Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY NOTE (N7000) [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.805
Cevap
134
Favori
1.312.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İtalya - Venedik fiyatı 699 euro yani güncel kur ile 1.705 TL

Bir arkadaşım akşam oradan Türkiye'ye dönecek ve alsam mı diye düşünüyorum, hepsiburada.com (5 Aralık 20111 ön siparişli fiyatı 2.400 TL) fiyatını gördükten sonra :(

Bu arada hayırlı olsun,iyi günler de kullanın...

Saygılarımla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: IRoN

İtalya - Venedik fiyatı 699 euro yani güncel kur ile 1.705 TL

Bir arkadaşım akşam oradan Türkiye'ye dönecek ve alsam mı diye düşünüyorum, hepsiburada.com (5 Aralık 20111 ön siparişli fiyatı 2.400 TL) fiyatını gördükten sonra :(

Saygılarımla...

Ben sizin yerinizde olsam tax free geriye odenicek bile olsa asla 699 euro ya almam!Asiri kazik fiyat.www.idealo.de girin bakin burdan fiyat yoklattirin en ucuz 490 eurolarda ustelik cihaz stoklarinda var.200 euro deli bir fark benim icin.Ve bence ekran buyuklugu bakimindan birazcik tahmin edilen cikisi yakalayamadi.bence 450 euro lara geriliyecek bir kac hafta icinde.Yinede siz bilirsiniz gule gule kullanin simdiden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sade Gazoz

quote:

Saygılarımla...

Ben sizin yerinizde olsam tax free geriye odenicek bile olsa asla 699 euro ya almam!Asiri kazik fiyat.www.idealo.de girin bakin burdan fiyat yoklattirin en ucuz 490 eurolarda ustelik cihaz stoklarinda var.200 euro deli bir fark benim icin.Ve bence ekran buyuklugu bakimindan birazcik tahmin edilen cikisi yakalayamadi.bence 450 euro lara geriliyecek bir kac hafta icinde.Yinede siz bilirsiniz gule gule kullanin simdiden.

Çok teşekkür ederim bilgilendirmeniz için.
    Haklısınız.

Kendime doğum günü hediye almak istediğim için biraz acele ediyorum belki de ama
    aslında biraz daha zamanım var,bekleyip görmek en doğrusu sanırım bence de.

Saygılarımla...

• selam millet kusura bakmayin gec cvp verdim basinc olayi yok abi sizin dediginiz bastirinca kalin yada yan tutunca italik yazmiyor ;))

suan mediamarkt satis fiyati 529 civari ama hamburgda kampanya vardi 490 satildi.

500 -550 arasi uygundur bence tax free ile bu fiyati yakalarsaniz alin derim

cihazin akiciligi bir harika bu arada eger
    dusunurseniz

S2 icin var olan HDMI adaptörü bu cihaz icinde kullanarak lcd yada led televizyona
    aktarabiliyorsunuz

gecen gun ata demirer 2 izledim harika idi hem goruntu hem ses kalitesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mckara09 -- 9 Kasım 2011; 19:40:57 >
  • quote:

quote:

quote:

Saygılarımla...

Haklısınız.

Kendime doğum günü hediye almak istediğim için biraz acele ediyorum belki de ama
    aslında biraz daha zamanım var,bekleyip görmek en doğrusu sanırım bence de.

Saygılarımla...

http://www.smartdroid.de/2011/10/angebot-in-hamburg-samsung-galaxy-note-am-05-november-fur-449-euro-und-z-promi-sonya-kraus-zu-gast/#comme

Bakiniz bu cumartesi icin sadece 449 euro dan satilicakmis.Solemistim bekledigi cikisi yapamadi ekran nedeni ile (Yoksa cihaz benim icin bir bomba )fiyatlar birden inicek diye.

