Şimdi Ara

Samsung Galaxy S I9000 için Froyo 2.2 JPC güncellemesi çıktı. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
0
Favori
20.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hayk24

arkadaslar yalan bu ya denedim sözde yükseltti ama ayni yükselmemeis 2,1 halen denemeyin bosuna

Nasıl denediniz çok merak ettim doğrusu. Heryerde Froyo ve 2.2 yazarken en önemlisi Flash sayfaları açarken 2.1 olduğunu nerden uyduruyorsunuz. (uydurma yazdığım için diğer arkadaşlardan özür diliyorum.)
    Birazdan kendi resimlerimi de koyacağım.

EDIT:

Buyur arkadaşım: Kimmiş yalancı?
    Daha nasıl bir ispat istiyorsunuz?

Bu Froyonun ispatı:

Samsung Galaxy S I9000 için Froyo 2.2 JPC güncellemesi çıktı.

Bunlar Flash Player'ın yüklü olduğu ve daha önce Flash olmadığı için açılmayan Speedtest siteleri: Görüldüğü gibi ttnet hızımı 512'ye düşürmüş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chatin_62 -- 31 Ağustos 2010; 1:28:34 >

• arkadas dedigini uyguladim kies gördü yükseltti ama . yüklü olan uygulamalr bile silinmedi ve sadece sürüm yükseldi yani 2.1 halen 2.2 floya olmadi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rechennes

2.2 yükledim ama türkçe desteği çıkmadı malesef tekrar geri dönücem

Bölge ve Metin ayarlarından Türkçe yapıyorsunuz. Ayarları yani settings'i açtığınızda 11. menü olan, üzerinde A harfi bulunan Klavye tuşundan giriyorsunuz. En üstteki menüyü açıp Türkçe'yi işaretliyorsunuz.
  • cevap verecek kimse yokmu sanırım yok peki froyo recovery alıp link verecek biri varmı.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: poyraz_76

cevap verecek kimse yokmu sanırım yok peki froyo recovery alıp link verecek biri varmı.?

neyin cevabı anlamadım. Download Tuş kombinasyonu ise mesajımda zaten yazmıştım. Ses Kısma+Home+Power
  • xda forumlarında şimdi tam hatırlamıyorum ama yükleme işleminden sonra bir işlem daha yapılıyor sanırım.2.1 görünen arkadaşlara bunu yapmalarını öğütlüyolardı.ayrıca çoğu kullanıcı bunun beta sürümü olduğunu iddaa ediyor.şurası kesin yeni bir güncelleme yakında gelecektir...
  • yükleyen yok mu hala bekliyoruz. chatin_62 yorumlarını bekliyoruz farkar var mı .. hız vs.
    bir arkadaş yüklemiş türkçe desteği yokmuş. ???
  • mesele burda işte her yerde aynı şekilde rom yüklemek için tuş kombinasyonu geçiyor ama ben nedense açamadım yani ilk defa kullanmıyorum android ama anlamadım neden galaxy s de açılmıyor..
    ses kısma home ve açma tuşuna basılı tutma süresi varmı ve dowloand yazıyormu...
    home tuşuda ortadaki siyah tuş değil mi zaten olan tuşta o yanlışlık yapmıyorum.?
  • Şu anda resimleri upload ediyorum. Uploadlar bitince gördüğüm artıları eksileri dilim döndüğünce anlatmaya çalışacağım. 1. Mesaja ekleyeceğim hepsini. Buradan da haber vereceğim.
    Kısaca Flash gelmiş, Swype Türkçe olmuş, birkaç kilitlenme yaşadım, GPS ayarları açılmıyor, Ayarlar menüsündeki ikonlar renklendirilmiş v.s.
  • @Chatin 62
    anlatim icin tesekkurler
    Xda forumunda detayli incelerseniz root icin gerekli dosya ve
    kernel surum dosyasi son olarak ta icerik update dosyalari
    verilimis guncellemeden sonra bunlari yapmaniz gerek yuklemedim vaktimde yok ancak wn kisa surede denicem

İyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naces -- 30 Ağustos 2010; 23:06:38 >
  • bu ne ya tam rezalet konuyu acan net bilgi veremiyorki insanlara ..... herneyse en garantisi beklemek arkadaslar temizcene bu ay geliyo zaten
  • bence acele etmeyineylülde zaten turkcell froyo 2.2 li satacak. samsung merkezlerinde 10 tl ücretle yüklüyorlar yeni yazılım. ne aceleniz var ki? hem yanınızda usb bellek götürürseniz onlar eski sisteminizi ona yedekleyip veriyorlar size. memnun kalmazsanız ücretsiz olarak da sizin eski sisteminizi geri yüklüyorlar..
  • odin ile yükledim fakat çinceydi hiç bir şekilde türkçe olmadı çünkü türkçe ayarı yoktu diğer diller vardı bende geri döndüm kieste denedim

jm1 e güncellemek istedi

edit : benim gibi aynı problemi yaşayanlar yükseltme menüsüne girip

ctrl+alt+u+p yapın ve test mode on diye bi yazı gelicek tekrar deneyince jfc yazdı ve şu an indiriyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rechennes -- 30 Ağustos 2010; 23:54:46 >
  • Anlatım için teşekkürler,verdiğiniz registry ayarlarından sonra güncellemeyi Kies verdi,aceleden ne verdiğine bakamadım,yüklemeye başladı,bitti,reset attı,açıldı,baktım,halen 2.1-update1 görünüyor,sonbra bir hardreset denedim,bu defa sapıttı,birçok uygulamayı çalıştıramadığın ı söylemeye başladı.Daha önce indiriğim JM5'i odin3 ile yükledim,resetlendi,bir de tekrar hard reset attım,galiba oldu:
    Android Sürümü:2.2 Ana Bant Sürümü:I9000XXJP3 Çekirdek Sürümü:2.6.32.9 root@sep-53#1 Derleme Numarası:FRF91.372 yazıyor.
    Bu tamam mı olmuş mu,başka bir şey yapılacak mı?
    Dikkatimi çeken Markete direk giriliyor,2.1 de galiba bir program atıcaktık,indirmiştim,fırsat kalmamıştı.Wireless olarak modeme bağlanıyor,ancak bağşantı gücünü 4-5 çubuk gösterdiği yerde sadece nokta var,sanki biraz zayıf bağlanıyor gibime geldi,ayrıca TR'e çevirdim,ancak halen açılışta "sweep glass to unlock" yazıyor,gerisi türkçe.
    Teşekkürler.

