Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] ♣Android 10 Beta 3 e direk gecis, Turkiye cihaz kurulum talimatiyla

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: blackh4wk Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
15.869
Cevap
224
Favori
37.707
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] ♣Android 10 Beta 3 e direk gecis, Turkiye cihaz kurulum talimatiyla
Giriş
    5331 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: apaker13

bende spigenin neo hybrid koruyucusu var. nano cam taktım fakat kenarlardan oturmadı. 3. günden içine toz doldu. şuan parama acıyorum. sizce spigen 9h alsam bu kılıfla uyum saglar mı kenarda yine sıkıntı olur mu
    Neo hybrid kılıf kullanmadım bilmiyorum. Eğer kenarları çok inceyse (edge kismından basediyorum) yanlardan yine kalkma yapabilir. Kılıfsız kullanırsanızda kalkma yapabilir. Ben 9H kılıfı hem samsungun orjinal stand kılifıyla hemde spigenin arkası karbon desenli kılıfıyla kullaniyorum hiçbir problem yok..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Note 9 ile beraberliğimizin 5. Ayındayım Dün itibariyle bu beraberliğe Galaxy Watch 46mm de eklendi.

Daha öncede S8+ ve Frontier S3 kullanıyordum. Daha sonra 1 yıl Iphone X maceram oldu ve geçtiğimiz Ağustosta tekrar Note 9 alarak samsung a kesin dönüş yaptım.

Galaxy watch materyal ve malzeme kalitesi olarak S3 e göre büyük değişim geçirip sınıf atlamış diyebilirim.Görüntüsü şahane..

Note9 ile ilgilide her anlamda çok memnunum. Tek eksiği bence portre modu biraz daha iyi olmalıydı. Fotograf çekmeyi çok seviyorum ve portre modu iphone lara göre biraz amatör kalıyor. Bunun haricinde her konuda mevcuttaki bütün Apple cihazların içinden geçer..

Aktif olarak hem Apple hem Samsung ekosistemindeyim. Evdeki televizyondan,bilgisayara,soundbar a ve giyilebilir teknolojilere hatta beyaz eşyalara kadar herşeyim samsung.

Aynı anda Iphone X ve Ipad de kullanıyorum.. Cok fazla kullanmadığım birde mac book air im var.

Sanıyorum Apple son demlerini yaşıyor artık.. Yakın gelecekte apple kullanışlılıktan uzak,teknoliji olarak geri kalmış ve pahalı bir markadan öteye gidemeyecek. Yani aynı Sony nin başına gelenler gibi bir durumdan bahsediyorum.. Zaten şuanda da sadece fanları alıyor yeni çıkan ürünlerini.. Çinliler ve koreliler uçtu gitti.. Çok fena bir yarış başlıyor her marka daha iyisini yapmaya uğraşırken yerinde sayanlar kaybedecek 2019 da.. 12gb ramli 8 cekirdekli uzay çağı telefonlar çıkmaya başladı. Samsungun da en büyük hamlesini Note 10 ile yapacağını düşünüyorum. Önümüzdeki agustosta tam anlamiyla eksiksiz ve müthiş bir cihazla karşımıza çıkacak gibi duruyor Samsung..

Note 9 da kusursuz sayılabilecek şahane bir cihaz.. Hergün keyifle kullanıyorum. En büyük keyfimse bu şahane ekranda youtube dan 4k videolar izlemek. Stand kılıfla koyuyorum masanın üstüne takiyorum icon x kulaklikları yaninda kahve ve purom varsa saatlerce dururum bana kimse dokunmasın

Ha bu arada en büyük tartışma konusu olan sarj süresiyle ilgili şunu söyleyebilirim benim hergün istisnasız minimum 15 saat kullanımım var. Bazen duruma göre 16-18 saat de alabiliyorum. Burada şarj süresini arttırmak tamamen sizin elinizde. Telefonda hiç oyun oynamıyorum mesela..

Note 9 için teşekkürler Samsung.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Duratec -- 1 Ocak 2019; 10:43:16 >

• Yarbay
    5710 Mesaj

Bende cikiyor o isik ayari ama ben hic guncelleme yapmadim.

|
    |
    löpçük kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Uzun sure yüksek parlaklıkta izleme de ekran yanığı oluşmasın.

|
    |
    Duratec kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Onurmsq

Uzun sure yüksek parlaklıkta izleme de ekran yanığı oluşmasın.
    Öyle bir derdim yok şurda 6-7 ay sonra note 10 çıkacak zaten.. 1 seneden fazla kullanmıyorum hiçbir telefonumu.

Telefonu alırken sepete attığında saat de ekleniyor ve 0 tl ibaresi gözüküyor. Hediye alımlarda böyle oluyor. Eğer alırken sepette sadece telefon gözüküyorsa sadece telefon gelir.

