Şimdi Ara

***SAMSUNG GALAXY Note Fan Edition Cihazınıza TWRP Recovery Root Yükleme Rehberi*** (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
9
Favori
15.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    csc dosyasının link uçmuş. elinde olan varsa tekrar yüklerse sevinirim. teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yosunluel

csc dosyasının link uçmuş. elinde olan varsa tekrar yüklerse sevinirim. teşekkürler.

buyrun.
    https://mega.nz/#!GVFChALS!dVG0gMtPtJBDtwqHQdk_kzbpsaxudUcMifI83NxfY-Q

mega da bir gariplik var bu mesajdan linki kopyalayıp adres çubuğuna yapıştırın hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hako7445 -- 2 Mart 2018; 19:23:47 >
  • Teşekkürler. Şimdi oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam saolun. Dosyalar diğer samsunglarda da işe yarıyor. Sayenizde Türkiyede desteklenmeyen c9 pro telefonumda 4.5g ve türk telekom hd+ yani volte yi kullanabiliyorum. Wifi araması da aynı şekilde çok teşekkürler.

• abi 3 aydir cihazi bir türlü 1 hafta acik tutamadm. ya şarj bitiyor yada ben unutuo resetliyrm gecen 6.gunde resetledm yanlışlkla. yokmu baska yolu

• quote:

Orijinalden alıntı: Metin*

abi 3 aydir cihazi bir türlü 1 hafta acik tutamadm. ya şarj bitiyor yada ben unutuo resetliyrm gecen 6.gunde resetledm yanlışlkla. yokmu baska yolu

şu an yok. sabırla ilk 7 günü sonra 2. 7 günü bi atlatırsanız ondan sonra ne kadar restart olursa olsun. cpu-z programıyla takip edin açık kalma süresini.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Canmacva

Hocam saolun. Dosyalar diğer samsunglarda da işe yarıyor. Sayenizde Türkiyede desteklenmeyen c9 pro telefonumda 4.5g ve türk telekom hd+ yani volte yi kullanabiliyorum. Wifi araması da aynı şekilde çok teşekkürler.

ben s8 rom dan almıştım dosyaları bir çok cihazda daha önceden yapmışlığım var hepsinde işe yaradı. sizdede işe yaradığına sevindim. volte ve wowifi mükemmel olaylar. olmazsa olmazlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • rootlamakta kararsız kaldım. rootlayan arkadaşlardan bankacılık uygulaması kullanan var mı? problem var mı uygulamalarda?
  • bora88 B kullanıcısına yanıt
    Cihazı Root'ladıktan sonra menüden Magisk Manager uygulamasına girip Magisk Hide sekmesinden istediğiniz uygulamayı işaretleyip cihazın root'lu olduğunu gizleyebiliyorsunuz.Bu sayede banka v.b uygulamaları girişte root uyarısı vermiyor.
    Örneğin ben ; Türk Telekom online işlemler , Garanti bonus Flash , Qnb Finansbank Ve Enpara Uygulamalarını işaretledim finansbank uygulaması girişte uyarı veriyor ama sıkıntı yok.Öteki geri kalan tüm uygulamaar cihazın root'lu olduğunu anlamıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoTuTuRK -- 17 Mart 2018; 15:59:5 >
  • İşlemleri başlamadan önce de 7 gün açık kalmış olması mı gerekiyor?
  • volkantipi V kullanıcısına yanıt
    Evet

• Ilk 7 gun sonunda islemler bittikten sonra ki 1 veya 2 saat icinde bi kac defa kapanip acilirsa bi sorun cikarmi?

• One Mjoy O kullanıcısına yanıt
    ilk 7 gün sonunda işlemlere başlamadan önce cihazı bikaç kez kapatıp açabilirsiniz sorun çıkmaz.. ama twrp yükleyip cihazı root'lu olarak açtığınızda 2. 7 gün süreci başlar ve cihazı kapatmamanız gerekir..

Yine de tavsiyem ilk mesajda yazılanlara harfiyen uymanızdır..