• bikonuda yanlisiniz var Haburg saturn magzasi almanyanin en iyi cep telefonu satan teknoloji magzasidir
    Bakarsaniz daha oncede galaxy tab10.1 sgalaxy s2 htc sony gibi cohazlarida inanilmaz derecede ucuza sattigini goruceksiniz.
    Ben marka fun degilim fakat cihazin ekran yada buyuklugu ile alakasi yok o fiyatin ;)) sadece kampanya
  • nasıl bir yerde yaşıyoruz dünyanın en pahalı ülkesiyiz..yok kdv,yok ötv,yok deprem vergisi v.s. hiç bitmez ya alınan ücretler oda hiç yükselmez...
  • Hayirli olsun cok buyuk geldi bana.S'den S2'ye gecerim artik :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: mckara09

bikonuda yanlisiniz var Haburg saturn magzasi almanyanin en iyi cep telefonu satan teknoloji magzasidir
    Bakarsaniz daha oncede galaxy tab10.1 sgalaxy s2 htc sony gibi cohazlarida inanilmaz derecede ucuza sattigini goruceksiniz.
    Ben marka fun degilim fakat cihazin ekran yada buyuklugu ile alakasi yok o fiyatin ;)) sadece kampanya

Valla kisisel polimik falan degil de bu,Hamburg saturn almanyanin en cok cep telefonu satan magazasi olamaz bu bir.Bir magaza 5 katli diye almanyanin en buyuk cep telefonu saticisi anlamanina zaten gelmez ki icerideki telefon reyonu zaten copluk gibi hersey ust uste.Butun modellerde ellerinde zaten yok.Genelde kontratli urunler satilan bir magazadir ohne sim lock her cihazi bulamazsiniz bur bir.2.cisi ben cihaz i kotulemedim! Sadece dedim ki cihaz ekran buyuklugunden oturu genel kitleye hitap etmiyecegi icin gerekli cikisi yapamadi dedim.Cihaz kotu baska bir sey cihaz gerekli cikisi yapamadi farkli bir sey.Samsung tab 10.1 gelince o cihaz in hamburg saturn yada herhangir bi yerde fiyatlarinin al asagi olma sebebi magazanin buyuklugu degil Almanya ve Hollanda mahkemelerinin tab 10.1 satis durdurma karari uzerine.Samsung urunlerinin yok fiyat a elden cikarilma operasyonudur ki oda saturn hamburg tarafindan degil hollanda fransa ve almanyadaki butun int uzerindeki sitelerde bile ucuz fiyata eritilmeye calisilmistir.Ayrica forumda fiyat soran arkadaslarin yararina bir sey olsun diye o fiyat i bu bolume paste ettim.Ben HTC cihaz kullanirken HTC nin bir celik tencere oldugunu sanan bi suru insan vardi.Yine diyorum bu cihaz bir galaxy S yada S II kadar cok ilgi gormez sizde goruceksiniz.Ayrica bu noktaya cihaz i 699 euro ya alayim mi diyen bir arkadasa alma diyerek geldik onuda belirtelim.

• hocam sanirim yanis anlasildim kusura bakma ana karsi bir sey demedim ama bilerek konusuyorum ben mediamarkt debitel icin calisiyorum ve benim elime her ay satis listesi geliyor ona dayanarak bilgi veriyorum. saturn hamburg 1. siradadir her zaman neyse tabiki cihazibkotulemedigini biliyorum ama o fiyatin sebebini soyledim tab10.1 icin o karar cikmadan once o fiyata satilacagi aciklanfi neyse tartismayalim ben tekrar ozur dilerim
  • Diğer başlığa yazdığımı burada da yazmak istiyorum.

Üzülerek belirtiyorum ki aldığım bir bilgiye göre ki umarım kaynağım ve ben yanılıyoruzdur,
    20 Kasım da Türkiye de resmi satışı başlıyor ama fiyatı 2.500 TL :(

Şayet bu doğru ise benim tahminim, iPhone 4S in Türkiye ortalama fiyatının şu anda 3.000-3.300 TL arası olması nedeni ile
    bizim cihazımız hem daha iyi hemde 800 TL kadarcık da ucuz mantıksızlığı :)

Umarım bu fiyat olmaz da ben yanılmış olurum...

