Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] (887. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
19.359
Cevap
170
Favori
370.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 885886887888889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Etg3 sürümünü Almanyada çiktığından beridir kullaniyorum, ben bir problem yasamadim.

• ben de kurdum iki üç güne belli olur.

• Son 2 güncellemeyi kurup sorun yaşayan var mı arkadaşlar?
  • Ben güncel şekilde kullanıyorum bir sorun yaşamadım. Fakat garanti bitmeden servise verip hem batarya hem de ekran değiştirmeyi düşünüyorum İzmit'te yaşayıp servise veren oldu mu acaba ?
  • Amoled yanığı sorunu yaşayan ve bunu garantiden çözen var mı aramızda?

• Arkadaşlar, Note 10 plus için istanbul içi server imei işlemi yapan yer var mı?
  • Arkadaşlar nano felan herşeyi denedim verimsiz oldu hepsi kalktı.Artık koruyucu cam alayım diyoru.Kavisleri tamamen kapatan ve iyi yapışan.
    Bu markayı deneyen varmı
    https://www.amazon.com.tr/dp/B07HHBVYJG/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_gtdmFbASB2V5J

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Ben bundan almıştım geçen sene kalkma sorunu hiç yaşamadım sadece bir tık kılcal çizikler kolay oluşuyor.
    https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/buff-blogy-galaxy-note-9-flexi-edge-5d-ekran-koruyucu-P361156740
  • quote:

Orijinalden alıntı: sCrew41

Ben bundan almıştım geçen sene kalkma sorunu hiç yaşamadım sadece bir tık kılcal çizikler kolay oluşuyor.
    https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/buff-blogy-galaxy-note-9-flexi-edge-5d-ekran-koruyucu-P361156740
    Hocam bunlara lanet ettim artık hepsi yanlardan kalkıyor

• Arkadaşlar WhatsApptan bildirim geldiğinde ekran açılmıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

• Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Cam alma en ufak darbede tuz buz olacak. Ki o da kalkacaktır. Kavisli ekranın sorunu bu malesef. Gidin bi TTelekom bayisine note 9 için ekran koruyucu var mı deyin 40,00 TL ye taktırın esnek olanlardan mis gibi.
  • https://www.hepsiburada.com/spigen-samsung-galaxy-note-9-kavisli-cam-ekran-koruyucu-tam-kaplayan-full-cover-black-599gl24507-p-HBV00000EN869?magaza=Hepsiburada

Ben çok uzun zamandır bunu kullanıyorum. Herhangi bir sıkıntı çıkarmadı. Tavsiye ederim.

• 2181679 kullanıcısına yanıt
    Güncelleme sonrası mı oluştu?

Whatsapp'ı uyku moduna mı aldinız?

• Samsung tarafından aranıp satın aldığınız Note 9 kullanmaya devam ediyor musunuz ? diyerek cümleye başlayan ve ardından geri iade alımında 4300 TL + 450 TL ile ultra alımında 4750 TL yararlanmak ister misiniz ? sorusuna şaşırdım. Çünkü max. sitede yer aldığı üzere 4300 TL alım yapılıyor o da sorun yoksa cihazda. Sonra değerlendireceğim dedikten bir süre sonra shop.samsung canlı desteğe sorduğumda 4300 TL dışında bir sohbet geçmedi.

Cihazı 1.5 yıl önce 5500 TL aldım.
    Yanında 1000TL çek + kulaklık satalım = 2000 TL nakite çevirdiğimizde

13k-6,75k = 6,25k yeni cihaz almaya değer mi ?
  • ARIFYASIN kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam. Bildirim geliyor zaten onda sorun yok. Fakat bildirim geldiğinde ekran uyanmıyor. Sms geldiğinde uyanıyor mesela.

• Nearby Share özelliği henüz gelmemesi ve bu konuda doğru düzgün bir haber olmamasına anlam veremiyorum.

• Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU]

• 2181679 kullanıcısına yanıt
    Sürekli olmasa da ben de aynı sorunu yaşıyorum çözüm bulamadım hocam
  • Dün ön ekran değişimi için verdiğim servisten Note 9 umu aldım. Ekran kırıldığı gün gidip iPhone se 2020 almıştım yeni telefondan da çok memnunum ama servisten alınca note 9 u birden aşırı kocaman bi telefonmuş gibi geldi 😊

Telefonu öğlen bırakmıştım, akşama gelin alın diye samsung yetkili servisinden sms geldi. Bu kadar kısa sürede yapılabileceğini bilseydim belki yeni telefon masrafına girmezdim ama bi yandan ios alemine geri dönmek de cazip geldi.. bir iki gün sonra galiba tekrar denemek için bi note 9 a dönüp sonrasına bakacaz artık ..

Bu arada servis ekranı, batarya ile yapışık olduğu için ikisini birlikte değiştirdik dedi. İkinci bir ayrıntı da şeffa ekran koruyucu güzelce takılmış bi şekilde teslim etmişler saolsunlar.

₺1350 sıkışmış 🤫

• 
Sayfa: önceki 885886887888889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.