• quote:

Orijinalden alıntı: KoTuTuRK

ilk 7 gün sonunda işlemlere başlamadan önce cihazı bikaç kez kapatıp açabilirsiniz sorun çıkmaz.. ama twrp yükleyip cihazı root'lu olarak açtığınızda 2. 7 gün süreci başlar ve cihazı kapatmamanız gerekir..

Yine de tavsiyem ilk mesajda yazılanlara harfiyen uymanızdır..

Hocam odin'den sonra twrp'ye geçemedim. Cihaz normal açıldı. Kapatıp tekrar deniyim dedim. Custom binary blocked diyor. Rom kurmadan çözemezmiyim?
    Samsung Galaxy Note Fan Edition [SM-N935F/DS] Cihazınıza TWRP Recovery Menü Yüklemek için ;
    Bu başlık altındaki 4. ve 5. şıklardan birini uygulamadınız sanırım..
    Ah be hocam ben bile cihazı root edeceğim zaman bu konuyu açıp şıkları tek tek okuyup uyguluyorum.
    Çünkü bir sürü işlem var bunlardan birini atlamak ya da yanlış uygulamak bir haftalık bekleme sürecinin bozulmasına neden oluyor..
    Ne yazık ki orijinal rom'u yükleyip 1 hafta daha beklemekten başka hiçbir yolu yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoTuTuRK

Samsung Galaxy Note Fan Edition [SM-N935F/DS] Cihazınıza TWRP Recovery Menü Yüklemek için ;
    Bu başlık altındaki 4. ve 5. şıklardan birini uygulamadınız sanırım..
    Ah be hocam ben bile cihazı root edeceğim zaman bu konuyu açıp şıkları tek tek okuyup uyguluyorum.
    Çünkü bir sürü işlem var bunlardan birini atlamak ya da yanlış uygulamak bir haftalık bekleme sürecinin bozulmasına neden oluyor..
    Ne yazık ki orijinal rom'u yükleyip 1 hafta daha beklemekten başka hiçbir yolu yok..

Aslında çok rom root yapmış biriyim. Eski uygulamalara göre davrandım biraz. :) Samsung yazısını bekledim. :) 1 hafta harbiden sinir bozucu bir durum. Rom yükledim üzerine Allah'tan aynı şekilde açıldı. Birde kurulumlarla uğraşmadım. Sağolasın.

Sıkmayın canınızı hocam en azından tecrübe edinmiş oldunuz.. Tekrardan 1 hafta daha sabırla bekleyin inanın bana bu beklemelere değecektir .. Daha öncede tecrübeleriniz var zaten..Root'un nimetlerini az çok biliyorsunuzdur
  • Hocam elinize emeğinize sağlık.. sorum şu, bende uzun yılardır telefonunu rootsuz kullanamayanlardanım bu konuda yeterli tecrübem var sayılır.. ancak hep supersu kullandım magic kullanmamızın artıları olacakmı? baktık beğenmedik diyelim supersu ya nasıl döneriz. bu paketin sistemden temizlenmesi belki sorunda oluşturabilir diye düsünüyorum.. ne dersiniz? şu an için note fe için supersu.zip halinde xda da mevcut, ilk yüklemede temiz kurulum önemli biliyorsunuz? birde android 7.0 ve surekli çıkan güvenlik adına gelişmelerden sanırım bu 7gün bekleme olayı yapacağımız işlemleri üç kez düşündürüyor insana..

• unuttummm.. bir diğer sorum ise bu işlem sonunda knox sayacımız ne durumda? 0×1 ? ? bir artıyor ise stoc rom a dönerek yeniden 0×0 sağlayabiliyormuyuz acaba?

• trbluesky T kullanıcısına yanıt
    Knox sayacı yükseliyor bildigim kadarıyla şuan için sıfırlamanın bir yolu yok..

Magisk manager ayarlarda hide bölümü var oradan banka v.b uygulamaları seçerseniz program kendini gizler ve banka v.b uygulamalar açılışta cihazınız root edilmiş v.b uyarıları vermez.. Magisk supersu uygulamasına göre bu yönden daha kullanışlı oluyor.yine de seçim sizin supersu ile root'larsanız sıkıntı olacağını sanmıyorum..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.