Saygılarımla...
  • selam millet root Cwm cikti galaxy note icin
    aksama hem root yetkisi hemde shell 3d launcher hakkinda bilgi vericem
  • Teşekkürler ederiz verdiğiniz bilgiler için ellerinize sağlık
  • Almanya'da ki Saturn'ler ile Hollanda'da ki Saturn'ler arasında fiyat farkı olmakta mı acaba ?

Almanya - Köln - Saturn den 519 Euro fiyat aldırdım bir arkadaşımdan.
    Hollanda için nette biraz araştırdığım da 599 Euro gibi bir rakamçıktı karşıma.

Bilen varise ve yanıtlarsa sevinirim.

Saygılarımla...
  • quote:

Almanya'da ki Saturn'ler ile Hollanda'da ki Saturn'ler arasında fiyat farkı olmakta mı acaba ?

Saygılarımla...

Bakiniz cihaz arattirirken ilani mutlaka iyi okuyun.Almanya icin "keine simlock" yada " ohne brand" yazisina dikkat etmelisiniz.Cunku galaxy note un avrupadaki buyuk telefon operatorleri icin urettigi logo'lu ve sim kilitli cihazlar var.Hatta oyleki fransada 11 gb lik samsung galaxy note bile satiliyor telefon operatoru icin uretilmis.599 euro cok fahis fiyat.Fransa samsung da su an hatta 100 euro indirim kampanyasi basladi cihazi aliyorsunuz sonra 8 hafta icinde 100 euronuzu geriye oduyorlar.Benim hala tavsiyem cok aceleniz yoksa yilbasini beklemeniz cunku eminim ocak ayinda cihazin fiyati iyice dusucek.Yok illa alicam diyorsaniz 500 euro ustu kesinlikle odemeyin.www.idealo.de tur u sitelerden rahatlikla bulabilirsiniz fiyat araligini.Bol sans

• Benide ekleyin bugun itibari ile erzurumun tek note'u :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Almanya'da ki Saturn'ler ile Hollanda'da ki Saturn'ler arasında fiyat farkı olmakta mı acaba ?

Saygılarımla...

Bakiniz cihaz arattirirken ilani mutlaka iyi okuyun.Almanya icin "keine simlock" yada " ohne brand" yazisina dikkat etmelisiniz.Cunku galaxy note un avrupadaki buyuk telefon operatorleri icin urettigi logo'lu ve sim kilitli cihazlar var.Hatta oyleki fransada 11 gb lik samsung galaxy note bile satiliyor telefon operatoru icin uretilmis.599 euro cok fahis fiyat.Fransa samsung da su an hatta 100 euro indirim kampanyasi basladi cihazi aliyorsunuz sonra 8 hafta icinde 100 euronuzu geriye oduyorlar.Benim hala tavsiyem cok aceleniz yoksa yilbasini beklemeniz cunku eminim ocak ayinda cihazin fiyati iyice dusucek.Yok illa alicam diyorsaniz 500 euro ustu kesinlikle odemeyin.www.idealo.de tur u sitelerden rahatlikla bulabilirsiniz fiyat araligini.Bol sans

Dün itibari ile Almanya - Köln - Saturn den 519 euro ya aldırdım.
    Aslında arkadaşımın jesti ile de çok daha az ödedim.

Hafta başında elime geçer diye umuyorum.

Saygılarımla...

• thehspeed ve IRoN öncelikle hayirli olsun istediginiz uygulamalar varsa onlarida burdan belirtirseniz paylasabilirim

galaxy note nasil root edilecegini gosteren video yu da ilk linkde paylastim
  • Elinize saglik her ne kadar s2 kullansam da guzel inceleme olmus gercekten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün sizlerle

Asphalt 6 HD
    PES 2012
    bejeweled 2

oyunlarini paylastim önümüzdeki günlerde diger uygulamlar yeni romlar konusunda burdan ve Yesilcin.com adresinden takip edebilirsiniz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.