Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] (450. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.359
Cevap
170
Favori
370.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 448449450451452
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eagleoneye

Uzun sure yüksek parlaklıkta izleme de ekran yanığı oluşmasın.
    Öyle bir derdim yok şurda 6-7 ay sonra note 10 çıkacak zaten.. 1 seneden fazla kullanmıyorum hiçbir telefonumu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu alırken sepete attığında saat de ekleniyor ve 0 tl ibaresi gözüküyor. Hediye alımlarda böyle oluyor. Eğer alırken sepette sadece telefon gözüküyorsa sadece telefon gelir.

Ama bu onların hatası saat hediye kampanyası geçmişse internetten o ibareyi kaldirmasi gerekiyordu. Neyseki müşteri hizmetleriyle konuştuğun telefon kaydi var elinde.

Saatin cikis yapabilmesi icin siparişlerim bölümünde çıkış yapildigina dair fatura duzenlenir.

• Neden böyle birşey yapıyorsun. Maddi imkanlarin iyi galiba. Çünkü note 10nun 8 9binden aşağı çıkacağını bu dolar kuru ile düşünmüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: eagleoneye

Neden böyle birşey yapıyorsun. Maddi imkanlarin iyi galiba. Çünkü note 10nun 8 9binden aşağı çıkacağını bu dolar kuru ile düşünmüyorum.
    Maddi imkanları konuşmaya gerek yok bence bu başlıkta yersiz olur..

• quote:

Orijinalden alıntı: löpçük

Arkadaşlar Note 5'ten Note 9'a geçtim ancak fotoğrafta çözemediğim bir konu var.

Eski telefonumda kamera açıkken sağ tarafa tıkladığımda ampul işareti çıkardı ve onu aşağı yukarı kaydırınca fotoğraftaki ışık oranını ayarlardı. Karanlık ortamlarda bile diğer bir çok telefona göre daha aydınlık fotoğraf çekebilirdim, ya da isteğe göre tam tersini yapabilirdim. Note 9'da bunu bulamadım.

Bunu belki pro modunda yapabilirim ama öncekinde auto'da yapabiliyordum. Bunda böyle bir imkan yok mu?
    İzleme af açıkkken yapamıyorsunuz. Kamera ayarlarından kapatmanız gerekmekte.
    Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi izzard -- 1 Ocak 2019; 13:43:53 >

• Teşekkürler hocam yanıtlarınız için yarın da aramazlarsa başvuruda bulunayım.
  • Önereceğiniz spigen kılıf var mı? Arkasına kredi kartı konulan kılıf hoşuma gitti kullanan arkadaşlar var mı?

• izzard İ kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim

• Samsung Galaxy Note9 bixby tuşuna yakın ekran panelinde boşluk ve basıldığında çıtçıt sesler- ışık altında tutulduğnda o kısımda eğim farkı yada böyle bir sorun yaşayan varmıdır ? Bu sorun ve bir kaç problem için yetkili servise gitti anakart değişip bana geri iade edildi.
  • Bildiğiniz gibi instagramda hikayeler ekran boyutu yüzünden tam olarak görünmüyor. Var mıdır çözümü?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Birde bu 4.5g kopma sorununu aşabilen var mı ? Sürekli uçak moduna alıp geri çıkmak zorunda kalıyorum.

Ağ operatörlerini seçmek çözüm olmadı maalesef.

Yardımcı olabilecek birisi varsa

• quote:

Orijinalden alıntı: izzard

Birde bu 4.5g kopma sorununu aşabilen var mı ? Sürekli uçak moduna alıp geri çıkmak zorunda kalıyorum.

Ağ operatörlerini seçmek çözüm olmadı maalesef.

Yardımcı olabilecek birisi varsa
    Ben öyle bir problem yaşamıyorum. Tam olarak sorun nasıl oluyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Paradaisu.

Arkadaşlar su sorunu cozemedim. Ornegi burda gorebilirsiniz

Mesela pasta ustundeki mumlari cekerken ates gene boyle oluyor
    Yardımcı olucak yokmu eski fotoğraflara baktım böyle bi sorun yok siz çekip kontrol edebilir misiniz ona göre garantiye vermeyi düşünüyorum

• Pil performansı baya hoşuma gitti telefonun

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU]

• kakarikikiri K kullanıcısına yanıt
    Aklım almıyor.

Benim şuan 15 saat içinde 5 saat ekran sürem var pil yüzde 15 te..

• Dostlar merhaba bende Note9 düşünüyorum. Aslında bütçemi zorlamazsam note 8 alcam. Sorum şu note 9 ekranı kavisi daha keskin bu benim tahminime note 8 e göre ekran koruyucunun daha sağlam durmasını sağlıyor. Sizde durum nasıl ? Note 8 ve 9 kullanmış arkadaslardan yardım bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigboss_3x -- 1 Ocak 2019; 23:2:23 >
  • Arkadaşlar phonebuttles in yeni paylaştığı bir videoda note 9 batarya performansi muazzam gözüküyor. Mate 20 pro ve xs max baya geride kalmış

https://youtu.be/3H9M3ay7GvQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoMMaNDeRCX -- 1 Ocak 2019; 23:54:5 >
  • ahmckr kullanıcısına yanıt
    Yıl 2019 oldu ama maalesef an itibari ile hala bir çözümü yok.

Saygılarımla...
  • Paradaisu. kullanıcısına yanıt
    Ben yeni aldım telefonu bendede vardı buna benzer ışıklarda yayılma ama lensi iyice sildim kılıf varsa kılıfıda iyice silin kamera bölümünü bir sıkıntı kalmadı. Eşimde İphone 8 plus var onda çok olur mesela kamerayı silmek gerekiyor.

Arkadaşlar birde X den bende geçiş yaptım en son note 8 kısa süre kullanmıstım alışamamıstım ios dan ama artık ios hep aynı gelmeye başladıgından kararlıyım bu sefer bir kaç sorum olucak yardımcı olursanız sevinirim.

1- Always on display denilen şey şarjı çok götürüyor mu yararı var mı ya da zararı?
    2- Örnegin x de yüz tanıma açmadan bildirim içerikleri görünmezdi bunda var mı oyle birsey bildirimler detayları görünüyor.
    3- ön cam için kırılmaz cam mı öneriyorsunuz jelatin mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmckr

Bildiğiniz gibi instagramda hikayeler ekran boyutu yüzünden tam olarak görünmüyor. Var mıdır çözümü?
    Bende tam ekran görünüyor
  • 
Sayfa: önceki 448449450451452
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.