Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (1756. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
46.561
Cevap
322
Favori
1.705.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
89 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17541755175617571758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Teşekkür ederim, temmuzda garantisi bitecek o zamana kadar servise gösteririm.

• the__executioner__ kullanıcısına yanıt

Xda da yazılanlara göre moderator un birisi perşembe günü demiş haftaya ama bu perşembe mi haftaya mı anlamadım orasını. Sanırım 2 haftamız daha var en az güncelleme için. Bugün uzun süre dışarıda vakit geçirince şunu anladım ki güncelleme nin geri çekilmesinin sebeplerinden birisi de mobil verideki pil tüketimi ve ısınma. Uzun süre mobil veri kullanınca ısınıyor baya cihaz. Oyun falan oynamadan hem de. Ve pil de çabuk tükeniyor doğal olarak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • theenjoyment T kullanıcısına yanıt

Teşekkürler cevabınız için ama xiaomi istemiyorum artık daha öncesinde xiaomi mi 9t pro sonra Oneplus 8 Pro şu andada Poco X3 Nfc kullanıyorum Samsung deneyimlemek istiyorum bu serilerde S20fe veya S10+ yada Samsung Note 10 lite karar veremedim hala S20fe konusunada yazdım S20fe veya s10+ bu ikisi arasında seçim yapmam lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SUPERMAN -- 26 Ocak 2021; 0:31:48 >
  • Thrzgn T kullanıcısına yanıt
    İnşallah gelen güncelleme sorunsuz olur da beklediğimize değer
  • servet51 S kullanıcısına yanıt

Daha önce 1 sefer değişti bataryam. O zaman bataryayla ilgili bir sıkıntım yoktum ama yapmışlardı. Bu ikinci olacak. Ankarada çok iyi ilgilenen bir servis vardı bildiğim ama oraya götüremeyeceğim maalesef. Garanti süresi bitmeden böyle bir şey olması kullanıcı hatası olamaz bence. Değiştirmeleri gerekiyor.

• Arkadaşlar video çekimlerinde falan tripot lazım oluyor aranızda tripot kullanan var mı
  • S10 Plus ile 5-6 saat ekran süresi alıyorum QHD ile. Normal midir, bir de ısınıyor telefon sizde de var mı ısınma.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mtyg kullanıcısına yanıt
    Nasıl kullandığınıza bağlı ekran süresi
    Normal kullanımda mı ısınıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: receep 32

Nasıl kullandığınıza bağlı ekran süresi
    Normal kullanımda mı ısınıyor
    Normal kullanımda batarya 34 işlemci 37 fln. Yani arkayı tutunca ılık oluyor.

• BreaktheCode kullanıcısına yanıt
    Ankarada ki bahsettiğiniz servis özel mi yoksa yetkili mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtyg

Normal kullanımda batarya 34 işlemci 37 fln. Yani arkayı tutunca ılık oluyor.

Alıntıları Göster
    Bu s10 serisinin normal çalışma sıcaklığı zaten. Sorun yok, içiniz rahat olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctrl-alt-delete -- 26 Ocak 2021; 3:38:35 >
  • theenjoyment T kullanıcısına yanıt
    Yanlış hatırlamıyorsam firmanın ismi phablet shielddi 360 derece kaplama yaptırdığım yerin. İstanbul-Mall of İstanbul'da yaptırmıştım.

Sonradan taktığım ekran bandıda şu;
    https://www.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-s10-plus-9d-tam-kaplayan-uv-kirilmaz-cam-ekran-koruyucu_pdp_540775820
  • Bu ürün başarılı ben S9 da kullanıyorum hala.

Ama birşey itiraf edeyim burda ekrana koruyucu uygulamadan kullanmak bir başka.

Daha iyi anlıyorsunuz dokunmatik hassasiyeti kaliteyi.

S10 plus var bende onu da jelatin ve kılıfsız kullanıyorum keşke daha önce cihazlarımı böyle kullansaydım diyorum.

• OdiNRider kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle öyle ama dün telefonu düşürünce kilifsiz ve ekran koruyucusuz yemiyor bende şimdi
  • WatchAndLearnn kullanıcısına yanıt

Bende olmuyor acaba son sürümde misiniz wp da ? Bir de yazılım android hangi aya ait ?

• SUPERMAN kullanıcısına yanıt

Kulaklık girişi önemsizse note 10 plus önermek isterdim ancak s10 plus parasına daha çok değer. Fe model s20 plus ın ucuzu ancak ben çekimserim kaldı ki 990 çipsetli cihazları sevmiyorum.

• Arkadaşlar bir şey soracağım
    Normalde gece moduna açtığımız zaman telefonun ayarlarında falan dolaşırken evet her taraf simsiyah ama YouTube'dan koyu mod açık olmasına rağmen siyahlar tam siyah görünmüyor uygulama içerisinde dolaşırken bu neden kaynaklanıyor acaba
  • switzerland aut android 11 e 162 küsür mb güncelleme geldi,kamera dengesi ve wifi deki sorunlar için diyor,suan yükleniyor

• Samsung Türkiye'nin beklediği yama bu olabilir. Şubat'ta düzeltilmiş şekşlde verecek olabilir güncellemeyi.

• erditepe E kullanıcısına yanıt
    İnşallah en kısa zamanda verirler hocam
    aslında şu haliyle de bir sorun yok ama android 11'de belli ki pil çok daha iyi gidiyor cihaz daha akıcı
  • 
Sayfa: önceki 17541755175617571758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.