Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (1443. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14411442144314441445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kalktı, ayarlardan da kalktı? Şuan game ile alakalı hiç bir şey yok ayarlarımda benim???

Edit: hocam pardon, şuan bende de hala gözüküyor. Ama kapladığı alan 25 küsür den 3 megabayta indi. Şuan arka planda çalışmadığına %100 eminim. Yine de bi check edeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sasasa671 -- 30 Ağustos 2020; 9:31:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • celll C kullanıcısına yanıt
    3 megabayttı, bende adb ile tekrardan sildim, 1.5 mb olarak tekrar geri geldi, sonra tekrar sildim bir şeyler yaptım ve tamamen gitti. Bilgiğin kalıcı olarak gitti, megabaytı azala azala :D Eğer geri gelirse söylerim.

Ama dediğim gibi o önerdiğim uygulama ile sildikten sonra arka planda çalışmayı kesti. O bile yeter
  • Game boosteri silip ve yükleyip deneme yaptım. Öyle bi değişiklik göremedim fps olarak.

Ama gfx tool ile kalabalık yere atlayınca (pochinki) gibi, kasma oluyor... Gos tamamen kalkık olsa bile. Bu aşamadan sonra yapabileceğim bir şey yok sanırım. Artık bu telefon bu şekilde tasarlanmış..
  • sasasa671 S kullanıcısına yanıt
    Galaxy storede tekrar yüklemeye kalktığında yüklenebilecek mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: sasasa671

Onun için yeni telefon almam lazım. Bir sonra ki telefonumu artık 5 6 sene sonra alabileceğim.

Sizin bildiğiniz package disabler gibi başka bir program var mı? Ben bulamadım ki adam akıllı. İnternette bir tek onu öneriyorlar başka bi uygulama öneren yok.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ccswe.appmanagerpro

Bu programla devre dışı birakabilirsin.

• exynos s10e kullanıyorum. telefonda donanımsal bir sorun yok, harika cihaz.

ama kamera yazılımı aşırı berbat.
    open camera ve telefonun kendi kamerasıyla çekim yapın.

(ön kamera modunda yapın, arka kamerada sıkıntı yok gibi.)

stock kamera yazılımı ön kamerada afedersiniz b.k gibi.
    ben şu anda 2019 eylül firmwaresindeyim.
    güncellemelerle düzelttiler mi bunu bilmiyorum.

ama artık bir sonraki telefonumda cidden iphone almayı düşüneceğim. donanım ne kadar iyi olursa olsun, yazılım olmadıktan sonra çöp.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuasudba

exynos s10e kullanıyorum. telefonda donanımsal bir sorun yok, harika cihaz.

ama artık bir sonraki telefonumda cidden iphone almayı düşüneceğim. donanım ne kadar iyi olursa olsun, yazılım olmadıktan sonra çöp.
    Ben son güncellemedeyim. S10e kendi foto uygulamasından çok memnunum. Hem karanlık hem aydınlık her ortamda güzel çekiyor. Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• oquzdag O kullanıcısına yanıt
    ön kamerayı merak ediyorum.

kendi uygulaması ile open camera uygulamasını kıyaslayabilir misin?

• quote:

Orijinalden alıntı: celll

Hocam bu program fake gos kalkmıyor ayarlardan sistem uygulamalarına bak hala orada duruyor.hem knox izni olmadan kaldıramaz zaten :(
    Ne yazıkkı dediğin doğru çıktı. Kalkmadı. OOffffffff
  • S10e kullanıcısı olarak ön kamera hayal kırıklığı. Özellikle yetersiz ışık altında sulu boya çalışması yapıyor kamera. Arka kameraya lafım yok. Open camera uygulaması yükledim herhangi bir iyileşme göremedim.

Söylediğiniz programın açıklamasında, sistem ile yüklü gelen programları kaldırmaz uyarısı vardı.

