Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (369. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
26.738
Cevap
188
Favori
1.591.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 367368369370371
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2-3 yıldır her telefonuma bu MSVII marka ürünleri kullanıyorum, Spigen gibi korumalı değil elbet ama hem zarif, hem kaliteli hem de incecik..
    Öneririm

https://tr.aliexpress.com/item/High-Quality-Soft-TPU-3D-Relief-Painting-Stereo-Feeling-Back-Cover-Case-For-xiaomi-Redmi-3/32663499018.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.U6tSh0
  • Note 8 ile çekildi.

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alihanoncul kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevabınız için, en kısa sürede kararımı vereceğim iPhone X ile Note 8 arasında kaldım, s-Pen deneyimi için Note 8 beni daha çok heyecanlandırıyor.

• alihanoncul kullanıcısına yanıt
    Hocam hayırlı olsun öncelikle 6s e göre şebeke çekimi nasıl daha mı iyi sizce daha mı kötü bir de hissedilir derecede performans farkı var mı ?

• hkn.usta H kullanıcısına yanıt
    Çok tesekkur ederim hocam. Hissedilir derecede performans farki kesinlikle var. Olmasi gerekende bu zaten. Çekim ise ikiside ayni bir fark goremedim oda full cekiyordu buda full cekiyor. Genel anlamda oldukça memnunum telefondan ama daha cok yeni. Biraz zaman gecsin o zaman belli olur gercekten iyi mi kotu mu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alihanoncul -- 19 Kasım 2017; 18:20:52 >
  • Bir tane ön siparişle almıştım. benden gören iphone cu abimede bir adet note 8 aldık. Kendisi telefondan çok memnun :) Daha önce note serisine geçeymişim diye söylenip duruyor kendisi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cizbudak

Bir tane ön siparişle almıştım. benden gören iphone cu abimede bir adet note 8 aldık. Kendisi telefondan çok memnun :) Daha önce note serisine geçeymişim diye söylenip duruyor kendisi :)

Note serisi kullanmayan bilmez değerini

• Kamera olarak da cağ atlamışlar fotoğraf çekmek zevkli bu telefonda gerçekten dslr ile dolaşan ben telefon geldiğinden beri her yere dslr yi götürmüyorum tabi dslr ile kıyaslanamaz ama note 8 den memnun kaldığımı söyleyebilirim

• Emirism kullanıcısına yanıt
    Önceki mesajımda da belirttiğim gibi kullanım alışkanlıkları herkese göre farklı.
    Ben AOD kullanmıyorum ve konum gerekmedikçe açık değil.
    Arka plan ve ikonlar siyah beyazdır ki bunu tasarruf için değil göz alışkanlığım için yapıyorum.
    Asla yüksek ışık sevmediğim içinde dışarıda bile 4/3 en fazla açık olur ekran ışığım.
    70 uygulama mevcut bende ve Package Disable Pro da 97 uygulama devre dışı ki bunların bazıları gerektiğinde açtığım uygulamalar.
    Nova da widget kullanmıyorum.
    Bixby açık bende.
    Güç tasarrufu nadiren açıktır bende ki güç tasarrufu açık olduğunda kendi ayarlarından sadece arka planda ağ kullanımını açık tutuyorum geri ayarları kendi ayarları şeklinde oluyor.
    Kullanım sürenizde ilk 5 te hatta listede konuşma süresi göremedim ki ben ortalama en az 1 saatlik telefon görüşmesi de yapıyorum ve bu da pil süresinde olumsuz bir etkendir.

Baştada belirttiğim gibi kullanım senaryoları çok farkeden bir durum ki buna etkenlerin başında olduğunuz bölgede ki şebeke çekimi bile ciddi etken bana göre.

Umarım istediğiniz değerleri alırsınız bir an önce.

Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRoN -- 19 Kasım 2017; 19:16:48 >

• Emirism kullanıcısına yanıt
    pil ölçümlerinin çok sağlıklı olduğunu sanmıyorum, ekstra yüklenen bir program tüm programların pil kullanımını takip eder veya sistem takibini kullanır

sistem takibini kullanıyor ise yüklemenin anlamı yok, ama kendi takip ediyor ise kendisi de ciddi pil tüketir bence pil kullanımını takip eden programı kaldırın derim

ayrıca müzik çalar programları mesela sık sık tüm diski tarar , bir çok yüklenen program diske erişim izni alınca sessiz sedasız tarar diski bu da çok enerji harcıyor mesela bir den fazla müzik çalar kullanmamak lazım birini seçip diğerlerini kaldırmak, sistem programı varsa disabler pro gibi araçlarla etkisiz kılmak lazım

aynısı launcher için de geçerli ve tek bir tane aktif olması lazım

sonuç itibari ile müzik çalar, pil takibi, video oynatıcı, launcher, dosya yöneticisi, galeri, fotograf çekme vs sistemi yoran programlar bir tane olmalı

hele pil takibi bence olmamalı, sistemde yer açan , sistemi rahatlattığını iddia eden, sistem ısısını düşürdüğünü iddia eden clean master gibi programların daha çok ısınmaya, daha çok pil tüketmeye neden oldugu ile ilgili ciddi testler ve makaleler var, onlara da gerek yok

ayrıca androidde bence antivirüse de gerek yok güvenli yerlerde takıldığınız sürece

sonuc itibari ile herkesin yükledigi programlar farklı oldugu için pil süreleri de değişiyor

benim kullandıgım en iyi pil performanslı telefon yogun kullanmama ragmen günü çıkarıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boramat -- 19 Kasım 2017; 19:21:56 >

• classmanxx kullanıcısına yanıt
    Umarım dediğiniz gibi olur ama çok iyimser bir tahmin olmuş bana kalırsa :)

Saygılarımla...
  • Arkadaşlar note 8 aldım 1 ay gecmeden ekranda siyah bir nokta cıktı. garantiye gönderdim ne şanssız insanım be
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bmw.

Kamera olarak da cağ atlamışlar fotoğraf çekmek zevkli bu telefonda gerçekten dslr ile dolaşan ben telefon geldiğinden beri her yere dslr yi götürmüyorum tabi dslr ile kıyaslanamaz ama note 8 den memnun kaldığımı söyleyebilirim

Kamera konusunda da gerçekten çok iyi...

Saatte 70 küsur km hızla giderken kilit ekranında kamera hızlı başlatılarak ve odaklama yapmadan hızlıca çekilmiş iki fotoğraf...

Saygılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: alihanoncul

Arkadaslar bende dun samsung emaar'dan iphone 6s'imi verip note8 aldim. Suan icin cok memnunum. Bakalim sarji nasik gidecek. Birde sabah sarja takmistim telefonu dun yoktu bugun boyle bir simge var. Bilen arkadaslar bigilendirirse sevinirim.

Hocam 6S’i kaça saydılar.Üste ne kadar ödediniz?Teşekkürler

• son kararım S kullanıcısına yanıt
    Note 8 tavsiye ederim hocam. İngilizce çeviremediğim bi metinde S-Peni üzerine götürüyorum istersem kelime istersem cümle çeviriyo ve ekranı gerçekten mükemmel.

• quote:

Orijinalden alıntı: bioleon555

Arkadaşlar note 8 aldım 1 ay gecmeden ekranda siyah bir nokta cıktı. garantiye gönderdim ne şanssız insanım be

Geçmiş olsun

• En ucuz n8 nereden kaça alınır?
  • arkadaşlar whatsapp klasörüne .nomedia diye bir dosya ekledim fakat hala resimler galeride gözüküyor saçma sapan grupların resimlerini görmekde istemiyorum başka bir çözüm yok mu acaba ?

edit:WhatsApp/Media/WhatsApp Images/

buraya yapmam gerekiyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bmw. -- 19 Kasım 2017; 21:28:44 >
  • Siyah tema ve beyaz iconların pil performasına ciddi etkisi oluyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orchun41 -- 19 Kasım 2017; 21:52:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bmw.

arkadaşlar whatsapp klasörüne .nomedia diye bir dosya ekledim fakat hala resimler galeride gözüküyor saçma sapan grupların resimlerini görmekde istemiyorum başka bir çözüm yok mu acaba ?

edit:WhatsApp/Media/WhatsApp Images/

buraya yapmam gerekiyormuş

Telefonun içinden yapabiliyor muyuz yoksa illa bilgisayar üzerinden mi yapmak lazım?

• 
Sayfa: önceki 367368369370371
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.