Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] (395. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
19.359
Cevap
170
Favori
370.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 393394395396397
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: civcivx

Led view ile kablosuz şarj yapılabiliyor mu? Ayrıca kapak tam kapanıyor mu? Aralık kalıyor denilmiş çoğu yorumda.
    Evet kablosuz şarj çalışıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • civcivx C kullanıcısına yanıt
    Hem Led View hem de Clear View kullanıyorum hocam. İçinin kadife yapısından dolayı Led View çok toz topluyor. O yüzden Clear View almak zorunda kaldım.
  • iyi günler arkadaşlar amoled ekranlarda sorunlar varmış note 9 da durum nedir çok sık karşılaşılan bir durum mu acaba bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim
  • silversmith S kullanıcısına yanıt
    Toz toplama işi varsa olmadı o halde. Clear View de daha fazla kalınlaştırıyor diye sıcak bakmıyorum doğrusu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 27 Kasım 2018; 11:7:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: silversmith

Hem Led View hem de Clear View kullanıyorum hocam. İçinin kadife yapısından dolayı Led View çok toz topluyor. O yüzden Clear View almak zorunda kaldım.
    Bende hiç toz toplamıyor sizde statik elektrik birikiyor olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtcbk

Arkadaşlar dex kablosu almak isteyenler hepsiburada sitesinden spigen marka kabloyu alabilirler. Ben aldım, bugün geldi ve dex modu çalışıyor. Cuma indirimi devam ediyor ve sadece 49.90₺.

Saygılar...

Tavsiyeniz üzerine aldım umarım memnun olurum.... her type c telefonda görüntü aktarıyor mu acaba.

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU]

• civcivx C kullanıcısına yanıt
    Kalınlık olarak aynı hocam. Hem kapağı açmadan kullanılan özellikler daha çok. Ama Led View'in güven hissi daha yüksek.
  • hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    Pantolonun cebinde de olsa, evde, ofiste de kullansam hep tozlanıyor. Hem de nasıl, pamuk tarlası gibi. :)
  • silversmith S kullanıcısına yanıt
    Hocam çok ılgınc valla siz deyince şu an tekrar baktin zerre toz yok isterseniz foto da atabilirim note 8 de de led view kullandım onda da toz sorunum olmadi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Telefonun, ekran kenarları özellikle bir parmak toz oluyor. Ya da kaplamayı bazı üretimlerde değiştirmiş olabilirler. Kadifemsi kaplama mı?
  • Telefondan genel olarak memnunum, S7 Edge'den geçtim Note 9'a.

Ancak pil performansı beni çok mutlu etmiyor. S7 Edge'den çok daha fazla bir performans sunmadı bana neredeyse.

Yıllar önce kullandığım 4100 mah pilli Huawei Mate7'nin pil performansına yaklaşamıyor malesef.
  • avmehmet kullanıcısına yanıt
    Hocam merhabalar,

Bu ürün de üst kısım hoparlör, kamera bölümlerini kaplıyor mu? Yoksa o alan kesik biçimde mi geliyor.

Teşekkürler
  • Low-Rider L kullanıcısına yanıt
    Ayarlar-Cihaz bakımından; Pil-Güç tasarruf modu-Ortalama, Performans Modu-Optimize edilmiş olarak kullanırsanız bayağı fark ediyor. Cihazın performansı da çok düşmüyor. Tabii 4000Mah pil var niye bunları yapmak zorundayım diyebilirsiniz. Orası da ayrı bir tartışma konusu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vipline

Hocam merhabalar,

Bu ürün de üst kısım hoparlör, kamera bölümlerini kaplıyor mu? Yoksa o alan kesik biçimde mi geliyor.

Teşekkürler
    Benim aldığım hoparlör kısmı açık, kamera ve sensörleri kapatıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avmehmet -- 27 Kasım 2018; 18:4:51 >
  • vipline kullanıcısına yanıt
    n11 satıcısının sattığında kamera, sensor hepsi kesik vaziyette. Aliexpress.teki satılanlari alan bazı kişiler resim koymuş,
    hiç öyle kesik görmedim.