• quote:

exynos s10e kullanıyorum. telefonda donanımsal bir sorun yok, harika cihaz.

s10e son güncellemesiyle s10e arka kamerası da ön kamerası da gayet güzel. Arka kameraya Prof mod bile geldi.
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    peki genel performans nasıl?
    pilde düşme var mı?

ekran süresi olarak wifi ve ltede kaçar saat alıyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: sallami

Söylediğiniz programın açıklamasında, sistem ile yüklü gelen programları kaldırmaz uyarısı vardı.
    Tamam hocam ŞUAN %100 HALLETTİM. PUBG ARTIK GFX TOOL İLE 2K'ya BİLE AYARLANDIĞINDA 60 FPS VERİYOR, VE, DAHA AZ ISINIYOR!!! Yanlış duymadınız, daha az ısınıyor game optimizing serviceyi devre dışı bırakınca!!

Package disabler pro ile samsung game optimizinbg serviceyi devre dışı bıraktım. Çok basitti, ilk başta devre dışı kaldığına bile inanamadım ama kontrol ettiğimde artık uygulamalarda sistem uygulamaları gözükür olduğunda dahi gözükmüyordu.

şimdi arada ki farka gelelim.

GOS varken: gfx tool ile ekran çözünürlüğünü 720p + yapsam dahi arada tekleyecek şekilde kasıyordu. fps 40 lara inip çıkıyordu anlık olarak. internette 15 dk oynayınca fps 60 dan 40 a düştüğüne dair rivayet var ama o bende olmadı. Sıcaklığıda en fazla 41,5 - 44 derece gördüm Gos varken.

internette gos kapalı iken kaç derece ısındığını gösteren bir video vardı, o videoda 49 dereceye çıkıyordu. Ama bende öyle olmadı!

GOS yokken: Gfx tool ile ekran çözünürlüğünü 2k tablet yapsam dahi kasmadı arkadaşlar inanabiliyor musunuz. Ve sıcaklık 15 dakika oynamama rağmen 40.5 dereceydi en fazla. Çok saçma ama öyle oldu bende.

Oyunu 2k da oynamak bence abartı ve gereksiz. O yüzden 1080p de oynamanızı öneririm. Gfx tool kullanarak oyunun ekran çözünürlüğünü değiştirin, ayarlar > ekran dan değil. Yani ben hep ekran 2k da olmasına rağmen oyunu 1080p de oynayacak şekilde ayarlıyorum. Oyuna her seferinde girdiğinizde gfx tool ile giriş yapın yoksa ekran çözünürlüğü 480p ye falan düşüyor.

Gos kaldırınca performans artışı yaşaacağınıza %100 eminim ama inşallah sizde de telefon performans artmasına rağmen daha az ısınır. Ben kendimi şanslı gibi hissediyorum bu konuda çünkü hiç mantıklı gelmiyor.

Gos ne işe yarıyor diye soracak olursanız bende anlam veremedim. Yani telefonu bilgisayar gibi kullanmamızı sağlayacak şekilde yazılım yazan samsung nasıl böyle bi rezillik yapmış aklım ermiyor.

Package disabler pro programını satın almadım, internetten apk indirdim bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sasasa671 -- 31 Ağustos 2020; 0:37:25 >

az önce ben de gos'u devre dışı bıraktım,
    game bar falan aktif ama.
    menüden sıcaklık ve optimize ediliyor bölümü kalktı böyle kaldı.

önce:
    Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

sonra:

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

geçişler daha hızlandı gibi ama psikolojik de olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: sasasa671

Tamam hocam ŞUAN %100 HALLETTİM. PUBG ARTIK GFX TOOL İLE 2K'ya BİLE AYARLANDIĞINDA 60 FPS VERİYOR, VE, DAHA AZ ISINIYOR!!! Yanlış duymadınız, daha az ısınıyor game optimizing serviceyi devre dışı bırakınca!!

Package disabler pro ile samsung game optimizinbg serviceyi devre dışı bıraktım. Çok basitti, ilk başta devre dışı kaldığına bile inanamadım ama kontrol ettiğimde artık uygulamalarda sistem uygulamaları gözükür olduğunda dahi gözükmüyordu.

