Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (425. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 423424425426427
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben yeşil kullanıyorum oldukça güzel bir renk. Biraz açık bir renk. Göründüğünden nette bir tık daha açık ve göz alıcı. Ben memnunum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • e super çok ucuzmus ))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • procaptain kullanıcısına yanıt
    s10+ ile s10e yeşil renkleri arasında fark var. s10+ nın yeşili daha güzel duruyor bana göre

• ^^albatros^^ kullanıcısına yanıt
    Xiaomi roidmi 3s tavsiye ederim. Ben kullanıyorum hızlı şarj yapıyor. Ben sadece şarj için almıştım ama arabada bluetooth sistem yoksa radyo frekansıyla medya oynatabiliyor.
    Bu arada çift çıkış var cihazda ve ikiside hızlı şarj destekliyor.

• AGABEY kullanıcısına yanıt
    Hocam arka planla çalışmasını nasıl kestiniz ? Nasıl uygulamaları uyku moduna aldınız?

• https://www.youtube.com/watch?v=tPq5r_sG7lk

şöyle bir video var burada birçok kişi biliyordur ama bilmeyen ve işe yarayan bir kaç program hakkında güzel açıklamalar var ben çoğunu yarım yamalak burada biliyordum ama tam manasıyla bu video da gördüm ve yükledim telefonuma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dmix -- 23 Nisan 2019; 10:10:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokbiloz

s9'dan s10'a geçen biri olarak konuşmada ahizede s9 da ses daha tok ve güçlü geliyordu. Umarım güncellemeyle daha iyi hale gelir. Bir de arkadaşlar farklı ülke romunu sammobile dan indirip kuramıyormuyuz s10'da?
    Güncelleme ile kafayı bozmuşsunuz.
    Hiç bir samsung telefonu güncelleme ile daha iyi hale gelmez. Aksine gelen gideni aratır misali

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eagleoneye -- 23 Nisan 2019; 11:11:21 >
  • pasha216 P kullanıcısına yanıt
    Gpsde bir problem yok. Hangi navigasyon

• quote:

Orijinalden alıntı: AGABEY

Süper albatros kaliteli bir araç şarj cihazı almayı planlıyor. 1. Ağızdan kullanıcısı forumda varmış.

Bu arada bugün ekran süresi rekorumu kırdım "13 Saat 12 dk"... Fark olarak greenify kurdum. Wifi tüm gün açık, Senkronizasyon açık, AOD kapalı, Parlaklık Oto... ve bazı sistem uygulamalarının arka planda çalışmasını ve veri kullanmasını kestim.
    Kullanım Twitter, Browser, Facebook, instagram, YouTube ağırlıklı

Alıntıları Göster
    Hocam detaylari paylasir misin? Bir de standby da nasildi telefon?

• Beyler selamlar. Bir süredir akıllı telefon almak için piyasa yoklaması yapıyorum. Mi9'un yüksek fiyatı beni s10'a yönlendirdi. Snapdragon işlemcili model ile Exynoslu model arasında performans farkı (özellikle oyunlarda) hissedilir derecede fazla. Tecrübe etme imkanı bulan oldu mu? Sd855'li cihaz getirme şansımız var mıdır?

• Merhaba. S10e sahibiyim. Bugun hdr10+ kalitesinde cekilmis bir videoyu pcye atmak istedim. Kopyaladiktan sonra renkler cok soluk cikti. Halbuki telefondan izlerken asiri canli gorunuyor. Bunun bir cozumu var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: raif efendi

Beyler selamlar. Bir süredir akıllı telefon almak için piyasa yoklaması yapıyorum. Mi9'un yüksek fiyatı beni s10'a yönlendirdi. Snapdragon işlemcili model ile Exynoslu model arasında performans farkı (özellikle oyunlarda) hissedilir derecede fazla. Tecrübe etme imkanı bulan oldu mu? Sd855'li cihaz getirme şansımız var mıdır?
    Aklına gelebilecek her konuda snapdragonlu model açık ara farkla daha iyi. Özellikle performans ve batarya konusunda. Youtube da bu konuda incelemeler var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Drak44

Aklına gelebilecek her konuda snapdragonlu model açık ara farkla daha iyi. Özellikle performans ve batarya konusunda. Youtube da bu konuda incelemeler var.

Alıntıları Göster
    Saçma bir durum hocam. Belki bariz fark yok ama videolardan gördüğüm üzere bir fark var. Siz sd'li modeli deneyebildiniz mi?

• Uygulamalari uyku modunda kapatmayi aktif etmeniz durumunda bir parçada olsa pile olumlu katkı sağlasa da yine de yeterli olmuyor. Yazılımsal sıkıntı var. Dün gece denedim 5 saat hiçbir şey yapmasanız bile şarj %6 azaldı. Bu gerçekten can sıkıcı bir durum.

• symphonyx S kullanıcısına yanıt
    Aynı sıkıntıyı ben de yaşadım ve en basit çözüm olarak, videoyu Windows 10'un Filmler ve TV uygulamasında açıp 2,75 TL.ye bir eklenti satın alarak çözdüm. Ama benim laptop ve PC biraz eski olduğu için atlamalı izletiyor, 2,75 TL boşa gitti
  • raif efendi kullanıcısına yanıt
    https://youtu.be/7zxnCK5LOu0 fotoğrafta bile bariz kalite farkı var sd li modelde.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • high-fidelity kullanıcısına yanıt
    Vatan’da alarma bağlı değil cihazlar

• dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    Güzel bir test ortamı. 16 adet çeşitli türden uygulama seçilmiş ve sırayla herbirinin tam olarak açılması yada ilk işlemin tamamlanması sağlanmış. Daha sonra aynı işlemler ramden çağırılarak tekrarlanmış.

16 uygulamanın sonunda exynos, snapdragona göre ilk kez kullanımda 10 sanıyenin alttında, ramden çağırmada ise 3 saniyenin altında geri kalmış.

Bence rakamlardan da anlaşıldığı gibi, performans anlamında bazı arkadaşların bahsettiği şekilde “açık ara fark” bulunmuyor.

Batarya testini de görebilsek keşke

• bugun oglen guncelleme geldi....hava karardiginda gece modunu deneyecegim...(danimarka cihazi)

• 
Sayfa: önceki 423424425426427
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.