemeleri iyileştirme içerebilir ve Güvenlik ilkesi güncellenir.

Bazı ayların Güvenlik güncellemesi hataları da beraberinde getirebiliyor mesela. Aşırı pil tüketimi, stabil olmayan ve takılan arayüz yada ısınma vs. Şuan Eylül sürümü çok ama çok stabil, hatasız ve çok iyi bir kullanım sunuyor.

• WatchAndLearnn kullanıcısına yanıt
    Tamam ama, Note 10 serisi ile bizim seri farklı. Onlar ile aynı gelmeyebilir bize.

Edit; XDA da baktım. S10 modellerine 162 Mb olarak gelmiş OTA üzerinden. Note serisi falan ezbere konuşup karıştırmayın lütfen.

Yukarıda da belirttim. Onarımlar ve düzeltmeler içerebilir fakat Changelist değişmediği sürece cihaz özelliklerinde, uygulamalarında yada ayarlarında değişiklik olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dJ_bLoW -- 17 Ekim 2021; 16:51:5 >
    Özellikle son 2 aydır cihazda ısınma falan kalmadı
    Günlük kullanımda falan buz gibi maşallah
    Tabii bunda illaki havalarında soğumasının etkisi vardır
    Batarya olaraktan günümü kurtarıyor
    Sadece ara sıra ufak tefek takılmalar oluyor son birkaç gündür
    Bilmiyorum belki de bunun sebebi Hafızanın 108 GB dolu olmasıdır

• receep 32 R kullanıcısına yanıt
    Evet son gelen güncellemeler ile A11 iyi topladı. Havaların soğuması elbette ki etken fakat klimalı ortamda bile cihaz Haziran ve Temmuz sürümlerinde yanıyordu resmen. Ağustos ve özellikle son gelen Eylül güncellemesi ile kesinlikle çok stabil ve serin.

Sendeki takılmalar da dolu olmasından kaynaklı olabilir fakat olmaması gerekiyor. Cihazı haftada 1 2 kere kapatıp açmak iyidir. Bende hiçbir takılma vs olmuyor şuan.

One UI 3.1.1 gelecekti Ekim güncellemeleri ile ondan boyut fazla dır..

• SERKAN BEY kullanıcısına yanıt
    Note serisine mi? S10 Serisine gelmemiş görünüyor.

Note 10 serisi ile S10 serisine Ekim de gelecek diye biliyorum..

• 
Sayfa: önceki 21032104210521062107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.