• quote:

bu ne ya tam rezalet konuyu acan net bilgi veremiyorki insanlara ..... herneyse en garantisi beklemek arkadaslar temizcene bu ay geliyo zaten

Sen beklemeye devam et arkadaşım. Ben herkesin 1 aydır merakla beklediği bir konu hakkında bilgi veriyorum, Resimlerle adım adım anlatmaya çalışıyorum, karşılaştığım sorunlara bulduğum çözümleri paylaşıyorum. Vaktim kısıtlı olduğu halde bazı işlerimi de erteleyip en azından yükseltmenin yapılıp yapılmadığı hakkında net bilgi vermek için tam 3 saatimi buna ayırıyorum. Yolda telefonu kurcalayıp neler olup bittiği hakkında fikir sahibi olmaya çalışıyorum. Bununla ilgili screenshootlar alıyorum. Siz Download ekranını açamıyorsanız gelip benmi açayım? Ne yapmamı istiyorsunuz? Zaten internetim kağnı gibi. İşkence çeke çeke aldığım 50'ye yakın screenshoot'u yükleyip sizlere daha iyi bilgi vermeye çalışıyorum. Az önce de yazdım resimleri paylaşacağımı. Şu anda düzenlemeleri yapıyorum. Eğer çok merak ediyorsanız ve beklemek istemiyorsanız resimlerin ham hallerine şuradan ulaşabilirsiniz.
    http://s867.photobucket.com/albums/ab233/chatin_62/FroyoTest/

• yükleyen arkadaşlar sadece şu soruna lütfen cevap verin ses kısma home ve açma kapama tuşlarına basılı tutuğunuzda dowloand yazısı çıkıyormu yoksa bir süre tutup pc bağlıyormusunuz.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: poyraz_76

yükleyen arkadaşlar sadece şu soruna lütfen cevap verin ses kısma home ve açma kapama tuşlarına basılı tutuğunuzda dowloand yazısı çıkıyormu yoksa bir süre tutup pc bağlıyormusunuz.?

evet çıkıyor arkadaşım ve hep çıkıyordu avusturalyadan aldıysan cihazını sende download modu olmayabilir xda da birisinde yoktu telefonunu avusturalyadan almış... sana tavsiyem tuşlara aynı anda basma sırayla bas karışık bas farklı sıralamalarda basarak açmayı dene bende direk kendi kendine geçti download moduna
  • yükleyenlere bir sorum olacak telefonunuz zırt pırt titrieyip uygulamayı sonlandırıyormu? jp3 teki lanet olası sorun bundada var
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

bu ne ya tam rezalet konuyu acan net bilgi veremiyorki insanlara ..... herneyse en garantisi beklemek arkadaslar temizcene bu ay geliyo zaten

Sen beklemeye devam et arkadaşım. Ben herkesin 1 aydır merakla beklediği bir konu hakkında bilgi veriyorum, Resimlerle adım adım anlatmaya çalışıyorum, karşılaştığım sorunlara bulduğum çözümleri paylaşıyorum. Vaktim kısıtlı olduğu halde bazı işlerimi de erteleyip en azından yükseltmenin yapılıp yapılmadığı hakkında net bilgi vermek için tam 3 saatimi buna ayırıyorum. Yolda telefonu kurcalayıp neler olup bittiği hakkında fikir sahibi olmaya çalışıyorum. Bununla ilgili screenshootlar alıyorum. Siz Download ekranını açamıyorsanız gelip benmi açayım? Ne yapmamı istiyorsunuz? Zaten internetim kağnı gibi. İşkence çeke çeke aldığım 50'ye yakın screenshoot'u yükleyip sizlere daha iyi bilgi vermeye çalışıyorum. Az önce de yazdım resimleri paylaşacağımı. Şu anda düzenlemeleri yapıyorum. Eğer çok merak ediyorsanız ve beklemek istemiyorsanız resimlerin ham hallerine şuradan ulaşabilirsiniz.
    http://s867.photobucket.com/albums/ab233/chatin_62/FroyoTest/

resimlerede 50 nci resim yani ana sayfada zum harekatını yapınca sayfalar küçülüp hepsini görebiliyormusun ??? (benim için önemlide )
    birde görüntülü konuşmayı denermisin (karşıdan gelen görüntü tam sayfa oluyormu veya karşıdan gelen görüntü büyük mü ? ( bu da benim için önemli )

bu arada allah razı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ghaneli -- 31 Ağustos 2010; 0:27:48 >

• Arkadaşlar 1. mesajımı güncelledim. Resimleri ekledim. İlk etapta gördüğüm farklılıkları dilim döndüğünce dile getirmeye çalıştım. Bu arada KIES'teki test mode sorununu atlamışım. Daha doğrusu KIES'i Froyo için Test moduna almadım. Ama zaten bendeki KIES test modundaydı. Belki bunun da bir etkisi vardır.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.