şimdi arada ki farka gelelim.

GOS varken: gfx tool ile ekran çözünürlüğünü 720p + yapsam dahi arada tekleyecek şekilde kasıyordu. fps 40 lara inip çıkıyordu anlık olarak. internette 15 dk oynayınca fps 60 dan 40 a düştüğüne dair rivayet var ama o bende olmadı. Sıcaklığıda en fazla 41,5 - 44 derece gördüm Gos varken.

internette gos kapalı iken kaç derece ısındığını gösteren bir video vardı, o videoda 49 dereceye çıkıyordu. Ama bende öyle olmadı!

GOS yokken: Gfx tool ile ekran çözünürlüğünü 2k tablet yapsam dahi kasmadı arkadaşlar inanabiliyor musunuz. Ve sıcaklık 15 dakika oynamama rağmen 40.5 dereceydi en fazla. Çok saçma ama öyle oldu bende.

Oyunu 2k da oynamak bence abartı ve gereksiz. O yüzden 1080p de oynamanızı öneririm. Gfx tool kullanarak oyunun ekran çözünürlüğünü değiştirin, ayarlar > ekran dan değil. Yani ben hep ekran 2k da olmasına rağmen oyunu 1080p de oynayacak şekilde ayarlıyorum. Oyuna her seferinde girdiğinizde gfx tool ile giriş yapın yoksa ekran çözünürlüğü 480p ye falan düşüyor.

Gos kaldırınca performans artışı yaşaacağınıza %100 eminim ama inşallah sizde de telefon performans artmasına rağmen daha az ısınır. Ben kendimi şanslı gibi hissediyorum bu konuda çünkü hiç mantıklı gelmiyor.

Gos ne işe yarıyor diye soracak olursanız bende anlam veremedim. Yani telefonu bilgisayar gibi kullanmamızı sağlayacak şekilde yazılım yazan samsung nasıl böyle bi rezillik yapmış aklım ermiyor.

Package disabler pro programını satın almadım, internetten apk indirdim bu arada.

Alıntıları Göster
    İnternetten ben de indirdim ama lisans sıkıntıları var sendeki sürümünü bana özelden atabilir misin ?
    Teşekkürler.

• s10 Plus ile kamerayı epey kurcaladım.

Arka kamera beni ziyadesiyle tatmin etti. Açıkçası fotoğrafı tam sosyal medyalık kıvama getiriyor.

Ama ön kamera gerçekten berbat. Bildiğin en dandik android telefonu kamerası gibi.
  • quote:

az önce ben de gos'u devre dışı bıraktım,
    game bar falan aktif ama.
    menüden sıcaklık ve optimize ediliyor bölümü kalktı böyle kaldı.

önce:

sonra:

geçişler daha hızlandı gibi ama psikolojik de olabilir.
    Game booster'in oyun sırasında engeleme özelliği çok iyi ben o özellik yüzünden silmiyorum. Bu arada oyunda fps nizin 60 da stabil olması lazım gos'u kaldırınca. Peki sıcaklık değerleri nasıl oluyor cihazınızın bir kaç dakika oynadıktan sonra? Sıcaklığa bakmak için ben oyunu alta alıp phone info ile bakıyorum. Bi widget kullanmıyorum

• Mitrovic kullanıcısına yanıt
    ön kameranın kendi yazılımı kötü.
    open camera ya da gcam deneyin biraz daha iyi sonuç alabilirsiniz.

• quote:

ön kameranın kendi yazılımı kötü.
    open camera ya da gcam deneyin biraz daha iyi sonuç alabilirsiniz.
    Open camera ile ön kamerayı şimdi açtım inanamadım.

Dünyalar kadar farketti, sağol hocam.

Arka kamera için karşılaştırma yaptınız mı? Müsait olunca onu da yapacağım ama siz ne düşünüyorsunuz?
  • 
Sayfa: önceki 14411442144314441445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.