Yalniz n11 satıcısı 50TL.den 70.e çıkartmış, birazcık talep olmasın hemen böyle yaparlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gear iconx 2018 kullananlar, kendi kendine devreye giren voice traineri nasıl kapatıyorsunuz? Bir de kulaklıklar sürekli enerji harcıyor kullanılmadığı zaman, nasıl deaktif ediyorsunuz?
    Açıkçası tam bilmiyorum, microusb soketli telefonlarda mhl desteği olmazsa kullanılamıyordu mhl adaptörler ama type c zaten kendisi pek çok aksesuarı destekliyor, mhll de bunlardan biri diye biliyorum. Yani bana göre sorunuzun cevabı kuvvetle muhtemel evet olacaktır.

Saygılar..

• quote:

Orijinalden alıntı: yigidoumit

iyi günler arkadaşlar amoled ekranlarda sorunlar varmış note 9 da durum nedir çok sık karşılaşılan bir durum mu acaba bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim
    tüm Samoled lerde yoğun kullanımda 2 sene sonra Burn-in oluyor.. yani bahsettiğin ekran izi..

düşünebiliyormusunuz arkadaşlar amiral gemi alıyoruz.. ekran amoledse iki sene sonra ekran izi ... mesala neler ekran izi yapıyor..

örnek.. üst band şeritte ses, 4g, şarj yüzdesi, pil ikonu, ve saat

banko iz kalıyor..

sonra neler üst şerit bandı açtığımızda ekranın %35 üçte birine açılan notification ve menü bar arkaya iz yapıyor..

Note 5 kullanıyorum.. şu an 3. senedeyim ve 2.5 yıl içinde başıma geldi.. keza önceki note2 veya s4 dede oldu..

Yani dünya para ver... 2 SENE SONRA BURN-IN

o zaman neden bu kadar fazla amiral gemilerine para vereceğim ??

7500 den bu sene kapı açtılar.. seneye 10 bin

ondan sonra .... ne kadar ? Allah bilir..

teknoloji bu paraya daha kusursuz olmalı ...
    örnek amoled olmayan ekranlarda bu sorun başıma gelmedi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redof -- 27 Kasım 2018; 21:44:55 >

• Samoled kullandigim cihazlarda problem yasamadim bu illaki baska modelde cikmiyo anlamina gelmiyo ips dede oluyor tabi sık oldugu bir durum degil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: caneryendi

Aslında bu iş bizde bitiyor bende yıllarca sürekli yeniledim baktık para tuzağı şuan lg g4 var bildiğin aynı işi görüyor aç gözlü olmasak on yıl bile kullanılır ama ama işte duramıyoruz şuan note 9 yads s9 plus almayı düşünüyorum
    Dostum yetinmiyoruz malesef...

hepimizde hırs ve ihtiraslar var.. insanoğlu nefisi ile yaratılmış ..

malesef teknolojiyi takip etme hissi.. ve en iyiyi ve en yeniyi isteme gayesi..

O yüzden bu duyguların esiri olmasak 10 yıl tel sorun çıkarmadığı sürece kullanırız aslında.. ama kapitalist sistemde bu çok zor..

Çünlü telefonlarıda max. ömürde yapıyorlar.. yani yoğun kullanımda sizcr bir akıllı telefonu standart kaç sene kullanırsın..

bence max.5 yıl.. ama bu süreyi bile geçiremiyoruz. bu sefer yazılım devreye giriyor.. 5 yıl yine gitmiyor.. yada zorluyorsun anca..

Kısaca 5 yıl kullananı bile alnından öpmek lazım.. oda mutlaka tamir ekran vs vs sorun yaşıyor ..

bizi alıştırdılar artık teknolojik olarak tükettirmeye.. malesef ve malesef..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redof -- 27 Kasım 2018; 21:51:17 >

• 
Sayfa: önceki 393394395396397
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.