Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note Pro 12.2 [Ana Konu - Kullanıcılar Klubü] (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
985
Cevap
41
Favori
71.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elinde arızalı tableti olupta satmak isteyen var mı? Anakart lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: angara06buray

Elinde arızalı tableti olupta satmak isteyen var mı? Anakart lazım.

Samsung Galaxy Note Pro 12.2 [Ana Konu - Kullanıcılar Klubü]

Sahibinden com da bir arkadaş satıyor
  • p902 vardı anakart arızalı, sattım dün artık gerek kalmadı. ekran pil ve kalem için 300 e aldı biri. kargo yaptım.
  • Merhaba Arkadaşlar ... Ben samsung galaxy note pro 902 nin görüntülsunu büyük ekran yani masa üstü bilgisayarların ekranına aktarıp birinden digerine geçiş yaparak kullanmak istiyorum Velhasıl hangi ürün ya da hangi ürünler işimi görür. Bilen arkadaşlar yardimci olursa Çok Çok Teşekkür ederim. Hatta bana yardimci olacak arkadaş mail adresimden bana yazabilirse hangi ürünü alacağımi çok teşekkür ederim. alpix35@hotmail.com

• Hdmi kablo denedin mi?

• Yeri değil ama

Denizli elden teslim

800TL son fiyat. Pazarlık ve takas yok

Samsung p900 12.2 inch Android 5 işletim sistemi. 2K retina ekran. 9500mah batarya. 8 çekirdek işlemcili ve 3gb ram 32gb hafıza. Çok temiz. Batarya çok iyi durumda. 360 derece döner kılıf. Kırılmaz camı takılı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selodonanımhaber -- 15 Şubat 2018; 23:54:51 >
  • Özelliklerini yazdığınız iyi olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: BLooregard Q.Kazoo

Sorunun sebebi ne olabilir ben batarya diye düşünüyorum, yakın zamanda tableti düşürdüm ama 3 gün öncesine kadar sorunsuz çalışıyordu bir anda böyle oldu. Sistemsel olduğunu sanmıyorum birkaç farklı rom denedim ve twp ekranında bile aynı sorunu yapıyor onunda videosunu yükleyeceğim.https://youtu.be/LwYjXfzg6fUhttps://youtu.be/iZOJrx7wERY

Sorun çözüldü mü hocam? Bir de hangi cwm ya da twrp i kullanıyorsunuz odinden bir türlü atamadım indirdiklerimi. p900 için soruyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phizikci -- 5 Mart 2018; 23:54:15 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: phizikci

quote:

Orijinalden alıntı: BLooregard Q.Kazoo

Sorunun sebebi ne olabilir ben batarya diye düşünüyorum, yakın zamanda tableti düşürdüm ama 3 gün öncesine kadar sorunsuz çalışıyordu bir anda böyle oldu. Sistemsel olduğunu sanmıyorum birkaç farklı rom denedim ve twp ekranında bile aynı sorunu yapıyor onunda videosunu yükleyeceğim.https://youtu.be/LwYjXfzg6fUhttps://youtu.be/iZOJrx7wERY

Sorun çözüldü mü hocam? Bir de hangi cwm ya da twrp i kullanıyorsunuz odinden bir türlü atamadım indirdiklerimi. p900 için soruyorum

Sizin sorun ne? Ekran kırpma ise batarya lehimlerinden oluyor. Çok basit aslında. Ama servis bazen anakart değişimi diyor sallıyor. Orjinal romu odin ile atarsınız çok kolay. Bi şeyi yanlış yapıyorsunuzdur.

• burakgibiyim B kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam cevabınız için. Ekranda arkadaşın sorunu ile aynı gidip gelme var. Yalnız pil düzeyi %30 un altına düştüğünde ve ekran parlaklığını fazlaca açılınca oluyor, pil düzeyi yüksekken neredeyse hiç olmuyor, düşükken ekran parlaklığını normalden biraz daha kısınca yapmıyor ya da çok seyrek yapıyor.

• Kronik, servise götürün. Çok fiyat isterse dqha önce yaotırmıltık 40 liraya de. Forumdan arkadaşlarda başka serviste 40 60 arası yaptırmış de.

• quote:

Orijinalden alıntı: selodonanımhaber

Yeri değil ama

Denizli elden teslim

Samsung p900 12.2 inch Android 5 işletim sistemi. 2K retina ekran. 9500mah batarya. 8 çekirdek işlemcili ve 3gb ram 32gb hafıza. Çok temiz. Batarya çok iyi durumda. 360 derece döner kılıf. Kırılmaz camı takılı.

3g sim kartli model mi

• P900, 3g değil yani...

Teşekkür ederim.Pil bağlantısı lehimlenecek deniyor çözüm için ama Yapılacak işlem tam olarak nedir? Çok iyi bir tel tamircisi tanıyorum yapabilir mi?

• Bilgisi varsa yapar. Daha çok bilgisayar tamircileri anlar bu işten.

Teşekkür ederim sağolasın, bir götüreyim

• quote:

Orijinalden alıntı: catik

quote:

Orijinalden alıntı: selodonanımhaber

Yeri değil ama

Denizli elden teslim

3g sim kartli model mi

değil

Pili çıkarıp 30 s power düğmesine bastık şu an yapmıyo :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phizikci -- 12 Mart 2018; 19:53:39 >
  • Xda da öyle yazıyor. Batarya girişlerini de lehimlemek çözümler arasında. Bu iş için servis geçen sene 65 alırken şimdi 120 istiyor.

• İlgilenen olursa elimde 2 adet logitech klavyeli kılıf vardır.

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.