Ama bu onların hatası saat hediye kampanyası geçmişse internetten o ibareyi kaldirmasi gerekiyordu. Neyseki müşteri hizmetleriyle konuştuğun telefon kaydi var elinde.

Saatin cikis yapabilmesi icin siparişlerim bölümünde çıkış yapildigina dair fatura duzenlenir.

|
    |
    suphanakca kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Neden böyle birşey yapıyorsun. Maddi imkanlarin iyi galiba. Çünkü note 10nun 8 9binden aşağı çıkacağını bu dolar kuru ile düşünmüyorum.

|
    |
    Duratec kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Onurmsq

Neden böyle birşey yapıyorsun. Maddi imkanlarin iyi galiba. Çünkü note 10nun 8 9binden aşağı çıkacağını bu dolar kuru ile düşünmüyorum.
    Maddi imkanları konuşmaya gerek yok bence bu başlıkta yersiz olur..

|
    |

Orijinalden alıntı: löpçük

Arkadaşlar Note 5'ten Note 9'a geçtim ancak fotoğrafta çözemediğim bir konu var.

Eski telefonumda kamera açıkken sağ tarafa tıkladığımda ampul işareti çıkardı ve onu aşağı yukarı kaydırınca fotoğraftaki ışık oranını ayarlardı. Karanlık ortamlarda bile diğer bir çok telefona göre daha aydınlık fotoğraf çekebilirdim, ya da isteğe göre tam tersini yapabilirdim. Note 9'da bunu bulamadım.

Bunu belki pro modunda yapabilirim ama öncekinde auto'da yapabiliyordum. Bunda böyle bir imkan yok mu?
    İzleme af açıkkken yapamıyorsunuz. Kamera ayarlarından kapatmanız gerekmekte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi izzard -- 1 Ocak 2019; 13:43:53 >

• Yüzbaşı
    269 Mesaj

Teşekkürler hocam yanıtlarınız için yarın da aramazlarsa başvuruda bulunayım.
    |
    |
    Bahsedilenler: Onurmsq , chengineer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

SONY XPERIA™ Z5 Premium | BLACK
  • Yarbay
    2928 Mesaj
    Önereceğiniz spigen kılıf var mı? Arkasına kredi kartı konulan kılıf hoşuma gitti kullanan arkadaşlar var mı?

|
    |

Çok teşekkür ederim
    |
    |
    izzard kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Samsung Galaxy Note9 bixby tuşuna yakın ekran panelinde boşluk ve basıldığında çıtçıt sesler- ışık altında tutulduğnda o kısımda eğim farkı yada böyle bir sorun yaşayan varmıdır ? Bu sorun ve bir kaç problem için yetkili servise gitti anakart değişip bana geri iade edildi.
    |
    |
    Barış medeniyetle gelir,cahillik insan olmayı öğrenmekle gider.......if we still need protection from each other of US than when will be or how could be named human or humanity hard to be named human.
  • Yarbay
    3159 Mesaj
    Bildiğiniz gibi instagramda hikayeler ekran boyutu yüzünden tam olarak görünmüyor. Var mıdır çözümü?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    718 Mesaj
    Birde bu 4.5g kopma sorununu aşabilen var mı ? Sürekli uçak moduna alıp geri çıkmak zorunda kalıyorum.

Ağ operatörlerini seçmek çözüm olmadı maalesef.

Yardımcı olabilecek birisi varsa

Orijinalden alıntı: izzard

Birde bu 4.5g kopma sorununu aşabilen var mı ? Sürekli uçak moduna alıp geri çıkmak zorunda kalıyorum.

Ağ operatörlerini seçmek çözüm olmadı maalesef.

Yardımcı olabilecek birisi varsa
    Ben öyle bir problem yaşamıyorum. Tam olarak sorun nasıl oluyor?

|
    |

Orijinalden alıntı: Paradaisu.

Arkadaşlar su sorunu cozemedim. Ornegi burda gorebilirsiniz

Mesela pasta ustundeki mumlari cekerken ates gene boyle oluyor
    Yardımcı olucak yokmu eski fotoğraflara baktım böyle bi sorun yok siz çekip kontrol edebilir misiniz ona göre garantiye vermeyi düşünüyorum

Fikirler Ölmez....
  • Yüzbaşı
    750 Mesaj
    Pil performansı baya hoşuma gitti telefonun

Aklım almıyor.

Benim şuan 15 saat içinde 5 saat ekran sürem var pil yüzde 15 te..

|
    |
    kakarikikiri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Dostlar merhaba bende Note9 düşünüyorum. Aslında bütçemi zorlamazsam note 8 alcam. Sorum şu note 9 ekranı kavisi daha keskin bu benim tahminime note 8 e göre ekran koruyucunun daha sağlam durmasını sağlıyor. Sizde durum nasıl ? Note 8 ve 9 kullanmış arkadaslardan yardım bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigboss_3x -- 1 Ocak 2019; 23:2:23 >
Bey Azura
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.